جعبه ابزار مهر مدل ORG-7 سایز 7 اینچ

( 00208005 )

مشخصات جعبه ابزار مهر مدل ORG-7 سایز 7 اینچ

  • Mehr ORG-7 7Inchs Toolbox & Organizer 
  • تولید شده با مواد اولیه‌ی باکیفیت و مرغوب
  • دارای 5 محفظه‌ی جداگانه
  • دارای 4 محفظه‌ی کوچک تر و یک محفظه‌ی با طول بیشتر
  • مناسب برای محافظت از میخ، پیچ و مهره، واشر و انواع مته ها
  • دارای ابعاد 14*11*3 سانتی متر
  • به وزن 66 گرم
  • مجهز به قفل پلاستیکی محکم
  • قابلیت حمل آسان
  • ساخت شرکت مهر پلاستیک ایران
مهر پلاستیک - Mehr Plastic

32,820 تومان

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

894 قلم

مشخصات و قیمت جعبه ابزار مهر مدل ORG-7 سایز 7 اینچ

جعبه ابزار مهر مدل ORG-7 سایز 7 اینچجعبه ابزار، محفظه، کیف یا جعبه‌ای است که برای جانمایی، مرتب کردن، محافظت از ابزارها و حمل و نقل آنها به کار می‌رود. امروزه جعبه ابزارهای پلاستیکی و جعبه ابزار فلزی بیشتر مورد مصرف هستند و البته برای مشاغل تخصصی گوناگون، جعبه ابزارهای تخصصی نیز طراحی و ساخته شده است. مانند جعبه ابراز باغبانی، جعبه ابزار الکترونیک، جعبه ابزار مکانیک و سایر تخصص ها و رشته ها. به این ترتیب، شاید بتوان به قطعیت گفت که جعبه ابزار، به یک وسیله‌ی ضروری برای هر مکان و هر شغل و موقعیتی تبدیل شده است.
بسته به اندازه و تعداد محفظه های جعبه ابزار، در آن ابزارآلاتی مانند چکش، میخ، انواع آچارها، انبردست، دم باریک و نیز میخ، پیچ، مهره، واشر، مته و غیره قرار می‌گیرد. تمام این ابزار آلات و قطعات، به صورت منظم و در کنار هم درون محل های مشخص شده قرار می‌گیرند تا در هنگام نیاز، دسترسی بهتر و راحت تری را برای شخص فراهم کنند.
محل های استفاده از جعبه ابزار، خانه، کارگاه، کارخانه، محل کار، داخل خودرو و سایر مکان هاست. کاربران، جنس بدنه‌ی جعبه ابزارها را با توجه به محل و نوع استفاده از آن و نیز نوع حمل و نقل آن انتخاب می کنند. از جعبه ابزار پلاستیکی بیشتر در منزل و از جعبه ابزار فلزی، به دلیل مقاومت و استحکام آن، در بیرون از منزل و در محیط کار استفاده می شود.
از موارد پراهمیت مد نظر خریداران جعبه ابزار، ظاهر آن و سپس جنس، استحکام، وزن، ظرفیت، تعداد قفسه ها و بخش ها و نیز برند آن است.
جعبه ابزار مهر پلاستیک مدل ORG7، از مواد اولیه‌ مناسب و باکیفیت تولید شده است و با وجود وزن کم خود، دارای استحکام و دوام قابل قبولی است. این جعبه ابزار با طول 14 سانتی متر، عرض 11 سانتی متر و عمق 3 سانتی متر، دارای 4 محفظه برای قرارگیری قطعات و ابزارهای کوچک مانند میخ، پیچ و مهره، واشر و یک محفظه‌ی با طول بیشتر برای جانمایی انواع مته و آچارهای کوچک است. قفل پلاستیکی جعبه ابزار مهر به خوبی و برای مدت طولانی حافظ قطعات داخل جعبه خواهد بود.
جعبه ابزار مهر 66 گرم وزن دارد و ساخت شرکت مهر پلاستیک ایران است. از جمله ویژگی‌های جعبه ابزار مهر قیمت مناسب آن است که خریدی مقرون به صرفه برای شما خواهد ساخت.
از جمله سایر محصولات برند مهر، می توان به جعبه دریل مهر پلاستیک نیز اشاره کرد. 

جعبه ابزار سایز 7 اینچ
14*11*3
66
پلاستیک
پلاستیکی
5 عدد
کاربردهای خانگی, عمومی صنعتی
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
ایران