گاز انبر واستر مدل VTP001 سایز 10 اینچ

( 00202018 )

گاز انبر واستر مدل VTP001 سایز 10 اینچ

VASTER VTP001 Professional Tower Pincers 10 Inches
  • انبر آرماتور بندی 10 اینچ
  • حداکثر میزان باز شدن دهانه : 27 میلی‌متر
  • دارای قدرت برش زیاد
  • مجهز به بدنه‌‌ی فولادی
  • مخصوص خم کردن و برش مفتول و آرماتوربندی 
  • مجهز به دسته های بلند برای اعمال بیشترین فشار
  • انبر مناسب برای کاربردهای آهنگری, تاسیسات, خانگی, ساختمانی, عمومی صنعتی, مکانیکی و نجاری
  • ابعاد گاز انبر : 250×50×20 میلی‌متر 
  • ساخت کشور چین
واستر - VASTER

0 تومان

در انبار موجود نیست

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

قیمت خرید گاز انبر واستر مدل VTP001 سایز 10 اینچ

انبر آرماتوربندی که با عناوین گاز آرماتور یا گازانبر هم نامیده می‌شود، از جمله‌ی ابزاری است که می تواند در کارگاه های ساختمانی و یا در کارگاه های نجاری و آهنگری به کار برده شود. از این نوع انبر، مانند سایر انبرها، برای نگهداشتن و یا بریدن یک قطعه استفاده می کنند. شکل این انبر می‌تواند برای کاربردهای مختلف و در فضای نجاری و آهنگری، با مدلی که در آرماتوربندی استفاده می شود متفاوت باشد. از گاز انبر در کارگاه های نجاری برای بیرون کشیدن میخ و منگنه و در کارگاه های ساختمانی، از آن برای خم کردن سیم و مفتول، استفاده می‌شود. در واقع، کاربرد ساختمانی اصلی این ابزار دستی، کار بر روی بست های فلزی در فرآیند آرماتوربندی است. از جمله مصارف دیگر این ابزار، بریدن سیم، پیچ، میخ، فنر، مفتول و... است.
انواع گاز انبر در هر کاربردی که استفاده شوند، می توانند دارای دسته‌ی کوتاه یا دسته‌ی بلند باشند. از بین این دو انبر، انبرهای دسته بلند امکان اعمال نیروی بیش تری دارند.
گاز انبر واستر مدل VTP001 با طول 250 میلی متر (10 اینچ)، مجهز به بدنه‌ی سرتاسر فولادی و دارای قدرت برش زیاد و مناسبی است. دسته های بلند این انبر، به گونه ای ساخته شده است تا بیشترین فشار را بر روی قطعه وارد نماید. با کمک این گاز انبر می توان اعمال خم کردن و برش مفتول و آرماتوربندی را به خوبی انجام داد.
آهنگران، مسئولان تاسیسات, شاغلان در مشاغل ساختمانی, تعمیرکاران عمومی صنعتی, مکانیک‌ها، نجارها و حتی مشتریان خانگی، از جمله مصرف کنندگان ویژه‌ی این گازانبر هستند. این ابزار دستی از برند واستر ساخت کشور چین است و 425 گرم وزن دارد. از جمله معیارهای انبرآرماتور بندی قیمت مناسب است که در سایت ابزارلاین به خوبی در نظر گرفته شده است. 

گاز انبر واستر مدل VTP001 سایز 10 اینچ

گاز انبر سایز 10 اینچ
250×50×20 میلی‌متر
425
فلز
20 میلی متر
فلز
250 میلی متر
کاربردهای آهنگری, تاسیسات, خانگی, ساختمانی, عمومی صنعتی, مکانیکی, نجاری
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
چین