صفحه آهن بر 

صفحه آهن بر

خرید و قیمت انواع صفحه برش آهن 

به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم الکتریکی و برقی می‌توانیم به انواع دستگاه فرز و مینی فرز اشاره کنیم که اصلی ترین تجهیزات این دستگاه ها، صفحه برش ها هستند که ساییدگی و برش به وسیله‌ی این صفحات انجام می‌شود.

صفحه های برش از دانه های ریز سایشی ساخته شده اند و از ترکیب چسب، رزین و این دانه های سایشی، صفحات برش تولید می‌شوند. این دانه ها در هنگام چرخش صفحه، با قطعه‌ی کار برخورد می‌کنند و با ایجاد اصطکاک، عملیات برش کاری را انجام می‌دهند.

یکی از انواع صفحه برش ها، صفحه آهن بر است که برای برش، سایش و شکل دادن انواع لوله و پروفیل آهنی با ضخامت کم مناسب هستند و معمولا در قطرهای 115، 180، 210 و 230 میلیمتر تولید و به بازار عرضه شده اند.

صفحه برش آهن مینی فرز، سایزی برابر با 115×3 میلیمتر وصفحه سنگ برش بزرگ آهن، سایزی برابر با 180×3 میلیمتر دارند.

صفحه برش آهن را میتوانید بر روی انواع دستگاه فرز آهنگری نصب نمایید. همچنین اگر صفحه برش آهن بری که خریداری مینمایید دارای ساختار فیبری نیز باشد، این بدین معناست که دوام و استحکام این صفحه بسیار بالاست و برای برش انواع آهن و فولاد به کار شما خواهد آمد.

وب سایت فروشگاهی ابزارلاین در تلاش است انواع صفحه برش آهن، از برندهای معتبر بازار مانند صفحه آهن بر رونیکس، صفحه برش آهن کرون و پورشه را با گارانتی و ضمانت بازگشت 7 روزه در اختیار شما گذارد. ابزارلاین در هر جای ایران که باشید ابزار شما را ازطریق پست یا ناوگان های حمل و نقل دیگر به دستتان خواهد رساند.

همچنین اگر جزو شهروندان تهرانی باشید می‌توانید از طریق طرح لاین تندرو ابزارلاین، ابزارتان را در کمتر از 2 ساعت درب منزل تحویل گیرید.