منگنه کوب دستی واستر مدل VC005

( 00216002 )

assignmentمشخصات منگنه کوب دستی واستر مدل VC005

 • VASTER VC005 4mm-14mm Staple Gun Tacker
 • مجهز به بدنه تمام استیل و مقاوم
 • قابلیت استفاده از سوزن منگنه‌های با سایز 4، 6، 8، 10، 12 و 14 میلی‌متری 
 • دارای پیچ تنظیم میزان قدرت و تنش منگنه
 • دارای مکانیزم خارج کردن آسان منگنه‌ی جمع شده در دستگاه
 • دارای قفل دستی
 • مناسب برای منگنه کردن چوب،MDF و سایر مواد
 • طراحی ارگونومیک و سازگار با بدن کاربر
 • وزن کم و سبک 580 گرمی
 • دارای استاندارد GS اروپا
 • ساخت کشور تایوان
واستر - VASTER

606,620 تومان

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

6 قلم

هشدار: آخرین موارد موجود در انبار!

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


sms بررسی مشخصات و قیمت منگنه کوب دستی واستر مدل VC005

منگنه کوب دستی واستر مدل VC005دستگاه منگنه کوب، از ابزارهای بسیار پرکاربردی است که برای محکم کردن و اتصال دادن دایمی دو قطعه به یکدیگر استفاده می‌شود.منگنه کوب ها به سه نوع دستی، برقی و بادی تقسیم می شوند. کاربرد نوع دستی این ابزار، بیشتر در اتصال دو قطعه چوب به یک دیگر، روکش پارچه و چرم به چوب، مصارف خانگی و کارگاهی است.
در شغل هایی مانند نجاری، استفاده از این نوع ابزار دستی، بسیار متداول است و باعث سرعت بخشیدن و آسان کردن فعالیت های صاحبان این مشاغل شده است.
دستگاه منگنه، در زمانی که می‌خواهید کاری را پرس کنید، می‌تواند برای شما روکش را ثابت نگه دارد و یا در نصب پیش بند کابینت و رویه کوبی به شما یاری برساند. باید بدانیم که انواع کاربردهای اتصال دهندگی، که با عنوان منگنه کوب دستی کارتن، منگنه کوب دستی چوب، منگنه کوب دستی راپید، منگنه کوب دستی کتاب و ... متداول هستند، همه در رده‌ی کاربردهای منگنه کوب‌های دستی قرار می‌گیرند.
استفاده از منگنه کوب دستی نیاز به قدرت بدن دارد و لازم است تا با گرفتن ابزار در دستان خود، کار منگنه زنی را انجام دهید. اگرچه مدل‌هایی هم وجود دارند که عمل منگنه زنی را با تنظیم دستگاه بر روی یک میز و یا سطوح دیگر، انجام می دهند.
دستگاه منگنه کوب دستی واستر مدل vc005 مجهز به بدنه تمام استیل و مقاوم در برابر ضربه و فشار است.
پیچ تنظیم فشار منگنه زنی این ابزار، به شما کمک می کند تا با دقت بیشتری به فعالیت خود بپردازید. سوزن منگنه های قابل استفاده برای این منگنه کوب، گستره‌ای شامل سایز 4 میلی متر تا 14 میلی متر را در بر می گیرد.
یک مشخصه‌‌ی کاربردی و ویژه‌ی این دستگاه، مکانیزم خارج کردن سوزن منگنه‌های جمع شده از درون دستگاه است که در تسریع و تسهیل کار با آن بسیار راهگشا و مهم است. این کار، با کمک زایده های تعبیه شده در قسمت پایینی دستگاه صورت می‌گیرد. بدین ترتیب که در موقع جمع شدن سوزن منگنه و متوقف شدن فرایند، با فشار این زایده ها به سمت جلو، قسمت مخزن منگنه به آسانی باز می‌شود و در آوردن منگنه‌‌ی جمع شده از داخل دستگاه امکان پذیر می گردد.
این منگنه کوب 580 گرمی، ساخت کشور تایوان است. 
از جمله محصولات مشابه می توان به منگنه کوب دستی نووا مدل NTS1170 و منگنه کوب دستی نووا مدل NTS 1172 اشاره کرد.
در سایت ابزار لاین، قیمت منگنه کوب دستی قوی واستر، و محصولات مشابه، از جمله منگنه کوب نوا، در حد مناسب و مقرون به صرفه نگه داشته شده است تا رفاه حال شما مشتریان گرامی را در پی داشته باشد.

link سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات درج نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید فیلم یا عکس کارکرد محصول در کارگاه خود را برایمان ارسال نمایید تا با نام خودتان در وبسایت درج نماییم.

منگنه کوب دستی
16×11×3 سانتی متر
580
فولاد
530-04 الی 14-530
GS , TUV
چوب، ام دی اف و ...
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
تایوان

این منگنه کوب دستی اونطوری ک انتظار داشتم نبود کار کردن
باهاش برام سخت بود بهتر بود یه مدل دیگه ولستر رو
می‌گرفتم.ارسا و بسته بندی هم خوب بود

این منگنه کوب دستی اونطوری ک انتظار داشتم نبود کار کردن باهاش برام سخت بود بهتر بود یه مدل دیگه واستر رو میگرفتم .ارسا و بسته بندی هم خوب بود