قیمت سشوار صنعتی رونیکس و خرید انواع سشوار صنعتی رونیکس  

 • 3 Review(s)
  سشوار صنعتی رونیکس مدل 1101
  0 تومان

  سشوار صنعتی رونیکس مدل 1101

  assignmentمشخصات سشوار صنعتی رونیکس مدل 1101Ronix 1101 Heat Gun دارای 9 حالت تنظیم دما از 50 درجه سانتیگراد تا 600 درجه سانتیگراد دامنه‌ی جریان خروجی از 250 تا 500 لیتر در دقیقه  دارای سه حالت کلید دارای المنت های سرامیکی روکش شده با میکا برای انتقال حرارت یکنواخت و طول عمر بیشتر  مجهز به روکش المنت تمام استیل برای انتقال گرمای کارکردی بهتر و بهینه تر...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  سشوار صنعتی رونیکس مدل 1102
  0 تومان

  سشوار صنعتی رونیکس مدل 1102

  assignmentمشخصات سشوار صنعتی رونیکس مدل 1102Ronix 1102 Electric Heat Gun سشوار صنعتی رونیکس قابلیت تنظیم دما در 7 حالت مختلف دارای سه حالت کلید مخصوص امکان تنظیم سرعت فن در 2 حالت برای کاربردهای متفاوت دارای المنت های سرامیکی روکش شده با میکا برای انتقال حرارت یکنواخت و طول عمر بیشتر مجهز به روکش المنت تمام استیل برای انتقال گرمای کارکردی بهتر و بهینه...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  سشوار صنعتی رونیکس مدل 1103
  0 تومان

  سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس مدل 1103

  assignmentمشخصات سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس 1103Ronix 1103 Electric Heat Gun با توان 2000 وات دارای پیچ تنظیم دما در 7 حالت امکان تنظیم سرعت فن در 2 حالت دارای کلید سه وضعیتی دما و دبی خروجی  حالت اول دما : 50 درجه سانتیگراد حالت دوم دما : 50 درجه تا 450 درجه سانتیگراد حالت سوم دما : 90 درجه تا 600 درجه سانتیگراد حالت اول دبی : 250 لیتر در دقیقه حالت...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  سشوار صنعتی رونیکس مدل 1104
  0 تومان

  سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس مدل 1104

  assignmentمشخصات سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس 1104Ronix 1104 Electric Heat Gun با توان 2000 وات دارای کلید دو وضعیتی دما و دبی خروجی  وضعیت اول کلید : دمای 450 درجه سانتیگراد و جریان خروجی 250 لیتر در دقیقه وضعیت اول کلید : دمای 600 درجه سانتیگراد و جریان خروجی 500 لیتر در دقیقه دارای سیستم محافظت در برابر بار اضافی دارای طراحی ساده  دارای روکش لاستیکی...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
سشوار صنعتی رونیکس

در میان انواع ابزارهای برقی با کاربردهای مختلف، ابعاد گوناگون و مدل های متنوع، بعضی از ابزارها ساختارهایی به نسبت ساده تر دارند اما کاربردهایی را به انجام می رسانند که باعث می شوند طرفداران بیشتری پیدا کنند و در بسیاری از مشاغل و اصناف به کار گرفته شوند. سشوار صنعتی هم جزو اینگونه از ابزارهاست که توسط برندهای مختلف بازار ابزار با مشخصات فنی متنوع ساخته و به بازار عرضه می شود.
سشوار به طور کلی دستگاهی است که با کمک نیروی جریان برق، هوای گرم پرفشار تولید می کند و بر روی سطوح می دمد.
همه‌ی ما در منازل و در آرایشگاه ها با سشوارهای معمولی و یا سشوارهای آرایشی سر و کار داریم. اما سشوار های صنعتی سشوارهای قدرتمندتری هستند که کاربردی فراتر از کاربردهای آرایشی دارند و در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند. سشوارهای معمولی و صنعتی با وجود شباهت ها، تفاوت هایی با هم دارند که بهتر است با هرکدام آشنا باشیم.
سشوارهای صنعتی به طور کلی گرمای بیشتری نسبت به سشوارهای معمولی تولید می کنند و موتور قدرتمند تر با توان بالاتری دارند که حتی دما را به حدی بیش از 1000 درجه سانتیگراد می رساند.

تفاوت‌های سشوار خانگی با سشوار صنعتی

در یک نگاه کلی می توان فهمید که از هر دوی این ابزارهای برقی برای گرمادهی و خشک کردن سطوح، شکل دهی مواد و سایر کاربردها استفاه می شود اما بعضی از تفاوت ها در ساختار این دو ابزار باعث می شود تا کاربرد آنها متفاوت شود و هر کدام را برای وظیفه ای مناسب نماید.

اول از همه باید دانست که شدت بادی که سشوار صنعتی تولید می کند با شدت باد تولیدی سشوار آرایشی متفاوت است و تفاوت مهم دوم نیز، در شدت گرمای تولیدی توسط هر کدام از این سشوارهاست. سشوارهای صنعتی برای این که بتوانند در مشاغل صنعتی و حرف گوناگون به کار بروند باید بتوانند هوا را در بازه‌ی دمایی گسترده ای از 50 درجه سانتیگراد تا ۷۰۰ درجه و یا حتی بیش از 1000 درجه سانتیگراد گرم کنند که این شدت گرما چیزی در حدود 10 برابر گرمایی است که سشوارهای معمولی خانگی ایجاد می کنند. یک نکته‌ی مهم در کاربرد اغلب سشوارهای صنعتی این است که به خاطر داشتن سیستم مخصوص، می توانند هم میزان دمش یا دبی باد و هم میزان شدت گرما را کنترل و تنظیم کنند. این خاصیت سشوارهای صنعتی همان ویژگیی است که باعث می شود تنوع کاری دستگاه بالا برود و برای انجام فعالیت های مختلف آماده شود.

کاربردهای سشوار صنعتی

سشوار صنعتی همانطور که گفته شد، جزو ابزارهای برقی پرکاربرد در مشاغل و فعالیت های مختلف است و بسیاری از صاحبان مشاغل، در بین ابزارهای خود و در درون جعبه ابزارها و کیف ابزارهای خود یک سشوار صنعتی دارند.

کاربردهای مختلف سشوار صنعتی در مشاغلی مانند لوله کشی، رنگ کاری، تزیینات اتومبیل، صنایع بسته بندی و سایر مشاغل گسترش یافته است و شامل گرم کردن اجسام، خشک کردن سطوح، خم کردن لوله های پلاستیکی، نرم و منعطف کردن لوله‌های سخت و سفت، پاک کردن آلودگی ها از روی سطوح مختلف، از بین بردن رنگ روی سطوح، دودی کردن شیشه‌های اتومبیل، زدودن رنگ های روی سطوح، سوزاندن رنگ روی فلزات، شرینگ و وکیوم محصولات مختلف، گرم کردن شیشه‌ی طلقی برای تبدیل به فرآورده‌های دیگر و سایر کاربردهاست.

دیگر کاربردهای سشوار صنعتی در مشاغل جوشکاری، لحیم کاری، صافکاری و تولیدات محصولاتی مانند لامپ های کم مصرف است.

ساختار سشوار صنعتی

هر سشوار صنعتی از دو قسمت اصلی ساخته شده است که شامل المنت و موتور دستگاه می شود. المنت دستگاه وظیفه‌ی گرم کردن هوا را دارد و موتور دستگاه با دمشی که ایجاد می کند، هوای گرم شده را از طریق دهانه‌ی سشوار به بیرون و بر روی سطوح مختلف می راند.

ویژگی های سشوار صنعتی

سشوارهای صنعتی ویژگی های خوبی دارند که باعث می شود برای مشاغل مختلف مانند یک ابزار اصلی عمل کنند. از جمله این که می‌توانند در محدوده دمایی گسترده ای ایجاد گرما کنند؛ می توانند موتورها و دستگاه ها را گرم کنند و بازده کار ماشین آلات را بالا ببرند؛ کار با آنها آسان است و نیاز به آموزش خاصی ندارد؛ طراحی دسته و بدنه‌ی آنها به گونه ای است که باعث کاهش خستگی کاربر در فعالیت های دراز مدت می شود؛ از آنجایی که برای گرمادهی، ایجاد شعله و آتش نمی کنند، امنیت بالایی دارند و به سطح کار آسیبی وارد نمی نمایند؛ هم میزان گرما و هم شدت دمش هوا در آن قابل تنظیم است؛ می توانند گرما را به راحتی، در هر نقطه ای که نیاز کاربر است متمرکز کنند؛

یکی از انواع سشوارهای صنعتی بازار ابزار، سشوار صنعتی رونیکس در مدل های مختلف است که در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین هم، تعداد متنوعی از آنها با شرایط مناسب قرار داده شده است.

خرید سشوار صنعتی رونیکس

شرکت رونیکس تولید کننده‌ی انواع ابزارآلات برقی و دستی، باغبانی و سایر محصولات پرکاربرد در بازار ابزار است و محصولات این شرکت مدتی است که اطمینان و اعتماد کاربران عمومی و حرفه ای ابزار را فراهم نموده است. از جمله محصولاتی که رونیکس در شاخه‌ی ابزارهای برقی خود تولید می کند و تنوع خوبی هم دارد، انواع سشوار صنعتی رونیکس است. سشوارهای صنعتی در توان های مختلف متناسب با نیاز کاربران گوناگون ساخته می شوند و به خاطر داشتن کیفیت مناسب در مقایسه با قیمت خود، یک خرید به صرفه برای مشتریان خواهند بود.

قیمت سشوار صنعتی رونیکس

یکی از عواملی که در هنگام خرید یک سشوار صنعتی باید به آن توجه داشت، قیمت مناسب این دستگاه است. ابزارالات رونیکس از این نظر جزو ابزارهای خوب و خوش قیمت بازار هستند و به دلیل داشتن خدمات پس از فروش مناسب، خرید مناسبی را رقم خواهند زد.

راهنمای خرید سشوار صنعتی

اما به طور کلی اگر قصد خرید یک سشوار صنعتی برای انجام کارهای خود دارید، بهتر است به بعضی از نکات دقت نمایید تا یک خرید خوب و مناسب را تجربه کنید. از جمله موارد مورد نظر به اینها می توان اشاره کرد :

قدرت سشوار

قدرت یک سشوار صنعتی با توان و ولتاژ آن مشخص می شود. بسته به کاربردی که از سشوار صنعتی انتظار داریم، می توانیم سشواری را انتخاب کنیم که بازه ای مناسب از قدرت و حرارت را ایجاد کند. لذا پیش از خرید سشوار صنعتی باید حتما بدانیم که از این دستگاه انتظار چه کارهایی را داریم.

نوع سشوار

سشوارهای صنعتی ممکن است به صورت الکتریکی، گازی یا مادون قرمز ساخته شده باشند که هر کدام ویژگی ها و کاربری های خاص خود را دارند. این عامل حتما باید پیش از خرید سشوار صنعتی در نظر گرفته شود.

دمش باد سشوار

دمش باد سشوار صنعتی عامل مهم دیگری برای انتخاب این دستگاه است. دمش باد در سشوار صنعتی مشخص کننده‌ی میزان باد خارج شده در زمان مورد نظر است و با واحد لیتر بر دقیقه محاسبه می شود.

المنت دستگاه

المنت یک سشوار صنعتی قسمت بسیار مهمی در ساختمان آن محسوب می شود و تولید گرمای دستگاه و در نتیجه انجام کارردهای گوناگون دستگاه با کمک همین بخش اصلی از سشوار انجام می شود. المنت های مرغوب گرمای بهتری تولید می کنند و در دراز مدت هم، دوام و پایداری بیشتری خواهند داشت. لذا باید از مرغوب بودن المنت سشوار صنعتی مطمئن بود.

تنظیم میزان حرارت

اگر گرمای سشوار صنعتی قابل تنظیم باشد، این شدت گرما با یک دکمه تنظیم می شود. لذا اگر در کارری های مختلف خود نیازمند داشتن دماهایی در سطوح مختلف و شدت گرماهای متغیر هستید، حتما باید به این قسمت از دستگاه توجه نمایید زیرا سشوار صنعتی فاقد کنترل گرما، کارایی های بسیار کمتری خواهد داشت.
باید دانست که این تنظیم حرارت سشوارها، در بعضی از مدل های این دستگاه به صورت دستی و در بعضی از آنها به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می گیرد. لذا دانستن نوع تنظیم حرارت هم یک عامل مهم در انتخاب سشوار به شمار می رود.
سشوارهای صنعتی رایج در بازار غالبا قادرند تا دمایی در محدوده‌ی 50 تا 1100 درجه سانتیگراد را تولید کنند. از آنجایی که این دما بسیار بالاست، حتما لازم است که در هنگام استفاده از این دستگاه ها نکات ایمنی رعایت شود و در صورت نیاز، حتما از لوازم و وسایل ایمنی استفاده شود.

سشوار صنعتی رونیکس در ابزارلاین

در وب سایت ابزارلاین مدل های مختلفی از سشوارهای صنعتی رونیکس برای فروش عرضه شده اند. از جمله‌ی این ابزارها می توان به سشوار صنعتی رونیکس مدل 1101، سشوار صنعتی رونیکس مدل 1102 ، سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس مدل 1103 و سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس مدل 1104 اشاره نمود که همگی دارای قابلیت تنطیم دما و تنظیم میزان دمش هوا هستند.
المنت های سرامیکی روکش شده‌ی این سشوارهای صنعتی برای انتقال حرارت یکنواخت و طول عمر بیشتر طراحی شده اند و ساختمان بدنه و دسته‌ی آنها برای راحتی کار، به صورت ارگونومیک و سازگار با کاربر ساخته شده اند.
تمام این سشوارها دارای کابل های مقاوم مطابق با استاندارد VDE آلمان هستند و از وزن و ابعاد مناسبی برخوردار می باشند.
از این ابزارهای خوشدست و خوش قیمت می توان برای رنگ‌زدایی سطوح، اتصالات، انقباض PVC ، جوشکاری و انحنا دادن به قطعات پلاستیکی، خشک کردن سطوح در مشاغل مختلف و بسیاری فعالیت های دیگر استفاده نمود.

در میان انواع ابزارهای برقی با کاربردهای مختلف، ابعاد گوناگون و مدل های متنوع، بعضی از ابزارها ساختارهایی به نسبت ساده تر دارند اما کاربردهایی را به انجام می رسانند که باعث می شوند طرفداران بیشتری پیدا کنند و در بسیاری از مشاغل و اصناف به کار گرفته شوند. سشوار صنعتی هم جزو اینگونه از ابزارهاست که توسط برندهای مختلف بازار ابزار با مشخصات فنی متنوع ساخته و به بازار عرضه می شود.
سشوار به طور کلی دستگاهی است که با کمک نیروی جریان برق، هوای گرم پرفشار تولید می کند و بر روی سطوح می دمد.
همه‌ی ما در منازل و در آرایشگاه ها با سشوارهای معمولی و یا سشوارهای آرایشی سر و کار داریم. اما سشوار های صنعتی سشوارهای قدرتمندتری هستند که کاربردی فراتر از کاربردهای آرایشی دارند و در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند. سشوارهای معمولی و صنعتی با وجود شباهت ها، تفاوت هایی با هم دارند که بهتر است با هرکدام آشنا باشیم.
سشوارهای صنعتی به طور کلی گرمای بیشتری نسبت به سشوارهای معمولی تولید می کنند و موتور قدرتمند تر با توان بالاتری دارند که حتی دما را به حدی بیش از 1000 درجه سانتیگراد می رساند.

تفاوت‌های سشوار خانگی با سشوار صنعتی

در یک نگاه کلی می توان فهمید که از هر دوی این ابزارهای برقی برای گرمادهی و خشک کردن سطوح، شکل دهی مواد و سایر کاربردها استفاه می شود اما بعضی از تفاوت ها در ساختار این دو ابزار باعث می شود تا کاربرد آنها متفاوت شود و هر کدام را برای وظیفه ای مناسب نماید.

اول از همه باید دانست که شدت بادی که سشوار صنعتی تولید می کند با شدت باد تولیدی سشوار آرایشی متفاوت است و تفاوت مهم دوم نیز، در شدت گرمای تولیدی توسط هر کدام از این سشوارهاست. سشوارهای صنعتی برای این که بتوانند در مشاغل صنعتی و حرف گوناگون به کار بروند باید بتوانند هوا را در بازه‌ی دمایی گسترده ای از 50 درجه سانتیگراد تا ۷۰۰ درجه و یا حتی بیش از 1000 درجه سانتیگراد گرم کنند که این شدت گرما چیزی در حدود 10 برابر گرمایی است که سشوارهای معمولی خانگی ایجاد می کنند. یک نکته‌ی مهم در کاربرد اغلب سشوارهای صنعتی این است که به خاطر داشتن سیستم مخصوص، می توانند هم میزان دمش یا دبی باد و هم میزان شدت گرما را کنترل و تنظیم کنند. این خاصیت سشوارهای صنعتی همان ویژگیی است که باعث می شود تنوع کاری دستگاه بالا برود و برای انجام فعالیت های مختلف آماده شود.

کاربردهای سشوار صنعتی

سشوار صنعتی همانطور که گفته شد، جزو ابزارهای برقی پرکاربرد در مشاغل و فعالیت های مختلف است و بسیاری از صاحبان مشاغل، در بین ابزارهای خود و در درون جعبه ابزارها و کیف ابزارهای خود یک سشوار صنعتی دارند.

کاربردهای مختلف سشوار صنعتی در مشاغلی مانند لوله کشی، رنگ کاری، تزیینات اتومبیل، صنایع بسته بندی و سایر مشاغل گسترش یافته است و شامل گرم کردن اجسام، خشک کردن سطوح، خم کردن لوله های پلاستیکی، نرم و منعطف کردن لوله‌های سخت و سفت، پاک کردن آلودگی ها از روی سطوح مختلف، از بین بردن رنگ روی سطوح، دودی کردن شیشه‌های اتومبیل، زدودن رنگ های روی سطوح، سوزاندن رنگ روی فلزات، شرینگ و وکیوم محصولات مختلف، گرم کردن شیشه‌ی طلقی برای تبدیل به فرآورده‌های دیگر و سایر کاربردهاست.

دیگر کاربردهای سشوار صنعتی در مشاغل جوشکاری، لحیم کاری، صافکاری و تولیدات محصولاتی مانند لامپ های کم مصرف است.

ساختار سشوار صنعتی

هر سشوار صنعتی از دو قسمت اصلی ساخته شده است که شامل المنت و موتور دستگاه می شود. المنت دستگاه وظیفه‌ی گرم کردن هوا را دارد و موتور دستگاه با دمشی که ایجاد می کند، هوای گرم شده را از طریق دهانه‌ی سشوار به بیرون و بر روی سطوح مختلف می راند.

ویژگی های سشوار صنعتی

سشوارهای صنعتی ویژگی های خوبی دارند که باعث می شود برای مشاغل مختلف مانند یک ابزار اصلی عمل کنند. از جمله این که می‌توانند در محدوده دمایی گسترده ای ایجاد گرما کنند؛ می توانند موتورها و دستگاه ها را گرم کنند و بازده کار ماشین آلات را بالا ببرند؛ کار با آنها آسان است و نیاز به آموزش خاصی ندارد؛ طراحی دسته و بدنه‌ی آنها به گونه ای است که باعث کاهش خستگی کاربر در فعالیت های دراز مدت می شود؛ از آنجایی که برای گرمادهی، ایجاد شعله و آتش نمی کنند، امنیت بالایی دارند و به سطح کار آسیبی وارد نمی نمایند؛ هم میزان گرما و هم شدت دمش هوا در آن قابل تنظیم است؛ می توانند گرما را به راحتی، در هر نقطه ای که نیاز کاربر است متمرکز کنند؛

یکی از انواع سشوارهای صنعتی بازار ابزار، سشوار صنعتی رونیکس در مدل های مختلف است که در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین هم، تعداد متنوعی از آنها با شرایط مناسب قرار داده شده است.

خرید سشوار صنعتی رونیکس

شرکت رونیکس تولید کننده‌ی انواع ابزارآلات برقی و دستی، باغبانی و سایر محصولات پرکاربرد در بازار ابزار است و محصولات این شرکت مدتی است که اطمینان و اعتماد کاربران عمومی و حرفه ای ابزار را فراهم نموده است. از جمله محصولاتی که رونیکس در شاخه‌ی ابزارهای برقی خود تولید می کند و تنوع خوبی هم دارد، انواع سشوار صنعتی رونیکس است. سشوارهای صنعتی در توان های مختلف متناسب با نیاز کاربران گوناگون ساخته می شوند و به خاطر داشتن کیفیت مناسب در مقایسه با قیمت خود، یک خرید به صرفه برای مشتریان خواهند بود.

قیمت سشوار صنعتی رونیکس

یکی از عواملی که در هنگام خرید یک سشوار صنعتی باید به آن توجه داشت، قیمت مناسب این دستگاه است. ابزارالات رونیکس از این نظر جزو ابزارهای خوب و خوش قیمت بازار هستند و به دلیل داشتن خدمات پس از فروش مناسب، خرید مناسبی را رقم خواهند زد.

راهنمای خرید سشوار صنعتی

اما به طور کلی اگر قصد خرید یک سشوار صنعتی برای انجام کارهای خود دارید، بهتر است به بعضی از نکات دقت نمایید تا یک خرید خوب و مناسب را تجربه کنید. از جمله موارد مورد نظر به اینها می توان اشاره کرد :

قدرت سشوار

قدرت یک سشوار صنعتی با توان و ولتاژ آن مشخص می شود. بسته به کاربردی که از سشوار صنعتی انتظار داریم، می توانیم سشواری را انتخاب کنیم که بازه ای مناسب از قدرت و حرارت را ایجاد کند. لذا پیش از خرید سشوار صنعتی باید حتما بدانیم که از این دستگاه انتظار چه کارهایی را داریم.

نوع سشوار

سشوارهای صنعتی ممکن است به صورت الکتریکی، گازی یا مادون قرمز ساخته شده باشند که هر کدام ویژگی ها و کاربری های خاص خود را دارند. این عامل حتما باید پیش از خرید سشوار صنعتی در نظر گرفته شود.

دمش باد سشوار

دمش باد سشوار صنعتی عامل مهم دیگری برای انتخاب این دستگاه است. دمش باد در سشوار صنعتی مشخص کننده‌ی میزان باد خارج شده در زمان مورد نظر است و با واحد لیتر بر دقیقه محاسبه می شود.

المنت دستگاه

المنت یک سشوار صنعتی قسمت بسیار مهمی در ساختمان آن محسوب می شود و تولید گرمای دستگاه و در نتیجه انجام کارردهای گوناگون دستگاه با کمک همین بخش اصلی از سشوار انجام می شود. المنت های مرغوب گرمای بهتری تولید می کنند و در دراز مدت هم، دوام و پایداری بیشتری خواهند داشت. لذا باید از مرغوب بودن المنت سشوار صنعتی مطمئن بود.

تنظیم میزان حرارت

اگر گرمای سشوار صنعتی قابل تنظیم باشد، این شدت گرما با یک دکمه تنظیم می شود. لذا اگر در کارری های مختلف خود نیازمند داشتن دماهایی در سطوح مختلف و شدت گرماهای متغیر هستید، حتما باید به این قسمت از دستگاه توجه نمایید زیرا سشوار صنعتی فاقد کنترل گرما، کارایی های بسیار کمتری خواهد داشت.
باید دانست که این تنظیم حرارت سشوارها، در بعضی از مدل های این دستگاه به صورت دستی و در بعضی از آنها به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می گیرد. لذا دانستن نوع تنظیم حرارت هم یک عامل مهم در انتخاب سشوار به شمار می رود.
سشوارهای صنعتی رایج در بازار غالبا قادرند تا دمایی در محدوده‌ی 50 تا 1100 درجه سانتیگراد را تولید کنند. از آنجایی که این دما بسیار بالاست، حتما لازم است که در هنگام استفاده از این دستگاه ها نکات ایمنی رعایت شود و در صورت نیاز، حتما از لوازم و وسایل ایمنی استفاده شود.

سشوار صنعتی رونیکس در ابزارلاین

در وب سایت ابزارلاین مدل های مختلفی از سشوارهای صنعتی رونیکس برای فروش عرضه شده اند. از جمله‌ی این ابزارها می توان به سشوار صنعتی رونیکس مدل 1101، سشوار صنعتی رونیکس مدل 1102 ، سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس مدل 1103 و سشوار صنعتی 2000 وات رونیکس مدل 1104 اشاره نمود که همگی دارای قابلیت تنطیم دما و تنظیم میزان دمش هوا هستند.
المنت های سرامیکی روکش شده‌ی این سشوارهای صنعتی برای انتقال حرارت یکنواخت و طول عمر بیشتر طراحی شده اند و ساختمان بدنه و دسته‌ی آنها برای راحتی کار، به صورت ارگونومیک و سازگار با کاربر ساخته شده اند.
تمام این سشوارها دارای کابل های مقاوم مطابق با استاندارد VDE آلمان هستند و از وزن و ابعاد مناسبی برخوردار می باشند.
از این ابزارهای خوشدست و خوش قیمت می توان برای رنگ‌زدایی سطوح، اتصالات، انقباض PVC ، جوشکاری و انحنا دادن به قطعات پلاستیکی، خشک کردن سطوح در مشاغل مختلف و بسیاری فعالیت های دیگر استفاده نمود.

جستجوی پیشرفته

موجود بودن
وضعیت
سازنده
کشور سازنده
منبع تغذیه
توان
ولتاژ ورودی
جنس دسته
قابلیت تنظیم حرارت
حلقه آویختن