میخ اسکا آلفا مدل F30 بسته 5000 عددی

( 01004025 )

assignmentمشخصات میخ اسکا آلفا مدل F30 بسته 5000 عددی

 • Alfa Brads F30 Finishing Nail 5000pcs
 • میخ اسکا
 • سری F (سنجاقی)
 • طول میخ: 30 میلی متر
 • قطر سری میخ : 1.9 میلی متر
 • دارای 50 خشاب 100 عددی به طول 123 میلیمتر
 • وزن هر خشاب : 26 گرم
 • مناسب برای میخکوب‌ بادی و میخکوب  برقی
 • به وزن 1335 گرم
 • به ابعاد 3.5 در 7 در 13 سانتی متر
 • ساخت ایران
آلفا - Alfa

198,902 تومان

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

1 قلم

هشدار: آخرین موارد موجود در انبار!

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


sms بررسی مشخصات و قیمت میخ اسکا آلفا مدل F30 بسته 5000 عددی

میخ اسکا آلفا مدل F30 بسته 5000 عددی

میخکوب بادی، ابزاری است که امروزه جایگزین چکش شده و جزو پرکاربردترین ابزارها در مشاغل نجاری، مبلمان سازی، کابینت سازی و دیگر حرفه‌های مشابه به شمار می رود. از میخکوب برای کوبیدن میخ در قطعات چوبی و مواد دیگر استفاده می شود.
در این ابزار، با فشار ماشه، هوای فشرده، تیغه یا سنبه‌ی دستگاه را به حرکت در می آورد و میخ میخکوب را که درون خشاب دستگاه قرار دارد، با فشار داخل قطعه‌ی کار می کند.
انواع میخ مورد استفاده در میخ کوب‌های بادی عبارتند از میخ اس کا، میخ تیپو، میخ تی ان، میخ دو پایه، میخ پالت، میخ نواری و ... .
میخ اسکا یکی از سه میخ پرکاربرد است. دو میخ دیگر میخ تیپو و تی اِن هستند. تفاوت اصلی این میخ‌ها در ابعاد آنهاست. قطر سر میخ اسکا ۱.۹ میلی‌متر، قطر سر میخ تیپو ۲.۷ میلی‌متر و در میخ تی ان، ۵.۵ میلی‌متر می‌باشد. تفاوت دیگر نیز در ضخامت مفتول ساق است که به ترتیب در این انواع میخ افزایش می‌یابد. استحکام اتصالات ایجاد شده هم به همین ترتیب بیشتر می‌شود. مواد اولیه‌ی این میخ ها  از آلیاژ های مختلف آلومینیوم، مس و استیل است. 
میخ‌های  اسکا میخ های خشابی بی‌سری اند که با دستگاه میخکوب بادی و برقی قابل استفاده می باشد. خشابی و نواری بودن، سرعت و آسانی کار را بسیار بالا می برد و در نتیجه، فرایند تولید قطعات را بسیار سریع تر و زیباتر می‌کند. 
میخ F30 آلفا، از جمله محصولات آلفا است که با طول 30 میلی متری و قطر 1.9 میلی متری خود، در خشاب های 100 عددی به طول 123 میلیمتر بسته بندی شده است. وزن هر کدام از این 50 خشاب، 26 گرم است و برای استفاده در میخکوب‌ بادی و میخکوب برقی مناسب اند.
میخ های اسکا آلفا در انواع صنایع و مشاغل فنی کاربرد دارند. استحکام و طول عمر این میخ ها شاخصه‌ی ممتاز آنها به شمار می‌رود. همچنین این میخ ها دارای تنوع در اندازه های مختلف هستند و در پایه‌های۱۶-۱۹-۲۵-۳۰-۳۵-۴۰-۴۵-۵۰ تولید می‌شوند. میخ آلفا دارای کیفیت و دوام خوبی است. 
شرکت میخ آلفا ، انواع میخ‌ میخکوب را تولید و باکیفیت خوب به بازار ارائه می‌کند. سعی ما بر این است که قیمت میخ آلفا را در سایت ابزار لاین در سطح خوب و مناسبی نگاه داریم. 
از جمله محصولات مشابه می توان به میخ دامار مدل SK25 بسته 5000 عددی و میخ تینا فلز مدل F25 بسته 5000 عددی اشاره کرد. 
برای کسب اطلاعات از میخ میخکوب بادی  و میخ میخکوب برقی با مشاوران ابزارلاین در تماس باشید.

link سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات درج نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید فیلم یا عکس کارکرد محصول در کارگاه خود را برایمان ارسال نمایید تا با نام خودتان در وبسایت درج نماییم.

میخ اسکا
5000 عددی
3.5*7*13 سانتی متر
1335
فلز
30 میلی متر
1.9 میلی متر
کاربردهای خانگی, عمومی صنعتی, نجاری
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
ایران
مناسب برای میخکوب‌ بادی و میخکوب برقی / دارای 50 خشاب 100 عددی به طول 123 میلیمتر