دستکش بافتنی سفید لبه قرمز 50 گرمی

( 00501027 )

مشخصات دستکش بافتنی سفید لبه قرمز 50 گرمی

  • White Knitted Gloves 50gr
  • از جنس کتان و نخ
  • دارای بافت کشی (کشبافت) بر روی قسمت مچ
  • نرم و راحت با آزادی عمل خوب
  • به رنگ سفید برای شناسایی آلودگی‌ها  
  • دارای ابعاد 20 × 13 سانتی متر
  • به وزن 50 گرم

0 تومان

در انبار موجود نیست

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

بررسی مشخصات و قیمت دستکش بافتنی سفید لبه قرمز 50 گرمی

دستکش بافتنی سفید لبه قرمز 50 گرمی

در آب و هوای سرد و زمستانی، فعالیت کردن می‌تواند برای هر کسی همراه با سختی و حتی خطر و لطمه باشد. به همین خاطر لازم است تا از بدن خود در این شرایط محافظت کنیم. شاید برای هر شخص، اولین قسمتی از بدن که تحت سرما قرار می گیرد و ممکن است در معرض آسیب باشد دست های اوست. به همین خاطر لازم است تا در شرایط سرما از دستکش برای پوشاندن و گرم نگه داشتن دست ها استفاده کرد.
البته در هنگام تهیه‌ی دستکش ایمنی باید دقت شود که دستکش علاوه بر گرم نگه داشتن دست ها، در هنگام فعالیت، راحت و آزاد باشد و آزادی عمل شما را برای انجام کارهای مختلف سلب نکند.
از این دستکش بافتنی می‌توانید در کارگاه، انبار، کارگاه ساختمانی، تعمیرگاه، مکانیکی، خطوط تولید، کارخانه ها و ... برای محافظت از دستها استفاده نمایید.
دستکش نخی 50 گرمی سفید سایت ابزارلاین از مواد اولیه‎‌ی خوب و مناسب برای کارکرد در دماهای پایین تولید شده است. این دستکش بافتنی به علت بافت ریز خود، محدوده‌ی کارکرد دست شخص را محدود نمی‌کند. این حفاظ دست می‌تواند تا حد خوبی جلوی آسیب‌های ناشی از خراش‌های کوچک در هنگام کار و فعالیت را بگیرد. مچ این دستکش بافتنی سفید، دارای کشبافت است و قابلیت کشسانی خوبی دارد. به این ترتیب، دستکش به خوبی در اطراف مچ شخص محکم می‌شود و باعث می‌شود تا جلوی ورود هوای سرد به داخل و رسیدن آن به سطح دست و سرد کردن آن تا حد مطلوبی گرفته شود.
پیشنهاد می‌دهیم شرایط و قیمت دستکش بافتنی را در سایت ابزارلاین، مشاهده کنید و برای هر گونه مشاوره و خرید دستکش بافتنی با ما در ارتباط باشید.
سعی بر این بوده است که خرید از سایت ما، به خاطره‌ا‌ی رضایت‌بخش برای شما مبدل شود. 

دستکش بافتنی
20 × 13
50
سفید
کتان و نخ
کاربردهای خانگی، عمومی صنعتی
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
ایران
دارای بافت کشی (کشبافت) بر روی قسمت مچ/نرم و راحت با آزادی عمل خوب/به رنگ سفید برای شناسایی آلودگی‌ها