ابزار رونیکس - محصولات ابزار رونیکس در ابزارلاین

سشوار صنعتی رونیکس
کارواش رونیکس
فرز رونیکس
دریل رونیکس
آچار فرانسه رونیکس
تبر رونیکس
انبردست رونیکس
اره رونیکس
قیچی باغبانی رونیکس
انواع مته رونیکس

معرفی ابزار رونیکس در مجموعه ابزارلاین

مقدمه

برای انجام کارهای صنعتی و نیمه صنعتی و پروژه‌های مختلف به دنبال ابزارآلات با کیفیت و قیمت مناسب هستید ، برند نام آشنا و با کیفیت رونیکس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. رونیکس برای هر ابزاری که شما نیاز دارید ، پیشنهادات متفاوت و مختلفی را ارائه می‌کند. 

برند رونیکس از جمله برندهای تولید کننده‌ی ابزار در بازار ایران است که نزدیک به 10 سال سابقه‌ی فروش انواع ابزارآلات دستی ، ابزار برقی ، ابزار بادی ، ابزار باغبانی ، ابزار اندازه گیری ، ابزار جوشکاری ، ابزار نجاری و لوازم جانبی تمام این ابزارها می‌باشد. کیفیت و فعالیت گسترده‌ی این برند موجب شهرت آن در داخل ایران و خارج از ایران شده است.

مقدمه ای از ابزار رونیکس

چرا برند رونیکس؟ 

شاید برای همه‌ی ما این سوال پیش آمده باشد که چرا برند رونیکس ؟ بین تمامی برندهای موجود در بازار ایران و جهان چرا باید سراغ محصولات این برند معروف برویم؟ 

برند بین المللی ابزارآلات Ronix ، یک بنگاه تولیدی ابزار آلات مختلف در ایران و خارج از ایران است که تمامی محصولات خود را بر اساس استانداردهای کیفی جهان در بهترین و مجهزترین کارخانه‌ها در سراسر جهان طراحی و تولید کرده است. در واقع تمامی ابزارآلات این برند اعم از دستی ، برقی ، بادی و غیره بر اساس استانداردهای مختلف ، تحت نظارت و کنترل کیفی دقیق تولید می‌شوند تا کوچک‌ترین خطا و اشکالی در آن‌ها وجود نداشته باشد و برای ککاربر در مدت طولانی کار کند.

تقریبا از دو سال گذشته برند رونیکس ، ساخت محصولات خود را در کارخانجات داخل ایران که امکان ساخت آن‌ها مهیا بود ، آغاز نموده است. با ساخت ابزارآلات مختلف در داخل ایران ، شاخص تولید در ایران به سایر شاخص‌ها و مزیت‌های این برند از جمله تنوع ، کیفیت ، قیمت گذاری منصفانه و مناسب ، خدمات پس از فروش ، نمایندگی‌های مختلف و رفتار سازمانی افزوده شد. 

پس از انجام تحقیق و تفحص‌های فراوان ، گروه تولیدی رونیکس در کنار سایر تولیدکنندگان ایرانی به شرط تولید محصولات بر اساس استانداردهای کیفی ، تولید محصولات خود را در داخل ایران و در کارخانجات رونیکس آغاز کرد. 

برند رونیکس ، در رابطه با تولیدات خارج کشور خود نیز این گونه عمل می‌کند که در ابتدا کارخانه‌ای که قرار است در آن محصولات ساخته شوند را از نظر فاکتورهای کیفی ، فنی ، ظاهر ، خدمات و غیره به طور کامل بررسی می‌کند و سپس فرم دستور تولید محصول به آن تامین کننده و کارخانه‌ی خاص فرستاده می‌شود. برند رونیکس در تمام مراحل تولید از جمله پیش از تولید ، حین تولید و پس از تولید را به طور کامل نظارت و بازرسی می‌نماید.

برند رونیکس به دلیل فکر ، خلاقیت و تخصصی که دارد علاوه بر ایران در کشورهای مطرحی چون آلمان و مادرید نیز به ثبت رسیده است. همین شکوفایی و گستردگی در کشورهای مختلف بعلاوه‌ی کیفیت و قیمت مناسب ابزارآلات موجب شده است تا این برند رضایت حداکثری مصرف کنندگان و کاربران را به خوبی جلب نماید.

برند رونیکس

رونیکس ، برند بدون کارخانه 

رونیکس به برند بدون کارخانه معروف شده است. دلیل معروفیت این است که این برند ، محصولات و ابزارآلات خود را در یک محل ثابت تولید نمی‌کند و محصولات این برند در 48 کشور دنیا با بیش از 500 تولید کننده‌ی مطرح به ثبت رسیده است و توسط این تولید کننده‌ها به بازارهای جهانی ارائه می‌شود. 

برند رونیکس همیشه سعی کرده است تا استانداردها و کیفیت جهانی را بر روی محصولات خود پیاده کند و صادرات خود را بیش از پیش گسترش داده و بهبود ببخشد. بیش از 400 نفر متخصصان ایرانی و خارجی به صورت مستقیم در دفتر ایران ، 100 نفر در دفتر چین و 20 نفر در دفتر آلمان رونیکس به فعالیت مشغول هستند. 

ابزارهای برقی این برند در کشورهای چین ، کره جنوبی و تایوان ، ابزارهای بادی آن از جمله انواع منگنه کوب و میخکوب بادی در کره جنوبی و تایوان و ابزار سوراخکاری برند رونیکس نیز در فرانسه ، آلمان و کره جنوبی تولید و ساخته می‌شوند. 

ابزارهای دستی رونیکس که در بین محصولات این برند طرفداران بسیار زیادی دارد ، در کشورهای ایران ، چین ، استرالیا ، ترکیه و تایوان تولید و ساخته می‌شوند. ابزارهای اندازه‌گیری رونیکس مانند انواع تراز لیزری رونیکس و متر لیزری رونیکس نیز در کشور کره جنوبی ساخته می‌شوند. لازم به ذکر است ابزارهای لیزری رونیکس کیفیت بسیار بالایی دارند و بسیار دقیق هستند.

تمامی این توضیحات بدین معنا نیست که محصولاتی که در کشورهای مختلف تولید می‌شوند ، کیفیت ساخت مختلف و متفاوتی دارند بلکه شرکت رونیکس در راستای تخصصی کردن فرایند کارخانه‌ها این کار را انجام داده است. تمامی بازرسان و ناظران شرکت رونیکس بر تمامی مراحل تولید ابزارآلات دقت و نظارت کافی دارند. این برند تجاری ، تولید هر دسته از محصولات و ابزارآلات خود را به یک تولید کننده سپرده است تا کیفیت دسته‌های مختلف محصولات خود را به بهترین نحو ممکن تضمین نماید.

ابزارهای صنعتی و برقی رونیکس

همانطور که گفتیم تولید انواع ابزارهای برقی رونیکس در کشورهای کره جنوبی ، تایوان و چین انجام می‌شود. بسیاری از ابزارآلات برند رونیکس از جمله انواع دریل برقی ، انواع پیستوله برقی رونیکس ، فرز ، مینی فرز رونیکس ، کارواش رونیکس ، پروفیل بر رونیکس ، پیچ گوشتی برقی ، بتن کن ، سشوار رونیکس ، اره عمود بر رونیکس ، اره زنجیری ، اره افق بر و ... در این دسته بندی گسترده قرار می‌گیرند. 

دریل رونیکس

از ابزارهای برقی محبوب و معروف رونیکس می‌توانیم به انواع دریل برقی رونیکس ، انواع دریل شارژی رونیکس ، دریل چکشی ، دریل ستونی ، پیچ گوشتی اشاره کنیم. به طور کلی لیست ابزارهای برقی رونیکس لیست بسیار پر بار و شلوغی ست که برای تمام مصارف عمومی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

سشوار صنعتی رونیکس

ابزار باغبانی رونیکس شامل درخت بر برقی ، اره بنزینی ، حاشیه زن ، علف زن ، انواع قیچی باغبانی ، قیچی شاخه زن و قیچی شمشاد زن هستند که توسط این برند عرضه شده‌اند. 

از ابزار‌های برشی و جوشی رونیکس که مصرفی صنعتی‌تر دارند می‌توانیم به اینورتر ، مانومتر ، دسته برش ، تیغ اره آهن ‌بر، الماسه ، چکشی ، گرانیت‌بر و انواع صفحه برش و سایش اشاره کنیم.

ابزار آلات بادی رونیکس که برای اندازه‌گیری فشار هوا، رنگ پاشی، میخ کوبی و … مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل پیستوله ، کمپرسور ، پرچ ، دریل ، میخ کوب ، منگنه کوب ، جغجغه، بکس و پیچ گوشتی هستند.  لازم به ذکر است قیمت ابزار بادی رونیکس در حد مناسب و معقولی نسبت به کیفیت آن قرار گرفته است.

ابزارهای دستی رونیکس 

ابزارهای دستی رونیکس ک معمولا در قاره‌ی آسیا تولید و ساخته می‌شوند شامل انواع آچار ، انواع انبر ، قیچی ورق بر ، متر ، تراز ، مفتول بر ، سرامیک بر ، کمان اره ، چکش رونیکس ، پیچ گوشتی رونیکس ، گیره و غیره هستند.

ابزار دستی رونیکس

محصولات تاپ لاین 

محصولات تاپ لاین برند رونیکس محصولاتی هستند که نسبت به سایر ابزارآلات کیفیت ساخت بالاتری دارند و برای مصارف حرفه‌ای ، تخصصی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات که با رنگ زیبای قرمز به بازار عرضه می‌شوند محصولاتی چون اینورتر رونیکس ، دریل بتن کن ، چکش تخریب و غیره را شامل می‌شوند. این ابزارها به دلیل استفاده‌ی سنگینی که دارند و در طولانی مدت مورد استفاده قرار می‌گیرند از جنس محکم‌تر و سخت‌تری تولید می‌شوند تا در طول استفاده کیفیت خود را حفظ نمایند. 

گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی از ویژگی‌ها و مزیت‌های برند رونیکس گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش خوبی است که به مشتریان خود ارائه می‌کند. رونیکس هم اکنون 130 نمایندگی دارد که خدمات حمایتی و تعمیری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 

شرکت رونیکس 365 روز یعنی یک سال گارانتی تعویض قطعات و تعمیر ابزار آلات برقی و 456 روز گارانتی رایگان تعمیر قطعات بادی را دارا می‌باشد. 

نتیجه گیری در مورد ابزار های رونیکس

حال که برند رونیکس و محصولات و ابزارآلاتی که در چندین کشور جهان تولید می‌کند را به خوبی شناختید ، می‌توانید انواع ابزارآلات آن را برای کارهای صنعتی و نیمه صنعتی خود انتخاب کنید.

تمامی تولیدات برند رونیکس در بازه‌ای نسبتا طولانی برای شما کار خواهد کرد. قیمت تمامی محصولات رونیکس با توجه به کیفیت ساخت آن‌ها در سطح بسیار مناسبی قرار گرفته است. 

تمامی محصولات رونیکس از لحاظ ظاهری ، فنی و کارکرد نیاز مام مشتریان خود را برطرف نموده است.

ابزار رونیکس