انبر سیم لخت‌ کن نووا مدل NTW8050 سایز 7 اینچ

( 00202056 )

انبر سیم لخت‌ کن نووا مدل NTW 8050 سایز 7 اینچ

Nova NTW-8050 Wire Stripper Pliers 7 Inch
  • انبر سیم لخت کن نووا
  • طراحی شده برای لخت کردن 5 سایز سیم 1، 1.6، 2.0 ، 2.6 و 3.2 میلی‌متر
  • دارای بدنه تولید شده به روش Die Cast
  • دسته محکم با روکش مقاوم PVC نرم
  • مجهز به فنر مقاوم با طول عمر بالا
  • مجهز به تیغه سخت کاری شده
  • انبر مناسب برای کارهای صنعتی
  • دارای طرز کار اتوماتیک
  • ساخت کشور چین
نووا - Nova

0 تومان

در انبار موجود نیست

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

قیمت خرید انبر سیم لخت‌ کن نووا مدل NTW-8050 سایز 7 اینچ

انبر سیم لخت‌ کن نووا مدل NTW8050 سایز 7 اینچانبر سیم لخت کن‌ ابزاری است که برای حذف روکش پلاستیکی سیم، بدون آسیب رساندن به آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برق‌کاران و سایر اشخاص، سیم را برای کاربردهای گوناگونی لخت می‌کنند. از جمله برای تعمیر سیم، اتصال سیم ها به یکدیگر، لحیم کاری، اتصال سیم به فیوز و سوکت و ... . در تمامی این حالت ها، سر سیم ها باید به طور مناسب روکش برداری شوند.
جنس این نوع ابزارها از فلز و دسته‌های آن‌ها دارای روکش‌های عایق است تا جریان برق را از خود عبور ندهند و باعث ایجاد خطر برای کاربران نشوند.
انبرهای سیم لخت کن، بر اساس مکانیزم کارکرد خود، دارای انواع مختلفی هستند و در اندازه‌های گوناگون تولید می‌شوند. انواع مختلف سیم‌ لخت‌ کن ها عبارتند از سیم لخت کن ساده، سیم لخت کن اتوماتیک و سیم لخت کن حرارتی.
انبرهای سیم لخت کن اتوماتیک، مجهز به قسمتی برای برش سیم و قطع کردن آن و نیز دارای دسته‌ی عایق هستند.
این نوع سیم لخت کن‌ها دارای دو زبانه هستند. زمانی که سیم درون انبر قرار می‌گیرد، فقط با فشار دادن دسته، یک سر سیم داخل یکی از زبانه‌ها قرار می‌گیرد و زبانه‌ی دیگر، به وسیله‌ی یک تیغه، دور سر دیگر سیم را برش می‌دهد تا در ادامه، روکش سیم از سیم جدا شود.
انبرهای سیم لخت کن، دارای شکاف‌های مختلفی برای سایزهای متفاوت سیم هستند و مزیت آن‌ها در این است که امکان صدمه زدن به سیم را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند.
انبر سیم لخت‌ کن نووا مدل NTW8050، برای لخت کردن سیم‌هایی با قطر 1، 1.6، 2.0 ، 2.6 و 3.2 میلی‌متر طراحی شده است. این انبر مجهز به شابلونی است که برای لخت کردن سیم‌ها با اندازه های مختلف به کار می‌رود. برای این کار لازم است که فاصله‌ی تیغه‌های محصول را به کمک شابلون که روی فک انبر قرار گرفته، متناسب با قطر سیم مورد نظرتان تغییر دهید.
بدنه‌ی این انبر از جنس استیل و به روش Die Cast تولید شده و دسته‌ی محکم آن، با روکش مقاوم PVC نرم پوشانده شده است. تیغه‌ی این انبر، برای دوام و کارایی بالاتر، سخت کاری شده است.
حرکت اجزای این انبر، به منظور صدمه نرسیدن به اجزای سیم، به آرامی صورت می‌گیرد.
در ساخت این ابزار دستی از فنری مقاوم با طول عمر بسیار بالا و تیغه‌ای مستحکم و قوی استفاده شده است که تا حد بسیار زیادی، اطمینان از کارکرد درست و مداوم آن را تضمین می کند. این انبر دارای ابعاد 90 × 170 میلی‌متر و ساخت کشور چین است.
از جمله محصولات مشابه با این ابزار می‌توان به انبر سیم لخت کن استار مکس مدل SHW-17032A اشاره کرد. 
پیشنهاد می‌دهیم قیمت انواع سیم لخت کن را در سایت ابزارلاین، مشاهده بفرمایید و برای هرگونه راهنمایی و خرید این ابزار با ما در ارتباط باشید.

انبر سیم لخت‌ کن
300
آبی
استیل
فلزی با روکش مقاوم PVC نرم
لخت کردن 5 سایز سیم 1، 1.6، 2.0 ، 2.6 و 3.2 میلی‌متر
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
چین
حرکت آرام به منظور صدمه نرسیدن به اجزای سیم/ عملکرد سریع / تیغه مستحکم و قوی