ماسک تنفسی سوپاپ دار ام اس کی

( 00506013 )

مشخصات ماسک تنفسی سوپاپ دار ام اس کی

 • MSK Air Mask With Valve
 • ماسک تنفسی ام اس کی
 • دارای سوپاپ برای فرایند تنفس راحت تر
 • دارای استاندارد‌های EN149:2001 و HY8222FFP2
 • مدل FFP2 مخصوص حفاظت در برابر آئروسل های جامد و مایعات با سمیت کم
 • جذب کننده‌ی گرد و غبار مایع و جامد با غلظت کم تا متوسط 
 • متعلق به رده‌ی N95 برای ذره گیری 95 درصد
 • به صورت تاشو و تخت
 • دارای پل بینی راحت 
 • دارای پارچه‌ی اسفنجی و نرم در محل قرارگیری بر روی صورت
 • مجهز به بافت چند لایه برای افزایش کیفیت ذره گیری
 • مجهز به بندهای کشی مرغوب با کشسانی قابل قبول
 • مخصوص استفاده در شرایط آلوده و دارای گرد و غبار
ام اس کی - MSK

0 تومان

در انبار موجود نیست

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


  بررسی مشخصات و قیمت ماسک تنفسی سوپاپ دار ام اس کی

  دستکش ایمنی ضد برش او ایکس مدل SQUIPMENT

  در روزهای آلوده‌ی فصول پاییز و زمستان، در هنگام شیوع بیماریهای مسری سخت، موقع فعالیت در محیط های آلوده‌ی دارای ذرات معلق و گرد و غبار، و به طور کلی، هرگاه که دچار مشکل در نفس کشیدن می‌شویم، لازم است برای حفظ سلامتی خود، از تجهیزات حفاظت تنفسی یا ماسک‌ تنفسی (Respiratory Protection Masks) استفاده کنیم. در حقیقت، این پوشاننده با گرفتار کردن ذرات آلاینده­ در دام خود، جلوی ورود آنها را به داخل بدن ما می‌گیرد. واضح است که هر چه فعالیت ما بیشتر شود، عمل دم و بازدم سریع تر و عمیق تر اتفاق می افتد که اگر در هوای نامساعد باشیم، ممکن است باعث ضررهای جبران ناپذیری برای دستگاه تنفسی، ریه‌ها و درنتیجه موجب آفت برای سلامتی ما گردد. بیشتر ماسک ها برای پوشاندن تمامی محیط تنفسی صورت، یعنی دهان و بینی طراحی و ساخته شده اند و با کاربری آسان خود، روز به روز در حال گسترش در بین اقشار مختلف جامعه هستند.
  ماسک‌های حفاظت در برابر گرد و غبار، از جمله انواع ماسک تنفسی فیلتردار هستند که از ورود گرد و غبار، فیوم‌ها و میست‌ها به بدن ما جلوگیری می‌کنند. فیلتر این ماسک‌ها بر اساس استاندارهای اروپایی در سه گروه N، R و P طبقه بندی می‌شوند. استانداردهای موجود شامل ماسک ffp3 ، ماسک ffp2 ، ماسک n95 و ماسک n99 می‌شود.
  ماسک سوپاپ دار شرکت ام اس کی دارای استاندارد‌های EN149:2001 و HY8222FFP2 است. این ماسک، برای استفاده در محیط‌های صنعتی و محافظت در برابر جامدات غیرنفتی (گردوغبار و ذرات معلق در هوا) طراحی شده است. ماسک msk، در گروه N و در رده‌ی N95 قرار می‌گیرد. رده‌ی N95 به معنی جلوگیری از 95 درصد ذرات بسیار کوچک است. باید گفت که بر خلاف ماسک های پزشکی، ماسک N95 با امنیت بیشتری بر روی صورت و پوست قرار می گیرد و می تواند ذرات موجود در هوا را به خوبی فیلتر کند. البته، در حالی که ماسک N95 با بافت چند لایه‌ی خود قادر است تا جلوی ورود 95% از ذرات بسیار کوچک را بگیرد (بسیار کوچک به معنی تا اندازه‌ی 0.3 میکرون)، هنوز هم به میزان 5%، احتمال نفوذ ذرات مضر به ریه‌های ما هست.
  طبقه FFP2 که این ماسک تنفسی ام اس کی به آن متعلق است، مخصوص حفاظت در برابر آئروسل های جامد و مایعات غیر سمی و یا با سمیت کم تا متوسط تراکم می‌باشد. ماسک msk دارای یک سوپاپ ثابت و یک پل بینی آبی رنگ است. کش‌ بند این ماسک، بسیار انعطاف پذیر است و خاصیت کشسانی خوبی دارد. به طوری که در هنگام قرار گرفتن بر روی گوش‌ها، باعث اذیت فرد نمی‌شود و در عین حال، به خوبی و راحتی بر روی صورت قرار می‌گیرد. ماسک تنفسی msk با ابعاد 10 × 12 سانتی‌متری خود، 12 گرم وزن دارد.

  link سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات درج نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید فیلم یا عکس کارکرد محصول در کارگاه خود را برایمان ارسال نمایید تا با نام خودتان در وبسایت درج نماییم.

  ماسک تنفسی سوپاپ دار
  10 × 12
  12
  سفید
  پارچه
  EN149:2001 و HY8222FFP2
  خانه، محل کار، محل های درمانی، آزمایشگاه و ...
  ضمانت 7 روزه ابزارلاین
  چین
  مخصوص حفاظت در برابر آئروسل های جامد و مایعات با سمیت کم / متعلق به رده‌ی N95 برای ذره گیری 95 درصد / جذب کننده‌ی گرد و غبار مایع و جامد با غلظت کم تا متوسط / مجهز به بافت چند لایه برای افزایش کیفیت ذره گیری