اره باغبانی واستر زرد مدل VFS012 سایز 6 اینچ

( 00902002 )

اره باغبانی واستر زرد مدل VFS012 سايز 6 اينچ

 VASTER Prunning Saw 6 Inch
  • دارای تیغه‌ی ثابت با طول 15 سانتی‌متر
  • جنس تیغه از استیل کربن بالا
  • تیغه‌ی سخت‌کاری شده برای مقاومت و دوام بالا
  • مناسب برای کار با چوب، گچ و شاخه‌های کوچک
  • مجهز به دندانه‌های سه‌گوش تیز
  • مجهز به دسته‌ی ضدلغزش و ارگونومیک 
  • کاربری راحت و امن
  • دارای سوراخ انتهایی دسته برای آویختن اره
  • با وزن 140 گرم
  • ساخت کشور تایوان
واستر - VASTER

0 تومان

در انبار موجود نیست

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

قیمت خرید اره باغبانی واستر زرد مدل VFS012 سايز 6 اينچ

اره ها بنا بر کاربردهای مختلف، در انواع و اندازه های گوناگونی ساخته می شوند. یکی از انواع اره ها، که جزو اره های سبک و پرکاربرد محسوب می شود، اره باغبانی است. اره باغبانی یک ابزار باغبانی است که کاربرد اصلی آن در برش شاخ و برگ درختان و هرس آنهاست. این ابزار، پرمصرف ترین و مهم ترین ابزار یک باغبان است.
هنگامی که درختان در خواب زمستانی به سر می برند، نیاز است که برای مرتب کردن و زیبا ساختن ظاهر آنها، شاخه های خشک و اضافه‌شان بریده شود تا به این ترتیب، به تقویت بنیه‌ی آنها نیز کمک کرده باشیم.
جنس تیغه‌ی اره های باغبانی، از فولاد یعنی ترکیب مواد آهن و کربن و برخی فلزات مقاوم می باشد. جنس دسته هم بیشتر از پلاستیک فشرده است. تیغه ها، هم به صورت ثابت و هم قابل تعویض ساخته می شوند.
اره های باغبانی، در قیاس با اره های چوب بر، تیغه‌هایی با عرض کمتری دارند و تیغه های آنها قابل انعطاف تر و دارای کشسانی بیشتری نیز هستند.
اره های باغبانی، به جز نوع دستی، شامل اره باغبانی برقی نیز هستند. از لحاظ اندازه‌ی دسته هم، به اره باغبانی دسته کوتاه و اره باغبانی دسته بلند تقسیم می شوند.
اره باغبانی واستر مدل VFS012، به گونه ای طراحی و تولید شده است که به جز برش قطعات چوبی و شاخه های درختان، بتوان از آن در برش سایر مواد مانند پلاستیک، گچ و ... نیز استفاده کرد. تیغه‌ های سه گوشی شکل این اره، بسیار تیز ساخته شده اند که احتیاط زیاد و رعایت موارد و تجهیزات ایمنی را در هنگام کار با آن می طلبد. این دندانه‌ها سخت‌کاری شده هستند و در جهات مختلف قرار داده شده اند تا عمل بریدن را آسان تر و سریع ترانجام دهند. تیغه‌ی این اره 15 سانتی متر یا 6 اینچ طول دارد. شرکت واستر، این تیغه را به صورت الاستیک و دارای قابلیت انعطاف پذیری ساخته و قسمت جلویی آن را به صورت چاقویی تیز طراحی کرده است. جنس این تیغه از جنس فولاد با کربن بالاست تا به‌راحتی دچار خوردگی نشود.
بنا بر نظر مصرف کنندگان، دسته‌ی ضد لغزش، ارگونومیک و خوش‌دست این اره، خصوصیت مهم و بسیار خوب آن است؛ زیرا به‌خوبی و به راحتی در دست قرار می گیرد و در حین کار، احساس خوشایندی به کاربر منتقل می کند. این اره 140 گرم وزن دارد و ساخت کشور تایوان است.

از جمله ابزار های مشابه از برند واستر می توان به اره باغبانی واستر مدل STRONG ( استرانگ VS010) اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم که قیمت اره باغبانی واستر، در سایت ابزارلاین را بررسی و مقایسه کنید و برای هر گونه مشاوره با ما در تماس باشید.

اره باغبانی واستر زرد مدل VFS012 سايز 6 اينچ

اره باغباني سایز 6 اینچ
140
زرد
پلاستیک
فولاد کربن بالا
150میلی متر
باغبانی، مصارف صنعتی عمومی
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
تایوان