قیمت قیچی میوه چینی و خرید انواع قیچی میوه چینی  

 • 0 Review(s)
  2% تخفیف !
  قیچی میوه چینی واستر مدل VFP009
  210,210 تومان 214,500 تومان -2%

  قیچی میوه چینی واستر مدل VFP009

  VASTER VFP009 Pruning Shearsقیچی باغبانی دارای تیغه‌ی فولادی SK5 ضد زنگ کربن بالا تیغه‌ها روکش شده با تفلون برای جلوگیری از بهم چسبیدن و زنگ زدگی دارای نوک منحنی و زاویه دار قیچی به طول کلی 170 میلی‌متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت بسته: 40 میلی متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت باز: 125 میلی متر حداکثر میزان باز شدن تیغه‌ها : 60 میلی‌متر برش با زاویه‌ی 45 درجه...

  210,210 تومان 214,500 تومان -2%
  ارزان شد!
 • 0 Review(s)
  2% تخفیف !
  خرید قیچی میوه چینی رونیکس مدل RH-3150 سایز 8 اینچ
  183,262 تومان 187,002 تومان -2%

  قیچی میوه چینی رونیکس مدل RH-3150 سایز 8 اینچ

  RONIX RH-3150 Fruit Pruner Shear 8 Inch قیچی باغبانی سایز 8 اینچ  دارای تیغه های ساخته شده از فولاد ضد زنگ  تیغه های سوزنی شکل برنده  با حداکثر ظرفیت برش 1 میلیمتر قیچی به طول کلی 200 میلی‌متر حداکثر میزان باز شدن تیغه‌ها : 110 میلی‌متر دارای فنر نرم و روان در بین دسته‌ها مجهز به دسته‌ی روکش دار ارگونومیک و راحت دسته دارای روکش لاستیکی بسیار نرم دسته‌ها...

  183,262 تومان 187,002 تومان -2%
  ارزان شد!
 • 0 Review(s)
  قیچی میوه چین سرکج S.T.A مدل 1188HC
  0 تومان

  قیچی میوه چین سرکج S.T.A مدل 1188HC

  S.T.A 1188HC Professional Floral Shearsقیچی باغبانی دارای تیغه از جنس کربن استیل با مقاومت بالا بدنه از جنس آلیاژ کروم دارای نوک منحنی و زاویه‌دار با لبه‌های برشی تیز و دقیق طول کل قیچی: 185 میلی‌متر طول تیغه قیچی: 70 میلی‌متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت بسته: 40 میلی‌متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت باز: 125 میلی‌متر حداکثر میزان باز شدن دهانه‌ی تیغه: 55...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  2% تخفیف !
  قیچی میوه چینی نووا مدل NTS 2390
  0 تومان
  0 تومان -2%

  قیچی میوه چینی نووا مدل NTS2390

  Nova NTS-2390 Gardening Scissorsقیچی میوه چین سرکج نووا مناسب برای چیدن انواع مختلف میوه مناسب برای هرس کاری گل های باغچه دارای تیغه‌ فولادی زنگ نزن بسیار تیز و منحنی شکل طول تیغه‌ : 5 سانتی‌متر مجهز به تیغه های سخت کاری شده دارای فنر قوی و مرغوب برای بازشدن ساده  دارای دسته ی پلاستیکی نرم و ارگونومیک دارای ابعاد 18.5×4.5×1.5 سانتی متر به وزن 110 گرم...

  0 تومان
  0 تومان -2%
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 2 Review(s)
  2% تخفیف !
  قیچی میوه چینی واستر مدل VG009
  0 تومان
  0 تومان -2%

  قیچی میوه چینی واستر مدل VG009

  Vaster VG009 Pruning Shearsخرید قیچی باغبانی دارای تیغه‌ی فولادی SK5 ضد زنگ با کربن بالا پوشش تفلون تیغه برای لغزش راحت تیغه ها بر روی هم بدون چسبیدن دارای نوک منحنی و زاویه دار طول کل قیچی: 190 میلی متر طول تیغه قیچی: 45 میلی متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت بسته: 40 میلی متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت باز: 125 میلی متر فاصله‌ی تیغه ها در حالت باز: 45 میلی...

  0 تومان
  0 تومان -2%
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  قیچی میوه چینی استارمکس مدل SLP-11075C سایز 7.5 اینچ
  0 تومان

  قیچی میوه چینی استارمکس مدل SLP-11075C سایز 7.5 اینچ

  STARMAX SLP-11075C Pruning Shearقیچی باغبانی به سایز 7.5 اینچ به طول کلی 190 میلی‌متر دارای تیغه‌ی فولادی SK5 ضد زنگ تیغه‌ها به طول 7 سانتی‌متر با نوک منحنی و زاویه دار عرض دسته‌ی قیچی در حالت بسته: 40 میلی متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت باز: 125 میلی متر حداکثر میزان باز شدن تیغه‌ها : 90 میلی‌متر دارای فنر نرم و روان در بین دسته‌ها دسته‌ها با روکش لاستیکی...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  قیچی میوه چینی مونتانا
  0 تومان

  قیچی میوه چینی مونتانا

  MONTANA Pruning Shearsخرید قیچی باغبانی دارای تیغه‌های فولادی تیغه‌ها دارای روکش ضد زنگ دارای نوک منحنی و زاویه‌دار با لبه‌های برشی تیز و دقیق قیچی به طول کلی 190 میلی‌متر تیغه‌ها به طول 70 میلی‌متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت بسته: 40 میلی‌متر عرض دسته‌ی قیچی در حالت باز: 125 میلی‌متر حداکثر میزان باز شدن دهانه‌ی تیغه: 95 میلی‌متر دارای فنر مقاوم در بین...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
قیچی میوه چینی

ویدیو بررسی و معرفی قیچی میوه چینی 

همه‌ی ما زمانی که در حال رسیدگی به گل‌ها و گیاهانمان هستیم و یا حتی در حال چیدن میوه از باغ یا حیاط خانه‌ی خود هستیم ، قطعا به ابزارهای مخصوص باغبانی نیاز پیدا خواهیم کرد ، تا همه‌ی این کارها از جمله هرس کردن ، چیدن میوه ها ، پیوند زنی و ... با سرعت و دقت بیشتری انجام شود و به گیاهانمان نیز آسیبی وارد نیاید. قیچی باغبانی یکی از ابزارهای ضروری و اولیه‌ی باغبانی است که مدل های مختلف و متنوعی از آن توسط برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. از انواع قیچی باغبانی می‌توانیم به قیچی شاخه زن ، قیچی میوه چین ، قیچی پیوند زنی ، قیچی شمشاد زن اشاره کنیم که هر کدام در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید شده اند و قیمت آن ها نیز در سطح متفاوتی قرار گرفته است.
یکی از قیچی های باغبانی پرکاربرد ، قیچی میوه چینی است. اگر شغل شما باغداری است و یا حتی در حیاط خانه‌ی خود تعدادی درخت میوه دارید ، حتما به این ابزار باغبانی یعنی قیچی میوه‌ چینی نیاز پیدا خواهید کرد. برای خرید قیچی میوه چین از برندهای مختلف واستر ، استارمکس و ... از وب سایت فروشگاهی ابزارلاین می‌توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

قیچی میوه چینی چیست ؟

قیچی میوه چین ، همانطور که از نام گذاری این ابزار باغبانی پیداست ، برای برداشت و چیدن میوه های مختلف از روی درختان و بوته‌ها برای باغداران و عامه‌ی دیگر مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اهمیت قیچی میوه چینی در چیدن و برداشت کردن میوه های نرم تری مثل انگور، انبه، هلو ، کیوی، شلیل و میوه های مشابه بیشتر احساس می شود. قیچی‌های میوه چینی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به شاخه‌ی نرم درختان و بافت میوه آسیب نمی‌زنند.

قیچی میوه چین

انواع قیچی میوه چین

قیچی‌های میوه چینی در عین ساده بودن ، انواع مختلفی دارند.
این ابزار به دو صورت قیچی میوه چینی سر صاف و قیچی میوه چین سرکج در بازار یافته می شوند که هر کدام وظایف خود را دارند البته هر دو را تقریبا برای چیدن تمام میوه‌ها می توان به کار برد. از لحاظ دسته قیچی هم بعضی قیچی های میوه به صورت قیچی میوه چین دسته بلند هستند و برای چیدن میوه هایی در ارتفاع های بالاتر مناسب اند.

قیچی میوه چینی دسته بلند

قیچی میوه چینی که به صورت دسته بلند ساخته می‌شود ، برای چیدن میوه هایی که در ارتفاع بالاتر قرار دارند و دسترسی به آن ها سخت و دشوار است ، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
قیچی میوه چینی دسته بلند خود در دو شکل ساده و تلسکوپی ساخته می‌شود. در مدل ساده‌ی این قیچی ، امکان تنظیم کردن طول دسته‌ی قیچی وجود ندارد. در مقابل و در مدل تلسکوپی این قیچی ، به راحتی می‌توان بر اساس اندازه‌ای که نیاز دارید ، دسته‌ی آن را تنظیم کنید تا به همه‌ی میوه‌ها دسترسی کامل داشته باشید.
لازم به ذکر است ، قدرت قیچی های میوه چینی که دسته های آن ها بلند ساخته می‌شوند نسبت به مدل های کوتاه تر ، قدرت بالاتری دارند. در میان دو مدل دسته بلند نیز دسته تلسکوپی قدرت و قیمت بالاتری دارد و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیچی میوه چینی دسته کوتاه

قیچی میوه چینی دسته کوتاه ، برخلاف مدل دسته بلند ، برای برداشت و چیدن میوه‌هایی که در ارتفاعات پایین تر قرار دارد ، مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این قیچی ها بر خلاف قیچی های دسته بلند ، به مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارد. قیمت قیچی میوه چینی دسته کوتاه نسبت به قیمت قیچی میوه چینی دسته بلند در سطح پایین‌تری قرار گرفته است و قدرت آن نیز پایین تر است.

خرید قیچی میوه چین

نحوه‌ی استفاده و به کار بردن قیچی میوه چینی

باغداری و چیدن میوه‌ها کاری بسیار لذت بخش و ساده است. بهترین روش چیدن میوه‌ها برای جلوگیری از آسیب رسیدن به شاخه‌ها و خود میوه استفاده از قیچی میوه‌ چینی است. قیچی میوه چینی ، ابزار باغبانی کمکی برای برداشت و چیدن میوه های درختی و بوته‌ای مانند شلیل ، هلو ، هندوانه ، انگور ، انبه و … است تا بتوان کیفیت برداشت محصول را افزایش داد، همچنین در سریع ترین زمان ممکن این کار را انجام داد. در هنگام چیدن میوه‌ها به وسیله‌ی قیچی میوه چین ، بسته به نوع میوه و نرمی و سفت بودن بافت میوه ، روش خاصی برای چیدن آن ها به کار گرفته می‌شود تا کمترین آسیبی به میوه ها وارد نشود.
در هنگام چیدن میوه ها ، باید دنباله‌ی بلندتری برای میوه باقی بگذاریم تا بتوانیم به راحتی آن را در دستمان نگه داریم و به عبارتی تکیه گاهی برای چیدن میوه در دست داشته باشیم. این کار باعث می‌شود تا میوه هایی که به صورت خوشه ای هستند مانند انگور ، در هنگام چیدن از هم نپاشند و به صورت یکجا چیده شوند.
بهتر است از قسمت جلوی تیغه‌ی قیچی برای برداشت میوه استفاده کنیم تا تسلط بیشتری بر روی برش و چیدن میوه ها داشته باشیم.
در گذشته ، چیدن میوه‌ها بر اساس مهارت تجربی و بر اساس دست انجام می‌شد. مثلا یکی از کارهایی که باغداران انجام می‌دادند ، چرخاندن میوه به سمت و جهت خاصی بود. بدین صورت اگر میوه رسیده بود ، به راحتی از شاخه کنده می‌شد و بالعکس اگر کال و نارس بود ، به راحتی با فشار دست کنده نمی‌شد و به مدت زمان بیشتری برای رسیدن نیاز داشت.
استفاده از روش‌های قدیمی ممکن است به بافت میوه آسیب بزند ، بنابراین بهتر است قیچی میوه چینی را جایگزین روش‌های قدیمی چیدن میوه‌ها بکنید.

مراقبت و نگهداری از قیچی میوه چینی

نگهداری از قیچی میوه چینی بسیار مهم و حائز اهمیت است ، زیرا باعث می‌شود در طولانی مدت این ابزار برای شما کار کند و دچار آسیب و زنگ زدگی نگردد.
باید بدانید مقاومت قیچی های میوه چینی نسبت به سایر قیچی های باغبانی بسیار پایین تر است ، بنابراین آن ها به جای قیچی های دیگر به کار نبرید ، زیرا به آن ها آسیب خواهید زد.
قیچی و به خصوص تیغه‌های آن را بعد از هر بار استفاده به خوبی تمیز کنید تا زنگ زدن و پوسیدگی آن ها جلوگیری کرده باشید. روغن کاری تیغه‌ها نیز به دیرتر کند شدن آن‌ها کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

قیمت قیچی میوه چین

قیمت خرید قیچی میوه چینی و انواع آن در ابزارلاین

در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین، انواع ابزار باغبانی از جمله انواع قیچی میوه چینی بلند و قیچی های برندهای معروف مثل قیچی میوه چینی واستر ، قیچی میوه چینی نوا، قیچی میوه چینی استارمکس و سایر قیچی های برندهای معتبر، با قیمت و شرایط مناسب، قرار گرفته یا قرار خواهند گرفت.
محصولات وب سایت ابزارلاین در هر جای ایران که باشید برای شما ارسال خواهند شد. اگر هم در شهر تهران ساکن باشید، به جز ارسال با ناوگان ابزارلاین، می توانید گزینه ارسال با لاین تندرو را انتخاب کنید و ابزارهای خود را در نشانی خودتان، در کمتر از دو ساعت تحویل بگیرید.

اینفوگرافی قیچی باغبانی

قیچی میوه چینی

ویدیو بررسی و معرفی قیچی میوه چینی 

همه‌ی ما زمانی که در حال رسیدگی به گل‌ها و گیاهانمان هستیم و یا حتی در حال چیدن میوه از باغ یا حیاط خانه‌ی خود هستیم ، قطعا به ابزارهای مخصوص باغبانی نیاز پیدا خواهیم کرد ، تا همه‌ی این کارها از جمله هرس کردن ، چیدن میوه ها ، پیوند زنی و ... با سرعت و دقت بیشتری انجام شود و به گیاهانمان نیز آسیبی وارد نیاید. قیچی باغبانی یکی از ابزارهای ضروری و اولیه‌ی باغبانی است که مدل های مختلف و متنوعی از آن توسط برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. از انواع قیچی باغبانی می‌توانیم به قیچی شاخه زن ، قیچی میوه چین ، قیچی پیوند زنی ، قیچی شمشاد زن اشاره کنیم که هر کدام در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید شده اند و قیمت آن ها نیز در سطح متفاوتی قرار گرفته است.
یکی از قیچی های باغبانی پرکاربرد ، قیچی میوه چینی است. اگر شغل شما باغداری است و یا حتی در حیاط خانه‌ی خود تعدادی درخت میوه دارید ، حتما به این ابزار باغبانی یعنی قیچی میوه‌ چینی نیاز پیدا خواهید کرد. برای خرید قیچی میوه چین از برندهای مختلف واستر ، استارمکس و ... از وب سایت فروشگاهی ابزارلاین می‌توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

قیچی میوه چینی چیست ؟

قیچی میوه چین ، همانطور که از نام گذاری این ابزار باغبانی پیداست ، برای برداشت و چیدن میوه های مختلف از روی درختان و بوته‌ها برای باغداران و عامه‌ی دیگر مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اهمیت قیچی میوه چینی در چیدن و برداشت کردن میوه های نرم تری مثل انگور، انبه، هلو ، کیوی، شلیل و میوه های مشابه بیشتر احساس می شود. قیچی‌های میوه چینی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به شاخه‌ی نرم درختان و بافت میوه آسیب نمی‌زنند.

قیچی میوه چین

انواع قیچی میوه چین

قیچی‌های میوه چینی در عین ساده بودن ، انواع مختلفی دارند.
این ابزار به دو صورت قیچی میوه چینی سر صاف و قیچی میوه چین سرکج در بازار یافته می شوند که هر کدام وظایف خود را دارند البته هر دو را تقریبا برای چیدن تمام میوه‌ها می توان به کار برد. از لحاظ دسته قیچی هم بعضی قیچی های میوه به صورت قیچی میوه چین دسته بلند هستند و برای چیدن میوه هایی در ارتفاع های بالاتر مناسب اند.

قیچی میوه چینی دسته بلند

قیچی میوه چینی که به صورت دسته بلند ساخته می‌شود ، برای چیدن میوه هایی که در ارتفاع بالاتر قرار دارند و دسترسی به آن ها سخت و دشوار است ، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
قیچی میوه چینی دسته بلند خود در دو شکل ساده و تلسکوپی ساخته می‌شود. در مدل ساده‌ی این قیچی ، امکان تنظیم کردن طول دسته‌ی قیچی وجود ندارد. در مقابل و در مدل تلسکوپی این قیچی ، به راحتی می‌توان بر اساس اندازه‌ای که نیاز دارید ، دسته‌ی آن را تنظیم کنید تا به همه‌ی میوه‌ها دسترسی کامل داشته باشید.
لازم به ذکر است ، قدرت قیچی های میوه چینی که دسته های آن ها بلند ساخته می‌شوند نسبت به مدل های کوتاه تر ، قدرت بالاتری دارند. در میان دو مدل دسته بلند نیز دسته تلسکوپی قدرت و قیمت بالاتری دارد و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیچی میوه چینی دسته کوتاه

قیچی میوه چینی دسته کوتاه ، برخلاف مدل دسته بلند ، برای برداشت و چیدن میوه‌هایی که در ارتفاعات پایین تر قرار دارد ، مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این قیچی ها بر خلاف قیچی های دسته بلند ، به مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارد. قیمت قیچی میوه چینی دسته کوتاه نسبت به قیمت قیچی میوه چینی دسته بلند در سطح پایین‌تری قرار گرفته است و قدرت آن نیز پایین تر است.

خرید قیچی میوه چین

نحوه‌ی استفاده و به کار بردن قیچی میوه چینی

باغداری و چیدن میوه‌ها کاری بسیار لذت بخش و ساده است. بهترین روش چیدن میوه‌ها برای جلوگیری از آسیب رسیدن به شاخه‌ها و خود میوه استفاده از قیچی میوه‌ چینی است. قیچی میوه چینی ، ابزار باغبانی کمکی برای برداشت و چیدن میوه های درختی و بوته‌ای مانند شلیل ، هلو ، هندوانه ، انگور ، انبه و … است تا بتوان کیفیت برداشت محصول را افزایش داد، همچنین در سریع ترین زمان ممکن این کار را انجام داد. در هنگام چیدن میوه‌ها به وسیله‌ی قیچی میوه چین ، بسته به نوع میوه و نرمی و سفت بودن بافت میوه ، روش خاصی برای چیدن آن ها به کار گرفته می‌شود تا کمترین آسیبی به میوه ها وارد نشود.
در هنگام چیدن میوه ها ، باید دنباله‌ی بلندتری برای میوه باقی بگذاریم تا بتوانیم به راحتی آن را در دستمان نگه داریم و به عبارتی تکیه گاهی برای چیدن میوه در دست داشته باشیم. این کار باعث می‌شود تا میوه هایی که به صورت خوشه ای هستند مانند انگور ، در هنگام چیدن از هم نپاشند و به صورت یکجا چیده شوند.
بهتر است از قسمت جلوی تیغه‌ی قیچی برای برداشت میوه استفاده کنیم تا تسلط بیشتری بر روی برش و چیدن میوه ها داشته باشیم.
در گذشته ، چیدن میوه‌ها بر اساس مهارت تجربی و بر اساس دست انجام می‌شد. مثلا یکی از کارهایی که باغداران انجام می‌دادند ، چرخاندن میوه به سمت و جهت خاصی بود. بدین صورت اگر میوه رسیده بود ، به راحتی از شاخه کنده می‌شد و بالعکس اگر کال و نارس بود ، به راحتی با فشار دست کنده نمی‌شد و به مدت زمان بیشتری برای رسیدن نیاز داشت.
استفاده از روش‌های قدیمی ممکن است به بافت میوه آسیب بزند ، بنابراین بهتر است قیچی میوه چینی را جایگزین روش‌های قدیمی چیدن میوه‌ها بکنید.

مراقبت و نگهداری از قیچی میوه چینی

نگهداری از قیچی میوه چینی بسیار مهم و حائز اهمیت است ، زیرا باعث می‌شود در طولانی مدت این ابزار برای شما کار کند و دچار آسیب و زنگ زدگی نگردد.
باید بدانید مقاومت قیچی های میوه چینی نسبت به سایر قیچی های باغبانی بسیار پایین تر است ، بنابراین آن ها به جای قیچی های دیگر به کار نبرید ، زیرا به آن ها آسیب خواهید زد.
قیچی و به خصوص تیغه‌های آن را بعد از هر بار استفاده به خوبی تمیز کنید تا زنگ زدن و پوسیدگی آن ها جلوگیری کرده باشید. روغن کاری تیغه‌ها نیز به دیرتر کند شدن آن‌ها کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

قیمت قیچی میوه چین

قیمت خرید قیچی میوه چینی و انواع آن در ابزارلاین

در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین، انواع ابزار باغبانی از جمله انواع قیچی میوه چینی بلند و قیچی های برندهای معروف مثل قیچی میوه چینی واستر ، قیچی میوه چینی نوا، قیچی میوه چینی استارمکس و سایر قیچی های برندهای معتبر، با قیمت و شرایط مناسب، قرار گرفته یا قرار خواهند گرفت.
محصولات وب سایت ابزارلاین در هر جای ایران که باشید برای شما ارسال خواهند شد. اگر هم در شهر تهران ساکن باشید، به جز ارسال با ناوگان ابزارلاین، می توانید گزینه ارسال با لاین تندرو را انتخاب کنید و ابزارهای خود را در نشانی خودتان، در کمتر از دو ساعت تحویل بگیرید.

اینفوگرافی قیچی باغبانی

قیچی میوه چینی

جستجوی پیشرفته

فروش ویژه