قیمت سیم چین رونیکس و خرید انواع سیم چین رونیکس  

 • 0 Review(s)
  مجموعه ابزار رونیکس مدل RH-9101 ست 19 عددی
  4,289,902 تومان

  مجموعه ابزار رونیکس مدل RH-9101 ست 19 عددی

  مجموعه ابزار رونیکس مدل RH-9101 ست 19 عددی Ronix RH-9101 Tools Bag 19 PCSابزار رونیکس در مجموعه ابزار ها ست 19 عددی شامل :  پیچ گوشتی نوک آهنربایی کیفی ضربه خور 7 تایی آلن چاقویی 8 عددی ستاره ای (دسته پلاستیکی) آلن چاقویی 8 عددی شش گوش (دسته پلاستیکی) فازمتر بزرگ  180 میلی‌متری با محدوده‌ی اندازه گیری ولتاژ 100 تا 500 ولت آچار فرانسه لیبرا 10 اینچی با...

  4,289,902 تومان
 • 0 Review(s)
  سیم چین اولترا رونیکس مدل RH-1278 سایز 7 اینچ
  215,602 تومان

  سیم چین اولترا رونیکس مدل RH-1278 سایز 7 اینچ

  سیم چین اولترا رونیکس مدل RH-1278 سایز 7 اینچ Ronix RH-1278 Diagonal Cutting Plier Ultra 7 inchسیم چین 7 اینچ چند کاره دارای لبه‌های برنده مناسب انواع سیم‌های نرم و سخت سمباده خورده از جنس فولاد حرارت دیده و سخت شده مجهز به دسته‌های بلند 130 میلی‌متری با روکش پلاستیکی (TPR) ضد لغزش طراحی ارگونومیک با قدرت اهرم مناسب و حداکثر انتقال قدرت دارای طول کلی...

  215,602 تومان
 • 0 Review(s)

  سیم چین رونیکس مدل RH-1266 سایز 6 اینچ

  سیم چین رونیکس مدل RH-1266 سایز 6 اینچ Ronix RH-1266 Diagonal Cutting Plier 6 Inchاز جنس فولاد ضدزنگ سخت‌کاری شده و حرارت داده شده برای دوام و استحکام بیشینه پولیش شده و روکش شده با کروم، برای شفافیت سطح خروجی انبر دسته‌ی شش ضلعی با روکش پلاستیکی نرم ضدلغزش برای گیرایی بهتر و انتقال بیشترین نیرو دقت لبه‌ی برش تیز برای بریدن سیم های نرم و سخت طراحی...

 • 0 Review(s)
  انبر سیم چین مینی رونیکس مدل RH-1204 سایز 4.5 اینچ
  196,000 تومان

  انبر سیم چین مینی رونیکس مدل RH-1204 سایز 4.5 اینچ

  انبر سیم چین مینی رونیکس مدل RH-1204 سایز 4.5 اینچ Ronix RH1204 Diagonal Cutting Mini Plier 4.5 Inchانبر سیم چین بدنه تمام فولادی دراپ فورج شده‌ی قوی فک های سخت کاری شده و حرارت دیده شده برای کارایی بهتر و دوام بیشتر تیغه‌های تیز برای بریدن و جدا کردن روکش انواع مختلف سیم نسبت بسیار کوچک‌تر لبه‌ها نسبت به دسته، برای اهرم شدن قوی و برندگی بالا ضد خوردگی...

  196,000 تومان
 • 0 Review(s)
  سیم چین اولترا رونیکس مدل RH-1276 سایز 6 اینچ
  205,802 تومان

  سیم چین اولترا رونیکس مدل RH-1276 سایز 6 اینچ

  سیم چین اولترا رونیکس مدل RH-1276 سایز 6 اینچ Ronix RH-1276 Diagonal Cutting Plier Ultra 6 inchسیم چین 6 اینچ چند کاره توان انجام برش دقیق انواع سیم‌های نرم و سخت دارای لبه‌های تیز سمباده خورده دارای بدنه‌ی فولادی حرارت دیده و سختکاری شده دارای دسته‌های کشیده 115 میلی‌متری با روکش پلاستیکی (TPR) ضد لغزش دارای قدرت اهرم کافی برای انتقال حداکثر قدرت قابل...

  205,802 تومان
 • 0 Review(s)
  سیم چین کله گاوی رونیکس مدل RH-1277 سایز 7 اینچ
  0 تومان

  سیم چین کله گاوی رونیکس مدل RH-1277 سایز 7 اینچ

  سیم چین کله گاوی رونیکس مدل RH-1277 سایز 7 اینچ Ronix RH-1277 High Leverage Cutting Plier 6 Inchاز جنس فولاد ضدزنگ سخت‌کاری شده و حرارت داده شده برای دوام و استحکام بیشینه پولیش شده و روکش شده با کروم، برای شفافیت سطح خروجی انبر دسته‌ی شش ضلعی با روکش پلاستیکی نرم ضدلغزش برای گیرایی بهتر و انتقال بیشترین نیرو دقت لبه‌ی برش تیز برای بریدن سیم های نرم و...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 1 Review(s)
  سیم چین رونیکس مدل RH-1267 سایز 7 اینچ
  0 تومان

  سیم چین رونیکس مدل RH-1267 سایز 7 اینچ

  سیم چین رونیکس مدل RH-1267 سایز 7 اینچ "Ronix RH-1267 Diagonal Cutting Plier 7سیم چین چند کاره از جنس فولاد حرارت دیده و سختکاری شده دارای لبه‌های تیز و سمباده خورده طراحی ارگونومیک با دسته‌های بلند 135 میلی‌متری روکش دسته از پلاستیک (TPR) ضد لغزش برای نگهداری بهتر و انتقال قدرت بیشینه دارای قدرت مناسب اهرم  به طول کلی 175 میلی‌متر طول تیغه : 25...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
سیم چین رونیکس

ابزارهای دستی مختلف اعم از انبرها و آچارها ساخته می شوند تا نیروی دست ما را تقویت کنند. یکی از ابزارهای دستی بسیار پرکاربرد در حرفه‌ی کاری برق و الکترونیک ، نوعی انبر به نام انبر سیم چین است. سیم چین یا قیچی سیم بر ، از جمله ابزارهایی است که برای بریدن و قطع کردن سیم و کابل‌های مختلف مسی ، آهنی ، آلومینیومی ، مفرقی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
با استفاده از سیم چین می‌توانیم سیم‌ها را بدون قطعی برق و برق گرفتگی ببریم. سیم چین‌ها در سایزها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند تا توانایی قطع کردن و بریدن سیم‌ها با ضخامت‌ها و سایزهای مختلف را داشته باشند.
انبرهای سیم چین علاوه بر استفاده‌ی خانگی ، برای برق کارها ، جواهرسازان و مکانیک‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سیم چین در ظاهر شکلی شبیه به انبردست دارد اما در عمل کاربردهای آن‌ها با یکدیگر کاملا متفاوت است. تیغه‌های سیم چین به علت زاویه‌ی خاصی که دارد ، خیلی راحت سیم‌ها را قطع می‌کند.
برخی از سیم چین‌ها که اندازه‌ی خیلی بزرگی دارند و تیغه‌های آن‌ها نیز بسیار تیز طراحی شده است که برای آتش نشانان و امداد گران برای برش هرچه سریع تر و راحتتر انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طریقه‌ی استفاده از سیم چین

فراموش نکنید قبل از استفاده از سیم چین ، وسیله و دستگاه خود را از برق بکشید ، زیرا بریدن سیمی که جریان برق در آن وجود دارد ، احتمال آتش سوزی ، برق گرفتگی ، سوختن فیوز و مشکلات این چنینی را به همراه دارد. اگر مجبور هستید با سیمی کار کنید که جریان برق از آن در حال عبور است ، از عایق بودن انبر خود اطمینان حاصل کنید.
در هنگام استفاده از سیم چین ، باید آن را در زاویه‌ی درست قرار دهیم. اگر سیم چین را در زاویه‌ی درست نگیریم و سیم و یا کابل را قطع کنیم ، ممکن است جریان برق به کلی قطع شود یا از رسانایی آن کاسته شود. پس برای جلوگیری از مشکلات اتصال و عدم اتصال و یا حتی برق گرفتگی ، سیم را در زاویه‌ی درست قطع کنید.
سیم‌هایی که از استیل یا فلز ساخته شده‌اند را با سیم چین‌های معمولی نبرید ، زیرا این سیم‌ها سخت هستند و ممکن است به سیم چین شما آسیب بزنند. برای بریدن این دسته از سیم‌های سخت ، سیم چین‌های مخصوصی طراحی و ساخته شده‌اند.
به هیچ وجه بر روی تیغه‌های سیم چین ضربه نزنید ، این کار باعث آسیب جدی به سیم چین شما خواهد شد.

انواع سیم چین

سیم چین ها نیز انواع مختلفی دارند که هر کدام برای کارایی مخصوصی طراحی و ساخته شده‌اند.

سیم چین کابل بر

سیم چین‌های کابل بر عایق بسیار زخیمی دارند و از انتقال کوچک‌ترین جریان الکتریکی به کاربر جلوگیری می‌کنند. این سیم چین‌ها بیشتر در صنعت برق و برای برق کاران حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سیم چین کله گاوی

این سیم چین‌ها ، تیغه‌های بسیار زخیمی دارند و برای قطع کردن وبریدن سیم‌های قطور مورد استفاده قرار می‌گیرند. در هنگام بریدن و قطع کردن سیم‌های مختلف به وسیله‌ی سیم چین کله گاوی ، فشار کمتری به دست و فشار بیشتری به تیغه‌ها وارد می‌شود.

سیم چین الکترونیکی

سیم چین الکترونیکی ساختاری ظریف تر از سایر سیم چین‌ها دارد و برای بریدن اضافه‌ی قطعات الکترونیکی از آن استفاده می‌شود.

کابل بر هیدرولیکی

کابل برهای هیدرولیک زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که نتوان از سیم چین‌های معمولی استفاده کرد. از کابل برهای هیدرولیک برای بریدن کابل‌های قطور و سخت مانند کابل‌های فولادی استفاده می‌شود. درون دسته‌ی این انبرها یک پمپ هیدرولیک تعبیه شده است که با فشردن دسته ، دهانه‌ی کابل تنگ و کوچک‌تر می‌شود.

راهنمای خرید سیم چین

محلی که دو بازوی انبر به یکدیگر متصل شده است ، باید نرم و بسیار مستحکم باشد. عدم نرم بودن این محل اتصال ، غیر قابل استفاده شدن انبر را به همراه خواهد داشت.
تیغه‌های سیم چین مهم‌ترین قسمت سیم چین می‌باشد. در هنگام خرید سیم چین به این تیغه‌ها دقت کنید ، تا دچار زدگی و خوردگی نشده باشند.
انبرهای سیم‌چینی را خریداری نمایید که دسته‌ی آن به طور کامل عایق شده باشد.
مواد اولیه‌ی سیم چین نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. سیم چین‌هایی که از متریال مرغوبی ساخته شده‌اند دوام و طول عمر بالایی دارند.
دستگیره‌های سیم چین باید راحت ، خوش دست و با طراحی ارگونومیک باشند ، تا در اثر استفاده‌ی طولانی ، دست کاربر دچار خستگی نشود.
برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی سیم چین بهتر است بدنه‌ی آن با یک لایه‌ی مخصوص به طور کامل پوشش داده شده باشد.

انبر سیم چین رونیکس

رونیکس از جمله برندهایی است که انواع ابزارآلات دستی از جمله انواع انبر و انبر سیم چین را به بازار عرضه نموده است.
این سیم چین‌ها در اندازه‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی و تولید شده اند و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند.
تمامی انبر سیم‌ چین‌های رونیکس طراحی ارگونومیک و منحصر به فردی دارند و از قدرت اهرم کافی برخوردار هستند.
بدنه‌ی تمامی این انبرها از فولاد با کیفیتی ساخته شده ‌اند و جهت مقاومت و کارایی بیشتر ، به طور کامل حرارت دیده و سخت کاری شده‌اند.
تیغه یا لبه‌های سیم چین‌های رونیکس بسیار تیز ساخته شده است تا برش های دقیقی بر روی انواع سیم و کابل به همراه داشته باشد.
از سیم چین های رونیکس می‌توانیم به سیم چین رونیکس 1267 ، سیم چین رونیکس سایز 7 ، سیم چین رونیکس 1266 ، سیم چین رونیکس 1278 و سیم چین رونیکس 1276 اشاره کنیم که همگی کیفیت ساخت خوبی دارند و در طولانی مدت برای کاربر ، کار خواهند کرد.

قیمت سیم چین رونیکس

قیمت انبرهای سیم چین رونیکس نسبت به کیفیت ساخت و نوع متریال آن‌ها در سطح بسیار مناسبی قرار دارد.
شرکت رونیکس ، قیمت تمامی ابزارآلات دستی خود از جمله قیمت انواع انبر سیم چین را در سطح مقطوعی قرار داده است تا تمامی کسانی که به این ابزار دستی احتیاج دارند ، بتوانند آن را خریداری نمایند.
سیم چین‌های رونیکس در سایزها و اندازه‌های مختلفی ساخته شده اند ، بنابراین قیمت آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. هر کاربر و مشتری می‌تواند بر اساس نیاز خود ، یک نوع از آن‌ها را خریداری کند.

خرید سیم چین رونیکس

برای خرید انبر سیم چین رونیکس و مدل‌های مختلف آن می‌توانید از این صفحه اقدام نمایید.
وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع انبر سیم چین رونیکس از جمله سیم چین کله گاوی رونیکس را در سایزهای مختلف برای فروش عرضه نموده است.
تمامی مشخصات این انبرها برای انتخاب راحت‌تر شما کاربر عزیز ، به صورت کامل بیان شده است. در صورتی که نتوانستید سیم چین مناسب کارتان را انتخاب نمایید ، می‌توانید با کارشناسان وب سایت فروشگاهی ما در ارتباط باشید.
وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع انبر سیم چین برند رونیکس را با شرایط و قیمت مناسب ، به شما عرضه می‌کند. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی قیمت انواع سیم چین رونیکس با گارانتی معتبر و ضمانت بازگشت 7 روزه اقدام نمایید.
ابزارلاین تمامی ابزارهای مورد نیاز شما را در هر جای ایران که باشید به دستتان می‌رساند. طرح ویژه‌ی لاین تندرو نیز مخصوص شهروندان تهرانی است که می‌خواهند ابزارشان را در کمتر از دو ساعت درب منزل یا محل کارشان تحویل گیرند. اگر قصد خرید حضوری ابزارآلات برند رونیکس و دیگر برندهای مطرح بازار را دارید ، می‌توانید حضورا به فروشگاه ما واقع در میدان حسن آباد مراجعه نمایید.

ابزارهای دستی مختلف اعم از انبرها و آچارها ساخته می شوند تا نیروی دست ما را تقویت کنند. یکی از ابزارهای دستی بسیار پرکاربرد در حرفه‌ی کاری برق و الکترونیک ، نوعی انبر به نام انبر سیم چین است. سیم چین یا قیچی سیم بر ، از جمله ابزارهایی است که برای بریدن و قطع کردن سیم و کابل‌های مختلف مسی ، آهنی ، آلومینیومی ، مفرقی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
با استفاده از سیم چین می‌توانیم سیم‌ها را بدون قطعی برق و برق گرفتگی ببریم. سیم چین‌ها در سایزها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند تا توانایی قطع کردن و بریدن سیم‌ها با ضخامت‌ها و سایزهای مختلف را داشته باشند.
انبرهای سیم چین علاوه بر استفاده‌ی خانگی ، برای برق کارها ، جواهرسازان و مکانیک‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سیم چین در ظاهر شکلی شبیه به انبردست دارد اما در عمل کاربردهای آن‌ها با یکدیگر کاملا متفاوت است. تیغه‌های سیم چین به علت زاویه‌ی خاصی که دارد ، خیلی راحت سیم‌ها را قطع می‌کند.
برخی از سیم چین‌ها که اندازه‌ی خیلی بزرگی دارند و تیغه‌های آن‌ها نیز بسیار تیز طراحی شده است که برای آتش نشانان و امداد گران برای برش هرچه سریع تر و راحتتر انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طریقه‌ی استفاده از سیم چین

فراموش نکنید قبل از استفاده از سیم چین ، وسیله و دستگاه خود را از برق بکشید ، زیرا بریدن سیمی که جریان برق در آن وجود دارد ، احتمال آتش سوزی ، برق گرفتگی ، سوختن فیوز و مشکلات این چنینی را به همراه دارد. اگر مجبور هستید با سیمی کار کنید که جریان برق از آن در حال عبور است ، از عایق بودن انبر خود اطمینان حاصل کنید.
در هنگام استفاده از سیم چین ، باید آن را در زاویه‌ی درست قرار دهیم. اگر سیم چین را در زاویه‌ی درست نگیریم و سیم و یا کابل را قطع کنیم ، ممکن است جریان برق به کلی قطع شود یا از رسانایی آن کاسته شود. پس برای جلوگیری از مشکلات اتصال و عدم اتصال و یا حتی برق گرفتگی ، سیم را در زاویه‌ی درست قطع کنید.
سیم‌هایی که از استیل یا فلز ساخته شده‌اند را با سیم چین‌های معمولی نبرید ، زیرا این سیم‌ها سخت هستند و ممکن است به سیم چین شما آسیب بزنند. برای بریدن این دسته از سیم‌های سخت ، سیم چین‌های مخصوصی طراحی و ساخته شده‌اند.
به هیچ وجه بر روی تیغه‌های سیم چین ضربه نزنید ، این کار باعث آسیب جدی به سیم چین شما خواهد شد.

انواع سیم چین

سیم چین ها نیز انواع مختلفی دارند که هر کدام برای کارایی مخصوصی طراحی و ساخته شده‌اند.

سیم چین کابل بر

سیم چین‌های کابل بر عایق بسیار زخیمی دارند و از انتقال کوچک‌ترین جریان الکتریکی به کاربر جلوگیری می‌کنند. این سیم چین‌ها بیشتر در صنعت برق و برای برق کاران حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سیم چین کله گاوی

این سیم چین‌ها ، تیغه‌های بسیار زخیمی دارند و برای قطع کردن وبریدن سیم‌های قطور مورد استفاده قرار می‌گیرند. در هنگام بریدن و قطع کردن سیم‌های مختلف به وسیله‌ی سیم چین کله گاوی ، فشار کمتری به دست و فشار بیشتری به تیغه‌ها وارد می‌شود.

سیم چین الکترونیکی

سیم چین الکترونیکی ساختاری ظریف تر از سایر سیم چین‌ها دارد و برای بریدن اضافه‌ی قطعات الکترونیکی از آن استفاده می‌شود.

کابل بر هیدرولیکی

کابل برهای هیدرولیک زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که نتوان از سیم چین‌های معمولی استفاده کرد. از کابل برهای هیدرولیک برای بریدن کابل‌های قطور و سخت مانند کابل‌های فولادی استفاده می‌شود. درون دسته‌ی این انبرها یک پمپ هیدرولیک تعبیه شده است که با فشردن دسته ، دهانه‌ی کابل تنگ و کوچک‌تر می‌شود.

راهنمای خرید سیم چین

محلی که دو بازوی انبر به یکدیگر متصل شده است ، باید نرم و بسیار مستحکم باشد. عدم نرم بودن این محل اتصال ، غیر قابل استفاده شدن انبر را به همراه خواهد داشت.
تیغه‌های سیم چین مهم‌ترین قسمت سیم چین می‌باشد. در هنگام خرید سیم چین به این تیغه‌ها دقت کنید ، تا دچار زدگی و خوردگی نشده باشند.
انبرهای سیم‌چینی را خریداری نمایید که دسته‌ی آن به طور کامل عایق شده باشد.
مواد اولیه‌ی سیم چین نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. سیم چین‌هایی که از متریال مرغوبی ساخته شده‌اند دوام و طول عمر بالایی دارند.
دستگیره‌های سیم چین باید راحت ، خوش دست و با طراحی ارگونومیک باشند ، تا در اثر استفاده‌ی طولانی ، دست کاربر دچار خستگی نشود.
برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی سیم چین بهتر است بدنه‌ی آن با یک لایه‌ی مخصوص به طور کامل پوشش داده شده باشد.

انبر سیم چین رونیکس

رونیکس از جمله برندهایی است که انواع ابزارآلات دستی از جمله انواع انبر و انبر سیم چین را به بازار عرضه نموده است.
این سیم چین‌ها در اندازه‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی و تولید شده اند و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند.
تمامی انبر سیم‌ چین‌های رونیکس طراحی ارگونومیک و منحصر به فردی دارند و از قدرت اهرم کافی برخوردار هستند.
بدنه‌ی تمامی این انبرها از فولاد با کیفیتی ساخته شده ‌اند و جهت مقاومت و کارایی بیشتر ، به طور کامل حرارت دیده و سخت کاری شده‌اند.
تیغه یا لبه‌های سیم چین‌های رونیکس بسیار تیز ساخته شده است تا برش های دقیقی بر روی انواع سیم و کابل به همراه داشته باشد.
از سیم چین های رونیکس می‌توانیم به سیم چین رونیکس 1267 ، سیم چین رونیکس سایز 7 ، سیم چین رونیکس 1266 ، سیم چین رونیکس 1278 و سیم چین رونیکس 1276 اشاره کنیم که همگی کیفیت ساخت خوبی دارند و در طولانی مدت برای کاربر ، کار خواهند کرد.

قیمت سیم چین رونیکس

قیمت انبرهای سیم چین رونیکس نسبت به کیفیت ساخت و نوع متریال آن‌ها در سطح بسیار مناسبی قرار دارد.
شرکت رونیکس ، قیمت تمامی ابزارآلات دستی خود از جمله قیمت انواع انبر سیم چین را در سطح مقطوعی قرار داده است تا تمامی کسانی که به این ابزار دستی احتیاج دارند ، بتوانند آن را خریداری نمایند.
سیم چین‌های رونیکس در سایزها و اندازه‌های مختلفی ساخته شده اند ، بنابراین قیمت آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. هر کاربر و مشتری می‌تواند بر اساس نیاز خود ، یک نوع از آن‌ها را خریداری کند.

خرید سیم چین رونیکس

برای خرید انبر سیم چین رونیکس و مدل‌های مختلف آن می‌توانید از این صفحه اقدام نمایید.
وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع انبر سیم چین رونیکس از جمله سیم چین کله گاوی رونیکس را در سایزهای مختلف برای فروش عرضه نموده است.
تمامی مشخصات این انبرها برای انتخاب راحت‌تر شما کاربر عزیز ، به صورت کامل بیان شده است. در صورتی که نتوانستید سیم چین مناسب کارتان را انتخاب نمایید ، می‌توانید با کارشناسان وب سایت فروشگاهی ما در ارتباط باشید.
وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع انبر سیم چین برند رونیکس را با شرایط و قیمت مناسب ، به شما عرضه می‌کند. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی قیمت انواع سیم چین رونیکس با گارانتی معتبر و ضمانت بازگشت 7 روزه اقدام نمایید.
ابزارلاین تمامی ابزارهای مورد نیاز شما را در هر جای ایران که باشید به دستتان می‌رساند. طرح ویژه‌ی لاین تندرو نیز مخصوص شهروندان تهرانی است که می‌خواهند ابزارشان را در کمتر از دو ساعت درب منزل یا محل کارشان تحویل گیرند. اگر قصد خرید حضوری ابزارآلات برند رونیکس و دیگر برندهای مطرح بازار را دارید ، می‌توانید حضورا به فروشگاه ما واقع در میدان حسن آباد مراجعه نمایید.

جستجوی پیشرفته

موجود بودن
وضعیت
سازنده
رنگ
جنس بدنه
کشور سازنده
جنس دسته