لوازم جانبی 

Subcategories

 • صفحه برش

  خرید و قیمت انواع صفحه برش

  در صنایع مختلف برای برش انواع قطعات از مواد و جنس های مختلف، از انواع صفحه برش یا Cut Off Wheel یا Disk Cutter استفاده می‌کنند.

  انواع صفحه سنگهای برش، اشکال و اندازه های مختلفی دارند , می توان آنها را بر روی دستگاه های برشی مثل فرز، مینی فرز، پروفیل بر و غیره نصب کرد و به کار پرداخت. هر کدام از انواع صفحه برش ، مخصوص کاربرد ویژه‌ی خود است و اگر هر کدام را به جای دیگری به کار ببریم، دچار آسیب و خرابی قطعات خواهیم شد.

  انواع صفحه برش ازلحاظ کاربرد شامل صفحه استیل‌بر یا صفحه برش استیل ، صفحه آهن‌بر یا صفحه برش آهن ، صفحه برش چوب ، صفحه ساب و سایش ، صفحه پروفیل‌بر ، صفحه سنگ‌ بر یا صفحه برش سنگ ، صفحه سرامیک‌ بر یا صفحه برش سرامیک ، صفحه گرانیت بر، صفحه بتن‌ بر ، صفحه آسفالت‌ بر ، صفحه پروفیل بر ، صفحه سنباده و صفحه مینی فلاپ هستند. 

  بدنه‌ی هر صفحه برش، متشکل از تعداد زیادی دانه‌های سایشی ریز است که در هنگام چرخش صفحه، به قطعه کار برخورد می کنند و به وسیله‌ی سایش و اصطکاک، عمل  برشکاری و سایش را بر روی قطعه کار انجام می دهند. 

  صفحات برش، با توجه به کاربرد آنها، از دانه‌های سایشی با ابعاد گوناگون که با چسب و رزین های مختلف به هم پیوسته اند، ساخته می‌شود. به طور کلی، جنس دانه‌های صفحه‌های برشی ممکن است از اکسید آلومینیوم، ترکیب اکسید آلومینیوم و زیرکونیوم، سرامیک اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون و موارد مشابه با کاربردهای مخصوص خود باشد. صفحات با دانه اکسید آلومینیوم برای برش و لایه‌برداری از آهن و فولاد به کار می روند؛ صفحات دارای دانه اکسید آلومینیوم و زیرکونیوم برای برش و لایه‌برداری از فولادهای سخت به کار می روند؛ صفحات متشکل از دانه کاربید سیلیکون برای لایه‌برداری از انواع فولاد سخت و برای برش انواع لاستیک، پلاستیک، سنگ و انواع مواد غیر آهنی به کار برده می شوند و از صفحات شامل سرامیک اکسید آلومینیوم که قوی ترین دانه‌های سایشی هستند، برای لایه‌برداری و برش فلزات خیلی سخت استفاده می شود. 

  بر روی صفحه برش، اندازه دانه‌های سایشی به شکل شماره نوشته شده است. سایز دانه‌ها متناسب با ظرافت برش و جنس سطح مورد برش است؛ یعنی هرچه قدر دانه‌ها بزرگ‌تر باشند، زبرتر هستند و برای برش های با ظرافت کمتر مناسب اند و هرچه دانه‌ها کوچک‌تر باشند، برای برش‌های ظریف‌تر مناسب تر هستند. اگر شماره‌های درج‌شده از عدد 10 بزرگ‌تر باشد، درشت و زیر بودن دانه‌ها را می رساند و هر چه شماره‌ها بسیار بزرگ‌تر و در حدود 200،  180 یا 100 باشند، به معنی ریزتر و نرم‌تر بودن دانه‌های سایشی است.

  از نظر ضخامت صفحه ها، ضخامت صفحه‌های استیل بر در حدود 1 میلی‌متر و کمتر، ضخامت صفحه‌های فلز بر در حدود 2 الی 3 میلی‌متر و ضخامت مینی فلاپ‌ها در حدود 4 الی 5 میلی‌متر است.کاربردی‌ترین قطر صفحات هم عبارت از 115، 125، 150، 180، 210، 230، 250، 300، 350 میلی‌متر هستند. 

  اگر به خرید صفحه برش علاقمندید، در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین، انواع صفحات برش شامل انواع صفحه برش مینی فرز و انواع صفحه برش فرز از برندهای مختلف و معتبر بازار برای فروش با شرایط و قیمت مناسب عرضه شده اند. از جمله صفحه برش رونیکس شامل صفحه برش گرانیت رونیکس ، صفحه برش اهن سیلور ، صفحه برش کرون ، صفحه برش اینکو و سایر موارد مشابه. 

  در هر جای ایران که باشید ما این امکان را داریم که محصول خریداری شده شما را با پست به دست شما برسانیم. برای شهروندان تهرانی هم امکان خرید حضوری فراهم است. 

 • تیغ اره

  خرید و قیمت انواع تیغ اره

  تیغ اره‌ها انواع مختلفی دارند. از جمله نام هایی که با آنها روبرو می شوید عبارتند از تیغ اره ام دی اف بر ، تیغ اره چوب بر ، تیغ اره نواری ، تیغ اره شیارزن ، تیغ اره عمود بر ، تیغ اره افقی بر ، تیغ اره مویی ، تیغ اره دیسکی ، تیغ اره آهن بر  ، تیغ اره گرد بر ، تیغ اره سرامیک بر و تیغ اره پروفیل بر. هر تیغه اره برای برش قطعات و مواد خاص با جنس خاص و برای نصب بر روی یک دستگاه اره به خصوص طراحی شده است.

  بعضی از ویژگی‌هایی که برای انتخاب یک تیغ اره با کیفیت و مناسب بهتر است به آنها توجه کنیم عبارتند از توانایی نویزگیری ، مشخصات سگمنت‌ ها و جنس آنها، جنس بدنه تیغ اره ، زاویه و نوع دندانه‌ها، تعداد دندانه ها، میزان فضای بین دندانه‌ها، شکل دندانه‌ها و زاویه قرارگیری الماسه‌ها. 

  لازم است بدانیم که تعداد دندانه تیغ اره تا حد زیادی نشانگر نوع برش و نحوه برش‌کاری است؛ یعنی هرچه قدر تعداد دندانه‌ها بیشتر باشد، برش صاف تر و نرم تری با باربرداری کمتر انجام خواهد شد؛ به زبانی دیگر، میزان باربرداری کمتر و تعداد دفعات آن بیشتر می شود. صنعتکاران می دانند که تیغ اره هایی با دندانه های بیشتر مناسب برش صفحات ملامینی و ام دی اف هستند، تیغ اره با دندانه ریز برای کارهای سنگین مناسب نیست و در صورت اجبار، باید باربرداری را به صورت بسیار آرام انجام داد. 

  هرچه تعداد دندانه‌های تیغ اره کمتر باشد تعداد دفعات باربرداری پایین می آید که این تیغ اره برای برش چوب مناسب است.

  فضای بین دندانه ها هم بر روی میزان باربرداری موثر است؛ یعنی هرچه فضای بین دندانه‌ها بیشتر باشد باربرداری به صورت آسان تری صورت می گیرد. 

  زاویه قرارگیری الماسه‌ها و شکل قرارگیری دندانه‌ها هم در کارایی تیغ اره موثر است. شکل دندانه مشخص می کند که یک تیغ اره‌ی خاص برای برش عرضی، طولی، لمینت، ام دی اف، چوب خام یا هر متریال دیگری مناسب هست یا نیست.

  تیغ اره عمود بر یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین تیغ اره هاست. بعضی انواع تیغ اره عمود بر از نظر جنس عبارتند از  HCS یا فولاد کربنی که برای برش مواد نرمی مثل چوب نرم ، لمینت و پلاستیک نرم به کار می روند؛ HSS یا فولاد سخت شده با کیفیت و سرعت بالا که برش مواد سختی مثل آلومینیوم و فلزات غیر آهنی را انجام می دهد. BIM یا تیغه اره دو فلزی یا بی متال، که ترکیب دو نوع بالاست و برای انجام برشکارهای بسیار سنگین از جمله کار بر روی چوب سخت ، پلاستیک سخت و مواد سخت تری مثل فلزات آهنی  و غیرآهنی مناسب است؛ TC یا HM یا تیغه اره های تنگستن کاربید که برای برش فایبرگلاس، پلاستیک سخت شده، ورقه های فیبری تقویت شده با بتون و فولاد ضد زنگ به کار می روند. با تیغه اره با دندانه های تنگستن کاربید می توان برش سرامیک را هم انجام داد.

  در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین می توانید خرید تیغ اره آهن بر ، خرید تیغ اره افقی بر ، خرید تیغه اره عمود بر چوب ، خرید تیغ اره عمود بر فلز ، خرید تیغ اره افق بر ، خرید تیغ اره گرد بر و سایر محصولات را به راحتی انجام دهید. 

  قیمت انواع تیغ اره عمود بر و قیمت سایر تیغ اره ها و سایر لوازم جانبی، در وب سایت ابزارلاین در حد معقول و مناسبی قرار گرفته است.

  وب سایت ابزارلاین امکان ارسال محصولات خریداری شده شما را به تمام ایران از طریق پست دارد. 

 • لوازم جوشکاری و برشکاری
 • پایه تراز
 • کیف ابزار

  خرید و قیمت انواع کیف ابزار

  اقبال مردم به سمت کیف ابزارهای گوناگون روز به روز بیشتر می شود. زیرا نسبت به جعبه ابزار، مزایایی از قبیل وزن سبک تر و حجم کمتر در عین دوام خوب را دارند. 

  برای خرید کیف ابزار مناسب ابتدا لازم است بدانید چه ابزارهایی را در آن قرار خواهید داد و سپس به ویژگی های دیگری توجه کنید.   

  یک کیف ابزار خوب باید مقاومت بالایی داشته باشد و در برابر  پارگی، رطوبت و حرارت، دوام خوبی از خود نشان دهد. برای این موضوع، لازم است که کیف ابزار از جنس پارچه‌ی مرغوبی تولید شده باشد. بهترین و مقاوم ترین پارچه برای تولید یک کیف ابزار خوب، پارچه برزنت دورو است که مقاومت کششی مطلوبی دارد و با انباشتگی و فشار ابزارهای مختلف، از هم گسسته نمی شود. داشتن کف لاستیکی مرغوب و قوی هم از ویژگی های بسیار خوب و حیاتی یک کیف ابزار است. به خصوص افرادی که در مکان های مرطوب کار می کنند، داشتن چنین ویژگیی برای کیف ابزار را لازم می دانند. 

  لازم است یک کیف ابزار خوب، جیب‌ها و فضاهای گوناگون و مخصوصی برای هر نوع ابزار داشته باشد. به این ترتیب، هر ابزاری اعم از انبر و آچار و غیره در فضای خاص خود قرار می گیرند و دسترسی به آنها آسان تر خواهد شد. در این صورت، نظم و ترتیب به خوبی رعایت خواهد شد. 

  زیپ کیف ابزار هم از قسمت های مهم آن است. زیپ باید آنقدر مقاوم باشد تا در دراز مدت و در باز و بسته شدن های متعدد، خراب نشود و آنقدر روان باشد که کار را دچار اختلال نکند.

  وزن کیف ابزار هم لازم است به گونه ای باشد که حمل و نقل آسانی را به دنبال داشته باشد زیرا نباید سنگینی کیف ابزار هم به وزن ابزارها اضافه شود. 

  علاوه بر این ویژگی ها، بهتر است کیف‌ ابزار از پارچه دولایه دوخته شده باشد تا مقاومت و دوام آن به طرز چشمگیری بالاتر برود. داشتن یک بند دوشی مقاوم هم از ویژگی های خوب یک کیف ابزار ممتاز است. 

  به عنوان یک عامل بسیار مهم، قیمت کیف ابزار هم باید در حد معقول و مناسب و متناسب با ویژگی های آن باشد. 

  در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین، انواع مدل کیف ابزار از جمله کیف ابزار ساده ، کیف ابزار کمری ، کیف ابزار کوله پشتی یا کیف ابزار کوله ای و جلیقه ابزار از برندهای مختلفی عرضه شده اند. از جمله کیف ابزار رونیکس ، کیف ابزار اینکو ، کیف ابزار گلکسی وان یا کیف ابزار گلکسی ، کیف ابزار مهر مثل کیف ابزار برزنتی مهر ، کیف ابزار هیوندای. به یاری خداوند، سایر محصولات از برندهای دیگر هم به مرور به این مجموعه اضافه خواهند شد. 

 • شلنگ

  خرید و قیمت انواع شلنگ و انواع شلنگ باد فنری

  شلنگ یک لوله‌ی منعطف و قابل خم شدن است که با داشتن دو خروجی خود، کار انتقال سیالات را انجام می دهد. جنس شلنگ ها ممکن است از PVC و یا لاستیک به همراه مواد ترکیبی دیگر باشد. 

  شلنگ‌ها فقط منحصر به شلنگ‌های آب نیستند و انواع شیلنگ صنعتی نیز برای مصارف مختلف به کار می روند. شلنگ‌های صنعتی را می توان برای عبور دادن و انتقال انواع مواد مایع و گاز به کار برد.

  شلنگ باد یا شیلنگ نخی نوعی از شلنگ است که با کاربرد خود در بکس بادی، پیستوله بادی، دریل بادی، پیکور، فرز بادی و کمپرسور بادی جزو ابزارآلات انتقال پر مصرف محسوب می شود. شلنگ باد لازم است از جنس نخ تولید شده باشد.

  شلنگ فنری یا شلنگ باد فنری هم نوعی شلنگ بسیار مهم و کاربردی است که در انتقال هوای فشرده از انواع دستگاه های تولید باد مانند کمپرسور باد به برخی ابزارآلات بادی مانند بکس بادی، میخ‌کوب و منگنه‌کوب، پیسوله بادی و.. کاربرد دارد. نام دیگر این نوع شلنگ ، شلنگ تلفنی است که به دلیل شباهتش با سیم تلفن به این صورت نامگذاری شده است. در تولید این نوع شلنگ، اغلب از جنس پلی اورتان به دلیل انعطاف بیشتر استفاده می شود. از جمله مشاغل و صنوفی که این شلنگ ها در آن کاربرد دارند می توان به فعالیت های ساختمانی و امور دکوراسیون، امور مکانیکی، کارواش ها و حتی کار با ماشین‌آلات سنگین اشاره نمود. شلنگ باد فنری در متراژ های مختلف و از برندهای معتبر مانند شلنگ باد فنری 5 متری رونیکس ، شلنگ باد فنری 10 متری رونیکس و شلنگ باد فنری 15 متری رونیکس را می توانید از طریق همین صفحه مشاهده کنید و در صورت تمایل، به سبد محصولات خود بیفزایید. قیمت شیلنگ باد رونیکس در مدل های مختلف، در حد مناسب و معقولی قرار داده شده است.

  در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع شلنگ ها با مصرف متفاوت از جمله شیلنگ پیسوار ، شلنگ آفتابه و حتی خرطومی فرز انگشتی از برندهای معتبر هم برای فروش با شرایط مناسب عرضه شده اند.  

  لازم به ذکر است که ما امکان ارسال تمامی محصولات به سراسر ایران را داریم. 

 • جعبه ابزار

  انواع و قیمت جعبه ابزار

  خرید جعبه ابزار یکی از لذت های بزرگ تمام افراد از جمله صنعتگران و افراد عادی است. انواع جعبه ابزار در بازار در جنس ها و ابعاد مختلف موجودند و تهیه‌ی مناسب‌ترین جعبه ابزار می تواند کار وقت گیر و سختی باشد. به علاوه، قیمت جعبه ابزار یکی از عوامل مهم انتخاب یک جعبه ابزار خوب است. 

  جعبه ابزارها ممکن است به صورت پلاستیکی و فلزی ساخته شده باشند. 

  انواع معمول جعبه ابزار عبارتند از : جعبه ابزار قابل حمل دستی ، جعبه ابزار چرخ‌دار و قفسه و کابینت ابزار. 

  بیشتر جعبه ابزارهای قابل حمل، دارای دسته‌ های تاشو و متحرک هستند تا راحتی حمل و نقل را به همراه داشته باشد. معمولا نیز داشتن طبقه‌بندی و متحرک بودن طبقه ها که به آنها سینی هم گفته می شود، از ویژگی های مهم چنین جعبه ابزارهایی است. 

  جعبه ابزارهای چرخدار برای جا‌به‌جایی ابزارهای بزرگ‌تر به کار می روند. نوعی از این جعبه ها مانند چمدان هستند و برای حمل ابزار در مسافت‌های طولانی‌ به کار برده می شوند. 

  قفسه و کابینت‌ ابزار نیز برای نگهداری ابزارها در کارگاه‌ها و کارخانه ها به کار برده می شوند و کاربردشان در زمانی است که حجم ابزار به حد بالایی رسیده باشد و  جعبه‌های کوچک پاسخگوی نیاز نباشند. این قفسه‌ها بنا به کاربردهای مختلف ساخته می شوند. 

  انواع جعبه ابزار از برندهای مختلف با قیمت های مناسب را می توانید از طریق همین صفحه  تهیه بفرمایید. از جمله جعبه ابزار اینکو ، جعبه ابزار تانوس ، جعبه ابزار مانو ، جعبه ابزار مهر پلاستیک و جعبه ابزار گلکسی وان. 

  پیشنهاد می کنیم انواع جعبه ابزارهای وب سایت فروشگاهی ابزارلاین را مشاهده نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما امکان ارسال تمامی محصولات خریداری شده شما را به تمام نقاط ایران داریم. 

 • آهنربا

  انواع آهنربا و کاربرد آنها

  همانطور که از اسم آهنربا پیداست از فولاد و یا آهن ساخته می‌شود و با ایجاد میدان مغناطیسی فلزاتی مانند آهن و نیکل را به خود جذب می‌کند.

  آهن رباها به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ آهنربای الکتریکی و آهنربای دائمی.

  آهنرباهای الکتریکی برای جذب فلزات و ایجاد میدان مغناطیسی به جریان الکتریکی احتیاج دارند و آهنرباهای دائمی بر خلاف آهنرباهای الکتریکی برای جذب، به نیروی خارجی نیاز ندارند و زمانی که اسم آهنربا به گوش ما برخورد می‌کند منظور همین آهنرباهای دائمی است.

  کاربرد آهنربا

  آهنرباها بر اساس کاربردشان به انواع مختلفی مانند آهنربای تیغه ای، آهنربای میله ای ، آهنربا استوانه ای، آهنربای حلقه ای، آهنربای کروی، آهنربای پلاستیکی و ... تقسیم بندی می‌شود.

  آهنرباها کاربردهای بسیار متنوع و زیادی دارند؛ از جمله  در ساخت درب های یخچال و برای بسته شدن این درب ها ، در کامپیوترها برای ذخیره سازی داده ها روی هارد دیسک از آهنربا استفاده می‌شود.

  همچنین در بلندگوهای داخل کامپیوترها، تلویزیون و ... نیز از آهنربا استفاده می شود بدین صورت که این آهنرباها، سیگنال های الکتریکی را به ارتعاشات صدا تبدیل می‌کنند.

  در ژنراتورهای برق، عملیات بازیافت ، جداسازی سنگ های فلزی معدن نیز آهنرباها کاربرد فراوانی دارند.

  برای اطلاع از موجود شدن ابزارهای مورد نیازتان و همچنین اطلاع از قیمت و خرید آهنربا، از طریق همین صفحه یا صفحات دیگر وب سایت و یا از طریق فضای مجازی ابزارلاین، از جمله صفحه‌ی اینستاگرام ابزارلاین، یا به صورت تلفنی و حتی حضوری می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

  هدف ابزارلاین ارائه کردن و تحویل دادن کالاهایی با کیفیت با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری است و گارانتی معتبر و ضمانت بازگشت کالای خریداری شده را نیز برای شما عزیزان فراهم آورده است.

  با خیالی آسوده از ما خرید کنید و به جمع بزرگ دوستانه‌ی ابزارلاین بپیوندید.

 • سوزن منگنه و میخ میخکوب
 • سه نظام

  خرید انواع سه نظام دریل ، انواع سه نظام اتوماتیک و انواع سه نظام مته

  انواع سه نظام ها قطعات مهمی هستند که برای اتصال انواع مته و سری بر روی دریل و انجام سوراخکاری های مختلف به کار برده می شوند. در واقع می توان گفت که سه نظام دریل یک قطعه رابط بین دریل و مته است.

  از جمله ابزارهایی که به سه نظام متصل می شوند، می توان به انواع مته، سنگ سمباده زنی، سری پیچگوشتی، انواع بکس و انواع سری های مختلف اشاره کرد. یکی دیگر از کاربردهای سه نظام، اتصال قطعات گرد یا قطعات چند ضلعی بر روی دستگاه تراش می باشد.

  سه نظام ها در دو دسته‌ی سه نظام آچار خور یا سه نظام آچاری و نیز سه نظام اتوماتیک یا سه نظام اتومات تولید می شوند. تفاوت این دو نوع سه نظام در این است که سه نظام دریل آچاری برای باز و بسته شدن، نیازمند یک آچار مخصوص سه نظام است. این آچار معمولا همراه با دریل در بسته بندی دستگاه قرار داه می شود. استفاده از این نوع سه نظام برای افرادی مناسب است که در شغل و کار خود به سرعت تعویض سه نظام فکر نمی کنند. اما سه نظام اتومات بدون نیاز به آچار باز و بسته می شود و برای مصارفی که در آنها  سرعت تعویض مته مهم و حیاتی است کاربرد دارد. البته باید گفت که میزان سنگینی کار نیز در انتخاب سه نظام اهمیت دارد؛ زیرا از سه نظام اتوماتیک فقط می توان برای کارهای سبک تر و سوراخکاری های بر روی چوب و سطوح با سختی مشابه با چوب استفاده کرد. اما سه نظام آچاری را می توان در انواع کاربرد های سبک و سنگین و صنعتی به کار برد.

  سه نظام ها دارای سایز های مختلفی هستند. از جمله پرمصرف ترین سایزهای سه نظام، سه نظام های سایز 10 و 13 میلی متر هستند که قادرند مته ها یا سر پیچ گوشتی هایی تا سایز 10 و 13 را به خود متصل کنند. از لحاظ جنس بدنه هم، سه نظام ها به انواع پلاستیکی، نیمه فلزی و تمام فلزی تقسیم می شوند. 

  ما در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین سعی نموده ایم تا انواع و مدل هایی از سه نظام های مختلف باکیفیت بازار را جمع نماییم؛ از جمله انواع سه نظام سیلور ، سه نظام اس تی ای ( سه نظام sta ) و سه نظام رونیکس مانند سه نظام اتومات رونیکس و سایر مدل ها و برندهای معتبر بازار که در همین صفحه به همراه عکس ها و اطلاعات کامل خود قابل مشاهده اند. 

  ما امکان ارسال محصول شما را به تمام نقاط ایران داریم. اگر هم در تهران ساکن باشید امکان ارسال دو ساعته با لاین تندور فراهم است. 

 • سری فرز
 • قفل

  بررسی قیمت و خرید انواع قفل 

  مهم‌ترین عامل در تعیین کیفیت قفل‌، امنیت و ساختمان آن است. در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین، انواع قفل و سیلندر از جمله قفل کتابی، قفل آویز، قفل سوئیچی، قفل شب بند، قفل حیاطی و سیلندر قفل درب حیاطی و قفل درب شیشه ای با امنیت خوب و با قیمت ها و شرایط مناسب قرار داده شده است. 

  شاید پرکاربردترین نوع قفل، قفل حیاطی باشد که به طور کلی به دو دسته مکانیکی و برقی تقسیم می شود. قفل حیاطی مکانیکی جزو تجهیزات حفاظتی قدیمی است که با وجود تغییرات زیاد، کار و روش مشخصی دارد. قفل‌های حیاطی برقی هم باعث راحتی و کنترل رفت و آمد و افزایش امنیت منازل شده اند و توانسته اند به جایگزین مطلوبی برای برای قفل‌های مکانیکی مبدل شوند.

  قفل‌های آویز نوعی حلقه قفل دار قابل حمل است که با کمک کلید باز و بسته می شود. نکته مثبت درباره این نوع قفل استفاده آسان و کاربرد گسترده و نقطه ضعف این نوی قفل امکان دیلم شدن و برش آن است که باعث امنیت کم آن شده است. لازم به ذکر است که در هنگام انتخاب یک قفل آویزمناسب باید به ابعاد قفل، ضخامت میله یا حلقه قفل، نوع کلید قفل، نحوه باز شدن قفل و جنس آن توجه کافی داشت.

  نوع دیگر قفل ها قفل کتابی است. قفل‌ های کتابی برای پوشش دادن نقاط منفی قفل آویزمعمولی و برای ایجاد امنیت بیشتر تولید شده اند. این نوع قفل ها دارای ساختمان متفاوتی هستند اما کاربری آنها مشابه با قفل های آویز است. بدنه‌ی قفل های کتابی به شکل مستطیل است و دارای یک قفل افقی ایمن هستند که  از شکستن آنها جلوگیری می کند. قفل‌ کتابی در مقابل دیلم شدن هم مقاوم است. 

  قفل‌های سوئیچی زبانه‌دار قفل‌های قدرتمندی هستند که در درب های خارجی به کار برده می شوند و در وزن‌های سبک و سنگین طراحی و تولید می شوند. این نوع قفل‌ها دارای دستگیره ای برای رها کردن زبانه از داخل شیار دیوار هستند. 

  قفل شب بند معمولا به عنوان یک قفل کمکی بر روی درب‌های شیشه‌ای و درب آپارتمان‌ها در کنار قفل ضد سرقت و یونیک به کار برده می‌شود. سیستم این قفل ها به این صورت است که برای باز کردن از داخل منزل، باید دستگیره را چرخاند ولی برای باز کردن درب از بیرون نیازمند کلید هستیم. نصب راحت و مقاومت بالا در مقابل ضربه‌ از نقاط مثبت این نوع قفل است.

  قفل درهای شیشه‌ای در سال های اخیر با استقبال زیادی رو به رو شده اند. جنس درب های  مورد استفاده معمولا سیکوریت است و نمی‌توان بعد از ساخت شیشه بر روی آن‌ها قفل نصب کرد.

  برای خرید انواع قفل درب می توانید از طریق همین صفحه اقدام نمایید. 

 • رنگ و مواد رنگ کاری
 • مته و قلم و قلاویز
 • جک و خرک
 • سری پیچ گوشتی
 • پیچ و مهره- واشر- رولپلاک- میخ-پرچ
 • چسب و مواد شیمیایی
 • لوازم جانبی خودرو
 • بست پلاستیکی
 • باتری
 • شارژر باتری
 • لوازم جانبی کولر
در صفحه
 • ( 0 نظر )
  17 تومان

  assignmentمشخصات میخ آهنی نقره‌ای طول 4 سانتی متر Siding Stainless Steel Nails length 4 cm Silver از جنس آهن به طول 40 میلی‌متر به قطر 2 میلی‌متر قطر سر میخ: 5 میلی‌متر دارای بدنه‌ی باریک، صاف و مستقیم مقاوم در برابر زنگ و خوردگی دارای سر تخت با حالت بافت‌دار نوک تیز نقره‌ای رنگ دارای کاربرد راحت و ساده...

  17 تومان
 • ( 0 نظر )
  44 تومان

  assignmentمشخصات واشر ضخیم سایز 6 میلی متر Flat Washer 6 mm از جنس آهن گالوانیزه قطر سوراخ داخلی واشر: 6 میلی متر قطر خارجی واشر: 14 میلی متر ضخامت واشر: 1 میلی متر واشر گرد به صورت تخت وزن واشر: 0.6 گرم

  44 تومان
 • ( 0 نظر )
  39 تومان

  assignmentمشخصات واشر فلزی سایز 4 Flat Washer 4 mm از جنس فولاد دارای قطر داخلی 4 میلی‌متر به قطر بیرونی 10 میلی‌متر دارای سر تخت مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی به ضخامت 0.8 میلی‌متر دارای توان قابل توجه برای تحمل فشار مانع وارد آمدن فشار مهره و پیچ بر سطح کار قابل استفاده به عنوان اسپیسر (فضاساز) مناسب برای پیچ و...

  39 تومان
 • ( 0 نظر )
  96 تومان

  assignmentمشخصات واشر ضخیم سایز 8 میلی متر Flat Washer 8 mm از جنس آهن گالوانیزه قطر سوراخ داخلی واشر: 8 میلی متر قطر خارجی واشر: 16 میلی متر ضخامت واشر: 1.2 میلی متر واشر گرد به صورت تخت وزن واشر: 0.8 گرم

  96 تومان
 • ( 0 نظر )
  94 تومان

  assignmentمشخصات پیچ تمام رزوه مهره خور دوسو چهارسو سایز 20 × 4 20 × 4 Round Head Combination Slotted/Phillips Machine Screws تمام رزوه دارای طول 20 میلی‌متر و قطر 4 میلی‌متر مهره خور دارای سر گرد دوسو و چهارسو امکان کار با پیچ گوشتی دوسو یا چهارسو از جنس فولاد آبکاری شده با کیفیت دارای انتهای تخت مجهز به رزوه‌های دقیق اتصالی پر کاربرد در کارهای خانگی و...

  94 تومان
 • ( 0 نظر )
  550 تومان

  assignmentمشخصات ضربه گیر درب خودرو بسته 16 عددی  Car Door Sponge   ضربه گیر درب خودرو ابری مناسب برای تمامی خودروها نصب آسان دارای چسب  به اندازه‌ی استاندارد  ضد آب با قدرت چسبندگی بسیار خوب سبک و کم حجم  ابعاد 1.7×5 × 2.5 سانتی متر به وزن 2 گرم

  550 تومان
 • ( 0 نظر )
  55 تومان

  assignmentمشخصات مهره معمولی سفید سایز 4 Hex Nut M4 از جنس آهن سخت کاری شده (گالوانیزه) سایز مهره: 4 میلی متر پهنای قسمت تخت مهره: 7 میلی متر پهنای مهره از گوشه ها: 7.6 میلی متر ضخامت مهره: 3.1 میلی متر نوع مهره : شش گوش دنده متوسط گام 0.7 دارای استاندارد DIN 934 یا ISO 4032 کارکرد در اتصالات مکمل مانند پیچ، واشر تخت، واشر فنری و...

  55 تومان
 • 99 تومان

  assignmentمشخصات پیچ سازه به سازه کناف 9.5 × 3.5 LB Round Head Phillips Self-Drilling Screws LB3.5 × 9.5 از جنس فولاد با روکش اکسید سیاه (سیاه‌کاری شده) به طول 9.5 میلی‌متر به قطر 3.5 میلی‌متر دارای نوک تیز سرمته‌ای دارای رزوه‌های دقیق و تیز توانا در نفوذ راحت به درون کار با مقاومت بالا در برابر فشار...

  99 تومان
 • 275 تومان

  assignmentمشخصات پیچ سرمته نقره ای سایز 32 × 3.9 Flat Head Phillips Self-Drilling Screws 3.9 × 32 از جنس فولاد طول پیچ: 32 میلی متر قطر سر پیچ: 7 میلی متر قطر مته پیچ: 3.9 میلی متر طول مته پیچ: 4 میلی متر تعداد رزوه: 17 سری : چهار سو دارای سر تخت به صورت نوک دریلی نقره ای رنگ مناسب برای صنایع چوب، کاربردهای...

  275 تومان
 • ( 0 نظر )
  1,000 تومان

  assignmentمشخصات میخ شیاردار فولادی 10 سانتی متری Stainless Steel Grooved Nails Silver 10 cm از جنس استیل کربن با پوشش گالوانیزه به طول 100 میلی‌متر قطر سر میخ : 10 میلی‌متر قطر بدنه میخ: 5 میلی‌متر دارای بدنه‌ی شیاردار مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارای سر تخت با حالت ساده برای چفت...

  1,000 تومان
 • 154 تومان

  assignmentمشخصات پیچ سرمته واشردار سایز 13 × 4.2 Self-Drilling Wafer Wead Screw 4.2 * 13 پیچ فولادی طول پیچ: 13 میلی متر قطر سر پیچ با واشر: 10 میلی متر قطر مته پیچ: 4.2 میلی متر طول مته پیچ: 5 میلی متر ضخامت واشر: 0.5 میلی متر تعداد رزوه: 5 سری : چهار سو سر گرد دارای نوک دریلی واشردار به صورت خود تراش به رنگ نقره ای کاربرد...

  154 تومان
 • ( 0 نظر )
  66 تومان

  assignmentمشخصات رولپلاک 5 سانت Wall Plug 5 cm 8 × 2 سایز 2 × 8 ساخته شده از پلاستیک با کیفیت و مقاوم دارای طول 5 سانتی‌متری مجهز به لبه برای اتصال بهتر در درون کار امکان استفاده در انواع مصالح بتنی، سنگی، گچی، آجری و ... نصب ساده و آسان درون کار قدرتمند و بادوام قطر خارجی: 8 میلی‌متر قطر داخلی: 5.5 میلی‌متر...

  66 تومان
 • 89 تومان

  assignmentمشخصات پیچ mdf 2 سانتی قطر 4 میلی متر Coarse Tread drywall screws 4 × 20 طول 20 میلی متر و قطر 4 میلی‌متر سر تخت و چهارسو با قطر 8 میلی‌متر سری دارای گل پیچ های عمیق و استاندارد از جنس کربن استیل با کیفیت دارای رزوه کاری تیز و با دقت بالا نوک تیز برای سوراخکاری آسان تر قابل باز و بسته شدن با پیچ...

  89 تومان
 • ( 0 نظر )
  39 تومان

  assignmentمشخصات واشر ضخیم سایز 5 میلی متر Flat Washer 5 mm از جنس آهن گالوانیزه قطر سوراخ داخلی واشر: 5 میلی متر قطر خارجی واشر: 10 میلی متر ضخامت واشر: 0.5 میلی متر واشر گرد به صورت تخت وزن واشر: 0.3 گرم

  39 تومان
 • ( 0 نظر )
  55 تومان

  assignmentمشخصات رولپلاک 4 سانت Tak Wall Plug 4 cm به طول 4 سانتی‌متر سایز 1/2 1 × 8  ساخته شده از پلاستیک با کیفیت و مقاوم کاربرد ساده و آسان توان کاری بالا امکان استفاده در بتن، سنگ، گچ، آجر و ... طراحی منحصر به فرد دارای قطر خارجی 8 میلی‌متر و قطر داخلی 6 میلی‌متر مناسب...

  55 تومان
 • 187 تومان

  assignmentمشخصات پیچ سرمته نقره ای همرو سایز 8×3.4 Self-Drilling Screw Phillips Truss Head #8-18 × 3/4 از جنس فولاد سخت کاری شده دارای یک لایه‌ی فلز روی برای محافظت از بدنه‌ی پیچ مقاوم در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی دارای سر واشردار چهارسو قابلیت سوراخکاری بر روی سطوح مختلف بدون نیاز به دریل دارای 8 رزوه از...

  187 تومان
لوازم جانبی

قیمت و خرید لوازم جانبی ابزار 

دسته ی لوازم جانبی ابزار در وبسایت فروشگاهی ابزارلاین شامل ابزارهای جانبی، مصرفی و محصولاتی است که در دسته بندی های رایج و اصلی ابزارها قرار نمی‌گیرند از جمله، چسب، تیغ اره، صفحه برش و ... و نیز هر ابزاری را شامل می‌شود که در زمان استفاده از ابزارهای دیگر برقی و دستی، بادی و بنزینی، باغبانی و سایر دسته ها از جمله دریل، دستگاه فرز و حتی پیچ گوشتی و آچار و ... در مشاغل و کاربردهای خانگی و کارگاهی به آن ها احتیاج پیدا خواهید کرد و یا در زمان خراب شدن یا تمام شدن قطعات مصرفی ابزارتان، باید به آن ها مراجعه کنید.

انواع صفحه برش، لوازم جانبی دریل، ابزار جانبی مینی فرز، لوازم جوشکاری و برشکاری برای مصارف تخصصی را می‌توانید به راحتی در این دسته بندی پیدا کنید و نیاز خود را با قیمتی مناسب تامین کنید؛ همچنین لوازم های جانبیی مانند انواع پیچ و مهره، جعبه ابزار، لوازم جانبی کولر آبی، سری پیچ گوشتی و ... که مصارف عمومی و خانگی نیز دارند در این دسته بندی جای می گیرند.

در راستای گسترش محصولات و افزایش دسته بندی ها و تنوع اجناس، وبسایت فروشگاهی ابزارلاین در تلاش است تا لوازم جانبی در حوزه ها و شاخه های جزئی تر از جمله لوازم جانبی خودرو و لوازم جانبی موتور سیکلت را در برنامه های پیش رو ایجاد نماید و پکیجی کامل از برندهای معتبر با قیمتی مناسب را در اختیار شما کاربر محترم بگذارد.

همچنین لوازم جانبی برندهای معتبر تولید ابزار مانند لوازم جانبی رونیکس به زودی در این دسته بندی جای خواهد گرفت. شما می‌توانید برای اطلاع از موجود شدن ابزارهای موردنیازتان، از طریق همین صفحه یا صفحات دیگر وب سایت و یا از طریق فضای مجازی ابزارلاین، از جمله صفحه‌ی اینستاگرام ابزارلاین، یا به صورت تلفنی و حتی حضوری با ما در ارتباط باشید.

هدف ابزارلاین ارائه کردن و تحویل دادن کالاهایی با کیفیت با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری است و گارانتی معتبر و ضمانت بازگشت کالای خریداری شده را نیز برای شما عزیزان فراهم آورده است.

با خیالی آسوده از ما خرید کنید و به جمع بزرگ دوستانه‌ی ابزارلاین بپیوندید.

جستجوی پیشرفته

وضعیت
توان
قابلیت کنترل سرعت
قابلیت تعویض سری
قابلیت کوبش پذیری
قابلیت آهنربایی
سری آلن
سری ستاره ای
آچار
قفسه بندی
شکل واشر
نوع واشر
قابلیت آچارخوری
طول سر پیچ گوشتی
قطر میله