الماس شیشه بر نووا مدل NTG1100

( 00210004 )

assignmentمشخصات الماس شیشه بر نووا مدل NTG1100

  • Nova NTG-1100 Glass Cutter
  • الماس شیشه بری
  • مجهز به 6 عدد تیغه‌ی الماسه جهت بر‌ش‌های مداوم و سریع
  • جنس تیغه ها از تنگستن کارباید
  • طول تیغه : 3.5 سانتی‌متر
  • مجهز به دسته از جنس چوب گردوی طبیعی، جهت بالا رفتن دوام ابزار
  • دارای قابلیت برش انواع شیشه
  • با وزن مناسب 33 گرم
  • دارای ابعاد 13.5 × 2 سانتیمتر
نووا - Nova

100,590 تومان

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

11 قلم

هشدار: آخرین موارد موجود در انبار!

sms بررسی مشخصات و قیمت الماس شیشه بر نووا مدل NTG1100

برش دادن شیشه، یکی از ظریف ترین و حساس ترین مراحل کار با آن می باشد. با توجه به ظرافت و شکنندگی شیشه، برای برش دادن آن، علاوه بر مهارت بالا در شیشه بری، نیازمند ابزار های مخصوصی مانند الماس شیشه بری هستیم.
نحوه کار با الماس شیشه بری به این ترتیب است که این ابزار دستی، برای ایجاد شکاف و یا چاک بر روی شیشه، به کار برده می‌شود. الماس، نشانه هایی با عمق کم بر سطح شیشه ایجاد می کند تا بتوان با کمک آن، شیشه را به دو قسمت تقسیم کرد. در واقع، این علامت گذاری ها، باعث می‌شود تا شیشه از همین محلی که برای آن معین کرده ایم شروع به شکستن کند و در مسیر خطا شکسته نشود و از بین نرود.
شما می توانید قبل از برش دادن شیشه توسط الماس شیشه بر حرفه ای، با استفاده از یک خط کش، مسیر برش خود را با دقت بیشتری مشخص کنید. پس از اتمام برشکاری هم لازم است با استفاده از یک سوهان یا سنباده، لبه های تیز شیشه را صاف کنید تا از صدمات احتمالی بعدی جلوگیری شود.
الماس شیشه بر نووا مدل NTG1100، به منظور برش بر روی انواع شیشه طراحی و ساخته شده است. این ابزار، مجهز به 6 عدد تیغه‌ی الماسه از جنس تنگستن کارباید است که بر‌ش‌های مداوم و سریعی را ایجاد می‌کنند. هر تیغه‌ی الماس شیشه بری نووا، دارای 3.5 سانتیمتر طول است. 
اغلب الماس های شیشه بری، دسته ای از جنس چوب دارند. این ابزار نیز، مجهز به دسته‌ای از جنس چوب گردوی طبیعی است که دوام بسیار خوبی را به ارمغان می‌آورد. این الماس دارای ابعاد 13.5 × 2 سانتیمتر، وزن 33 گرم و ساخت کشور چین است.
در انتخاب الماس شیشه بری قیمت یکی از عوامل تاثیرگذار است. لذا، یک الماس شیشه بر خوب، علاوه بر کیفیت مناسب، باید مقرون به صرفه هم باشد. شرکت معتبر نووا، مدت زمانی‌ست که به فروش الماس شیشه بری و عرضه‌ی آن، با شرایط و قیمت مناسب اقدام کرده است.
سایت ابزار لاین نیز، می‌کوشد تا برای رفاه حال مشتریان گرامی، قیمت الماس شیشه بری را در فروشگاه خود، به صورت مناسب حفظ کند.

الماس شیشه بر نووا مدل NTG1100

link سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات درج نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید فیلم یا عکس کارکرد محصول در کارگاه خود را برایمان ارسال نمایید تا با نام خودتان در وبسایت درج نماییم.

الماس شیشه بر
2 × 13.5 سانتی‌متر
33 گرم
چوب و فلز
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
چین
مدل آلمانی

الماس شیشه بر نووا کیفیت خوبی داشت کاملا راضی بودم.با تشکر از سایت ابزار لاین