نازل هوا برش PNME نووا مدل NTT2586-3

( 00209001 )

مشخصات نازل هوا برش PNME نووا مدل NTT 2586-3

  • Nova NTT2586-3 PNME Cutting Torch Nozzle
  • مجهر به بدنه‌ی ساخته شده از آلیاژ برنج و مس
  • به ابعاد 8.5*1.5 سانتی متر
  • به وزن 100 گرم
  • لوازم جوشکاری مخصوص کار با گاز LPG
  • حرارت داده شده و سخت کاری شده
  • دارای استحکام و دوام خوب در شرایط حرارت بالا
  • ساخت کشور چین
نووا - Nova

145,980 تومان

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

2 قلم

هشدار: آخرین موارد موجود در انبار!

بررسی مشخصات و قیمت نازل هوا برش PNME نووا مدل NTT 2586-3

نازل هوا برش PNME نووا مدل NTT 2586-3نازل هوا برش قطعه ای معمولاً برنجی است که وظیفه‌ی برش و جوشکاری قطعات فولادی را بر عهده دارد. این قطعه بر روی سر پیک جوشکاری یا سر پیک برشکاری قرار می‌گیرد.
نازل سرپیک به عنوان لوازم جانبی دستگاه های جوش، در برندها و مدل‌های مختلفی طراحی و تولید می شوند. این قطعه، آخرین قسمت در دستگاه هوابرش یا هوا گاز و در واقع محل خروج گاز می‌باشد و بر اساس کاربرد خود انواع گوناگونی دارد.
سطح مقطع نازل ها، در بیشتر موارد دایره ای است. این سطح مقطع به شکلی است که از مرکز آن، گاز (اکسیژن) خارج می‌شود. کاربرد سایر خروجی های محیط سطح مقطع نیز در انتقال ترکیب سوخت و گاز اکسیژن است.
در استفاده‌های گوناگون از انواع نازل های هوا برش و ست برش هوا گاز، یکی از نکته های مهم، انتخاب نازل برش درست و مناسب برای کاربری مورد نظر می باشد. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در هنگام خرید باید به آنها توجه شود عبارتند از شیوه‌‌ی برشکاری، فلز مورد استفاده برای برش، گاز سوختی مورد استفاده در سرپیک برش و ضخامت فلز مورد نظر تحت برش.
نازل هوابرش نووا مدل NTT2586-3، با بدنه‌ای ساخته شده از آلیاژ برنج و مس که تحت عملیات حرارتی و سختکاری قرار گرفته است، یک نازل سر پیک هوا برش مناسب برای عملیات مختلف جوشکاری و برشکاری با گاز است. شرکت نووا، این نازل را مخصوص کار با گاز LPG تولیده کرده است و آن را به گونه ای ساخته و پرداخته کرده که در شرایط با حرارت بالا، استحکام و مقاومت خوبی را از خود به نمایش بگذارد.
این جزء سر پیک هوا برش دارای ابعاد 8.5 در 1.5 سانتی متر و وزن 90 گرم می باشد و ساخت کشور چین است.
سعی شده تا قیمت نازل هوا برش، در سایت ابزارلاین به طور مناسب تعیین شود تا بسته به موقعیت کاری شما، خرید نازل جوشکاری و یا نازل برشکاری خوبی را با شرایط خوب برای شما به همراه داشته باشد.

نازل هوا برش PNME
8.5 * 1.5 سانتی متر
2 * 2 * 9.5 سانتی متر
90
آلیاژ مس و برنج
گازی
3/64 اینچ
کاربردهای آهنگری و ساختمانی
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
چین
مناسب برای گازهای LPG / سخت کاری شده و حرارت داده شده