قیمت جعبه ابزار رونیکس و خرید انواع جعبه ابزار رونیکس  

 • 0 Review(s)
  مجموعه ابزار رونیکس مدل RH-9101 ست 19 عددی
  4,310,702 تومان

  مجموعه ابزار رونیکس مدل RH-9101 ست 19 عددی

  مجموعه ابزار رونیکس مدل RH-9101 ست 19 عددی Ronix RH-9101 Tools Bag 19 PCSابزار رونیکس در مجموعه ابزار ها ست 19 عددی شامل :  پیچ گوشتی نوک آهنربایی کیفی ضربه خور 7 تایی آلن چاقویی 8 عددی ستاره ای (دسته پلاستیکی) آلن چاقویی 8 عددی شش گوش (دسته پلاستیکی) فازمتر بزرگ  180 میلی‌متری با محدوده‌ی اندازه گیری ولتاژ 100 تا 500 ولت آچار فرانسه لیبرا 10 اینچی با...

  4,310,702 تومان
 • 1 Review(s)
  جعبه ابزار فلزی 50 سانتی 3 طبقه رونیکس مدل RH-9175
  0 تومان

  جعبه ابزار فلزی 50 سانتی 3 طبقه رونیکس مدل RH-9175

  مشخصات جعبه ابزار فلزی رونیکس مدل 9175  Ronix RH-9175 Automatic Tool Boxتمام جعبه از ورق فولاد ضد زنگ مستحکم دارای کیفیت بسیار خوب اتصالات پین شده در قسمت‌های مختلف دارای دسته‌ی مقاوم با روکش ABS برای حمل آسان رنگ بدنه به روش کوره ای الکترواستاتیک دارای رنگ ضد خش دارای درب اتوماتیک با باز و بسته شدن منظم سایز جعبه: 50 سانتی‌متر تعداد طبقات جعبه ابزار:...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  جعبه ابزار فلزی 40 سانتی 3 طبقه رونیکس مدل RH-9173
  0 تومان

  جعبه ابزار فلزی 40 سانتی 3 طبقه رونیکس مدل RH-9173

  مشخصات جعبه ابزار فلزی رونیکس مدل 9173  Ronix RH-9173 Automatic Tool Boxساخته شده از ورق فولاد ضد زنگ مستحکم دارای کیفیت بسیار خوب اتصالات پین شده در تمام بخش‌های جعبه مجهز به دسته‌ی فلزی مستحکم با روکش ABS برای جابجایی آسان رنگ آمیزی بدنه به صورت کوره ای الکترواستاتیک دارای رنگ ضد خش و خراش دارای در اتوماتیک با قرارگیری و باز شدگی منظم سایز جعبه: 40...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  جعبه ابزار فلزی 50 سانتی 2 طبقه رونیکس مدل RH-9174
  0 تومان

  جعبه ابزار فلزی 50 سانتی 2 طبقه رونیکس مدل RH-9174

  مشخصات جعبه ابزار فلزی رونیکس مدل 9174  Ronix RH-9174 Automatic Metal Tool Boxتمام جعبه تولید شده از فولاد ورقه‌ی ضد زنگ بادوام  دارای اتصالات محکم و با کیفیت  دارای یک دسته‌ی فلزی با یک دستگیره‌ی پلاستیکی ABS با جای انگشت دارای رنگ کوره ای الکترواستاتیک ضد خش و خراش دارای درب اصلی اتوماتیک سایز جعبه: 50 سانتی‌متر تعداد طبقات جعبه ابزار: 2 دارای 4 محفظه...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  جعبه ابزار فلزی 30 سانتی 3 طبقه رونیکس مدل RH-9171
  0 تومان

  جعبه ابزار فلزی 30 سانتی 3 طبقه رونیکس مدل RH-9171

  مشخصات جعبه ابزار فلزی رونیکس مدل 9171  Ronix RH-9171 Automatic Metal Tool Boxجعبه ابزار فلزی در ابزار رونیکس با مشخصات زیر : بدنه از فولاد ورقه‌ای ضد زنگ با کیفیت و مرغوب  تمام قسمت‌ها متصل شده با پین‌های محکم و با کیفیت  رنگ بدنه به صورت کوره ای الکترواستاتیک بدنه به صورت ضد خش و خراشیدگی درب اصلی جعبه به صورت اتوماتیک سایز جعبه: 30 سانت تعداد طبقات...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  جعبه ابزار فلزی 40 سانتی 2 طبقه رونیکس مدل RH-9172
  0 تومان

  جعبه ابزار فلزی 40 سانتی 2 طبقه رونیکس مدل RH-9172

  مشخصات جعبه ابزار فلزی رونیکس مدل 9172  Ronix RH-9172 Automatic Metal Tool Boxمجهز به بدنه ساخته شده از ورق‌های فولادی باکیفیت ضد زنگ   اتصال تمامی قسمت‌های جعبه با کمک پین‌های محکم و مقاوم محکم، پر حجم و مقاوم رنگ بدنه‌ی جعبه به صورت کوره ای الکترواستاتیک دارای بدنه‌ی ضد خش و خراش درب اصلی جعبه به صورت خودکار سایز جعبه ابزار: 40 سانتی تعداد طبقات جعبه...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  جعبه ابزار فلزی 30 سانتی 2 طبقه رونیکس مدل RH-9170
  0 تومان

  جعبه ابزار فلزی 30 سانتی 2 طبقه رونیکس مدل RH-9170

  مشخصات جعبه ابزار فلزی رونیکس مدل 9170  Ronix RH-9170 Automatic Metal Tool Boxمجهز به بدنه ساخته شده از ورق‌های فولادی باکیفیت ضد زنگ   اتصال تمامی قسمت‌های جعبه با کمک پین‌های محکم و مقاوم محکم، پر حجم و مقاوم رنگ بدنه‌ی جعبه به صورت کوره ای الکترواستاتیک دارای بدنه‌ی ضد خش و خراش درب اصلی جعبه به صورت خودکار سایز جعبه ابزار: 30 سانتی تعداد طبقات جعبه...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
 • 0 Review(s)
  جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9128
  0 تومان

  جعبه ابزار نظم دهنده رونیکس مدل RH-9128 سایز 12 اینچ

  مشخصات جعبه ابزار ارگانایزر رونیکس سری ایران مدل RH9128 سایز 12 اینچRonix RH-9128 Organizer Tool Box 12 Inch جعبه نظم دهنده ابزار  12 اینچی   از جنس پلاستیک مرغوب محکم و با دوام دارای درب شفاف مخصوص ابزارآلات، وسایل خرازی، خرده ریزهای منزل و مشاغل مختلف مناسب برای نگهداری و حمل انواع ابزار کوچک مانند پیچ و مهره و واشر و میخ و رولپلاک و مته و ...  مجموعا...

  0 تومان
  خرید توضیحات
  ناموجود
جعبه ابزار رونیکس

جعبه ابزار همانطور که همه می‌دانیم ، یک کیف یا صندوق ، برای نگهداری انواع ابزارآلات از جمله انواع آچار ، انبر ، چکش ، میخ ، پیچ و مهره و ... است. این ابزارها جهت استفاده‌ی هرچه راحت تر درون جعبه ابزار به صورت منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. نگه داشتن ابزارآلات کوچک و بزرگ به صورت تکی و جدا از هم ممکن است سبب گم شدن آن‌ها شود و دسترسی به آن‌ها نیز در هنگام کار دشوارتر خواهد بود. جعبه ابزار از مشکلات این چنینی جلوگیری می‌کند.
جعبه ابزارها در گذشته به صورت چوبی و امروزه به صورت فلزی یا پلاستیکی طراحی و ساخته می‌شوند که دوام و استحکام بالایی دارند. جعبه ابزار یک وسیله‌ی ضروری در هر کارگاه ، تعمیرگاه ، خانه و ماشینی است که جنس بدنه‌ی آن بسته به محل استفاده معین می‌شود. مثلا جعبه ابزارهایی که به صورت پلاستیکی ساخته شده اند استحکام و دوام بالایی ندارند و برای خانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مقابل جعبه ابزارهای فلزی برای محیط‌های کارگاهی و تعمیرگاهی که تنش بیشتر است و لازم است جعبه ابزار استحکام بالایی داشته باشد ، مناسب است. به طور کلی جعبه ابزار در هر جنس و اندازه‌ای یک نیاز ضروری برای تمامی مکان‌ها محسوب می‌شود.
خرید جعبه ابزار یکی از دغدغه‌های تمام افراد جامعه ، از جمله صنعتگران و افراد عادی است. انواع جعبه ابزارها در بازار در جنس‌ها با ابعاد مختلفی موجودند ، که ممکن است انتخاب و خرید جعبه ابزار مناسب بین این حجم متنوع از جعبه ابزار کار سخت و زمان گیری باشد. همچنین قیمت جعبه ابزار و برند تولید کننده‌ی آن نیز از عوامل مهم در انتخاب یک جعبه ابزار خوب است.
همانطور ک در بالا اشاره کردیم جعبه ابزار ، یک ابزار ضروری در هر مکانی است ، در هر شرایط و هر وضعیتی که باشید، چه بخواهید وسایل خانه را تعمیر کنید، چه نیازمند کارهای ابتدایی تعمیری بر روی اتومبیل خود باشید و چه یک تعمیرکار ماهر باشید و نیاز داشته باشید که ابزارهای مورد نیاز خود را در یک جا و به طور منظم حفظ کنید، به یک جعبه ابزار متناسب با کار و مکان خود احتیاج پیدا خواهید کرد.

انواع جعبه ابزار

از نظر جنس بدنه ، جعبه ابزارها با متریال مختلفی از جمله پلاستیک ، فلز و آلومینیوم ساخته می‌شوند که هر کدام کاربرد و محل مناسب خود را دارند. جعبه ابزارها از نظر مدل و تعداد طبقات نیز ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند.
وزن جعبه ابزار نیز از ویژگی‌های یک جعبه ابزار است و عامل مهمی در انتخاب آن به شمار می‌رود. مثلا جعبه‌های پلاستیکی و آلومینیومی وزن پایین‌تری نسبت به جعبه‌های فلزی و فولادی دارند. پس وزن جعبه ابزار نیز از ویژگی‌هایی است که جعبه ابزارها را از یکدیگر متمایز می‌کند.

جعبه ابزار پلاستیکی

جعبه ابزارهای پلاستیکی ، جعبه هایی ارزان قیمت هستند که دوام و طول عمر کمتری نسبت به سایر جعبه ابزارها دارند . این جعبه ابزارها برای منازل ، مغازه‌ها و مکان‌های کوچک که به تعداد کمتری ابزار نیاز است ، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال یک جعبه ابزار خانگی می گردید و نیاز دارید تا تعداد محدودی ابزار نسبتا کوچک را در یک جا حفظ کنید ، یک جعبه ابزار پلاستیکی سبک مناسب شما خواهد بود. در منزل کافی ست تا ابزارهای دم دستی از قبیل آچار، پیچ گوشتی ، دسته بکس، انبر دست، سیم چین، چکش و موارد مشابه را در اختیار داشته باشید.

جعبه ابزار آلومینیومی

این جعبه ابزار در عین وزن سبک ، دوام و استحکام بالاتری نسبت به جعبه ابزار پلاستیکی دارد و غیر از ابزار ، می‌توانیم از آن برای نگهداری وسایل و قطعات دیگر هم استفاده کنیم. از جمله خصوصیات و ویژگی‌های خوب این نوع از جعبه می توانیم به طول عمر بالا و دوام زیاد ، مقاومت بالای آن در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی، سبکی و وزن مناسب، داشتن قفل های باکیفیت فلزی، داشتن پارتیشن های مناسب برای جداسازی ابزار، داشتن بند و دسته های باکیفیت، داشتن طراحی خوب و منحصر به فرد ، مقاومت خوب در برابر رطوبت و آب‌خوردگی، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در مقابل حرارت و مواد شیمیایی و دارا بودن ظاهر زیبا و براق اشاره کنیم.

جعبه ابزار فلزی

جعبه ابزار فولادی یا فلزی نوعی جعبه ابزار است که مقاومت و دوام بسیار بالایی دارد . این جعبه ابزار با ابعاد مختلفی و به صورت یک طبقه ، دو طبقه و ... در بازار موجود است. همین تنوع و استحکام این جعبه ابزار ، آن را به جعبه ابزاری پر کاربرد در بین طرفداران آن تبدیل کرده است.

جعبه ابزار دستی

جعبه ابزار دستی می‌تواند از جنس پلاستیک ، فلز و ... به صورت کشویی و پارتیشن بندی طراحی و تولید شوند. این جعبه ابزارها از جعبه ابزارهای پرکاربردی هستند که انواع مختلف ابزارآلات را می‌توان توسط آن‌ها حمل کرد.

جعبه ابزار چرخ دار

برخی جعبه ابزارها نسبت به سایر مدل‌ها ابعاد بزرگ‌تری دارند بنابراین تعداد بیشتری از ابزار ، درون آن‌ها جای می‌گیرد . این جعبه ابزارها به علت وزن بالایی که دارند به صورت دستی قابل حمل نیستند و برای حمل آن‌ها باید از چرخ استفاده کرد. جعبه ابزارهای قابل حمل، دارای دسته‌ های تاشو و متحرک با حمل آسان اند و معمولا مجهز به طبقه‌بندی یا سینی هستند. جعبه ابزارهای چرخدار برای جا‌به‌جایی ابزارهای بزرگ‌تر به کار می روند. زمانی که کاربرد حرفه ای تر و صنعتی تر می شود، جعبه ابزارهای فلزی با طبقات مختلف به کار ما خواهند آمد که قادرند ابزارهای بزرگتر و پیشرفته تری مثل انواع دریل و فرز و پیستوله برقی ، پیستوله بادی و آچارها و انبرهای بزرگ تر را نگهداری و حمل کنند.

جعبه ابزار خودرویی

جعبه ابزار خودرویی یک جعبه‌ی کوچک ضروری برای هر ماشینی است. در این جعبه ابزار بعضی از ابزارهای تعمیراتی و مکانیکی ساده برای راه انداختن کار تعمیر اتومبیل تا حد اولیه قرار می گیرند.

جعبه ابزار رونیکس

رونیکس از جمله برندهایی است جعبه ابزارهای مختلف و متفاوتی را به بازار عرضه نموده است.
جعبه ابزارهای رونیکس به صورت فلزی یا پلاستیکی در ابعاد با تعداد طبقه‌های مختلفی طراحی و ساخته شده اند که نشان دهنده‌ی تنوع بینظیر جعبه ابزار از این برند با کیفیت است.
جعبه ابزارهای فلزی رونیکس برای اطمینان از دوام و استحکام ، از فولاد مرغوب ضد زنگ ساخته شده‌اند و اجزا و طبقات آن‌ها به وسیله‌ی پین‌های محکمی به یکدیگر متصل شده است.
معمولا بر روی جعبه ابزارهای فلزی رونیکس ، یک لایه رنگ الکترواستاتیک زده شده است تا خاصیت ضد خش و خراش و زنگ زدگی به این جعبه ابزارها بدهد.
جعبه ابزارهای پلاستیکی رونیکس ، از جنس پلاستیک مرغوب محکم و با دوامی ساخته شده اند و معمولا درب آن‌ها برای دیده شدن ابزارها به صورت شفاف طراحی می‌شود.
از این جعبه های پلاستیکی می‌توان برای نگهداری و حمل انواع ابزار کوچک مانند پیچ و مهره و واشر و میخ و رولپلاک و مته و حتی وسایل ریز در خانه و محل کار استفاده کرد.

قیمت جعبه ابزار رونیکس

قیمت جعبه ابزارهای رونیکس نسبت به کیفیت ساخت آن‌ها در سطح مناسبی قرار گرفته است.
برند رونیکس قیمت تمامی ابزارآلات خود از جمله قیمت انواع جعبه ابزارهای خود را جهت رفاه حال مشتریان تا جایی ک امکان دارد ، در سطح مقطوعی قرار داده است.
جعبه ابزارهای رونیکس چون از متریال مختلفی همچون پلاستیک ، فلز و آلومینیوم ساخته شده اند ، قیمت آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. کاربر می‌تواند بر اساس نیاز خود یک نوع از آن‌ها را خریداری نماید.

خرید جعبه ابزار رونیکس

وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع جعبه ابزار رونیکس اعم از جعبه ابزار فلزی رونیکس ، جعبه ابزار پلاستیکی رونیکس در ابعاد و سایزهای مختلف برای فروش عرضه نموده است.
شما می‌توانید از طریق همین صفحه جعبه ابزار رونیکس مناسب کارتان را انتخاب کنید و از مشخصات کامل آن از جمله ابعاد ، اندازه ، سایز ، وزن و ... آن اطلاع حاصل کنید. سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.
وب سایت فروشگاهی ابزارلاین تمامی ابزارهای مورد نیاز شما را در هر جای ایران که باشید از طریق ناوگان حمل و نقل ( پست ، تیپاکس ، پیک و ... ) به دستتان می‌رساند.

جعبه ابزار همانطور که همه می‌دانیم ، یک کیف یا صندوق ، برای نگهداری انواع ابزارآلات از جمله انواع آچار ، انبر ، چکش ، میخ ، پیچ و مهره و ... است. این ابزارها جهت استفاده‌ی هرچه راحت تر درون جعبه ابزار به صورت منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. نگه داشتن ابزارآلات کوچک و بزرگ به صورت تکی و جدا از هم ممکن است سبب گم شدن آن‌ها شود و دسترسی به آن‌ها نیز در هنگام کار دشوارتر خواهد بود. جعبه ابزار از مشکلات این چنینی جلوگیری می‌کند.
جعبه ابزارها در گذشته به صورت چوبی و امروزه به صورت فلزی یا پلاستیکی طراحی و ساخته می‌شوند که دوام و استحکام بالایی دارند. جعبه ابزار یک وسیله‌ی ضروری در هر کارگاه ، تعمیرگاه ، خانه و ماشینی است که جنس بدنه‌ی آن بسته به محل استفاده معین می‌شود. مثلا جعبه ابزارهایی که به صورت پلاستیکی ساخته شده اند استحکام و دوام بالایی ندارند و برای خانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مقابل جعبه ابزارهای فلزی برای محیط‌های کارگاهی و تعمیرگاهی که تنش بیشتر است و لازم است جعبه ابزار استحکام بالایی داشته باشد ، مناسب است. به طور کلی جعبه ابزار در هر جنس و اندازه‌ای یک نیاز ضروری برای تمامی مکان‌ها محسوب می‌شود.
خرید جعبه ابزار یکی از دغدغه‌های تمام افراد جامعه ، از جمله صنعتگران و افراد عادی است. انواع جعبه ابزارها در بازار در جنس‌ها با ابعاد مختلفی موجودند ، که ممکن است انتخاب و خرید جعبه ابزار مناسب بین این حجم متنوع از جعبه ابزار کار سخت و زمان گیری باشد. همچنین قیمت جعبه ابزار و برند تولید کننده‌ی آن نیز از عوامل مهم در انتخاب یک جعبه ابزار خوب است.
همانطور ک در بالا اشاره کردیم جعبه ابزار ، یک ابزار ضروری در هر مکانی است ، در هر شرایط و هر وضعیتی که باشید، چه بخواهید وسایل خانه را تعمیر کنید، چه نیازمند کارهای ابتدایی تعمیری بر روی اتومبیل خود باشید و چه یک تعمیرکار ماهر باشید و نیاز داشته باشید که ابزارهای مورد نیاز خود را در یک جا و به طور منظم حفظ کنید، به یک جعبه ابزار متناسب با کار و مکان خود احتیاج پیدا خواهید کرد.

انواع جعبه ابزار

از نظر جنس بدنه ، جعبه ابزارها با متریال مختلفی از جمله پلاستیک ، فلز و آلومینیوم ساخته می‌شوند که هر کدام کاربرد و محل مناسب خود را دارند. جعبه ابزارها از نظر مدل و تعداد طبقات نیز ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند.
وزن جعبه ابزار نیز از ویژگی‌های یک جعبه ابزار است و عامل مهمی در انتخاب آن به شمار می‌رود. مثلا جعبه‌های پلاستیکی و آلومینیومی وزن پایین‌تری نسبت به جعبه‌های فلزی و فولادی دارند. پس وزن جعبه ابزار نیز از ویژگی‌هایی است که جعبه ابزارها را از یکدیگر متمایز می‌کند.

جعبه ابزار پلاستیکی

جعبه ابزارهای پلاستیکی ، جعبه هایی ارزان قیمت هستند که دوام و طول عمر کمتری نسبت به سایر جعبه ابزارها دارند . این جعبه ابزارها برای منازل ، مغازه‌ها و مکان‌های کوچک که به تعداد کمتری ابزار نیاز است ، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال یک جعبه ابزار خانگی می گردید و نیاز دارید تا تعداد محدودی ابزار نسبتا کوچک را در یک جا حفظ کنید ، یک جعبه ابزار پلاستیکی سبک مناسب شما خواهد بود. در منزل کافی ست تا ابزارهای دم دستی از قبیل آچار، پیچ گوشتی ، دسته بکس، انبر دست، سیم چین، چکش و موارد مشابه را در اختیار داشته باشید.

جعبه ابزار آلومینیومی

این جعبه ابزار در عین وزن سبک ، دوام و استحکام بالاتری نسبت به جعبه ابزار پلاستیکی دارد و غیر از ابزار ، می‌توانیم از آن برای نگهداری وسایل و قطعات دیگر هم استفاده کنیم. از جمله خصوصیات و ویژگی‌های خوب این نوع از جعبه می توانیم به طول عمر بالا و دوام زیاد ، مقاومت بالای آن در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی، سبکی و وزن مناسب، داشتن قفل های باکیفیت فلزی، داشتن پارتیشن های مناسب برای جداسازی ابزار، داشتن بند و دسته های باکیفیت، داشتن طراحی خوب و منحصر به فرد ، مقاومت خوب در برابر رطوبت و آب‌خوردگی، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در مقابل حرارت و مواد شیمیایی و دارا بودن ظاهر زیبا و براق اشاره کنیم.

جعبه ابزار فلزی

جعبه ابزار فولادی یا فلزی نوعی جعبه ابزار است که مقاومت و دوام بسیار بالایی دارد . این جعبه ابزار با ابعاد مختلفی و به صورت یک طبقه ، دو طبقه و ... در بازار موجود است. همین تنوع و استحکام این جعبه ابزار ، آن را به جعبه ابزاری پر کاربرد در بین طرفداران آن تبدیل کرده است.

جعبه ابزار دستی

جعبه ابزار دستی می‌تواند از جنس پلاستیک ، فلز و ... به صورت کشویی و پارتیشن بندی طراحی و تولید شوند. این جعبه ابزارها از جعبه ابزارهای پرکاربردی هستند که انواع مختلف ابزارآلات را می‌توان توسط آن‌ها حمل کرد.

جعبه ابزار چرخ دار

برخی جعبه ابزارها نسبت به سایر مدل‌ها ابعاد بزرگ‌تری دارند بنابراین تعداد بیشتری از ابزار ، درون آن‌ها جای می‌گیرد . این جعبه ابزارها به علت وزن بالایی که دارند به صورت دستی قابل حمل نیستند و برای حمل آن‌ها باید از چرخ استفاده کرد. جعبه ابزارهای قابل حمل، دارای دسته‌ های تاشو و متحرک با حمل آسان اند و معمولا مجهز به طبقه‌بندی یا سینی هستند. جعبه ابزارهای چرخدار برای جا‌به‌جایی ابزارهای بزرگ‌تر به کار می روند. زمانی که کاربرد حرفه ای تر و صنعتی تر می شود، جعبه ابزارهای فلزی با طبقات مختلف به کار ما خواهند آمد که قادرند ابزارهای بزرگتر و پیشرفته تری مثل انواع دریل و فرز و پیستوله برقی ، پیستوله بادی و آچارها و انبرهای بزرگ تر را نگهداری و حمل کنند.

جعبه ابزار خودرویی

جعبه ابزار خودرویی یک جعبه‌ی کوچک ضروری برای هر ماشینی است. در این جعبه ابزار بعضی از ابزارهای تعمیراتی و مکانیکی ساده برای راه انداختن کار تعمیر اتومبیل تا حد اولیه قرار می گیرند.

جعبه ابزار رونیکس

رونیکس از جمله برندهایی است جعبه ابزارهای مختلف و متفاوتی را به بازار عرضه نموده است.
جعبه ابزارهای رونیکس به صورت فلزی یا پلاستیکی در ابعاد با تعداد طبقه‌های مختلفی طراحی و ساخته شده اند که نشان دهنده‌ی تنوع بینظیر جعبه ابزار از این برند با کیفیت است.
جعبه ابزارهای فلزی رونیکس برای اطمینان از دوام و استحکام ، از فولاد مرغوب ضد زنگ ساخته شده‌اند و اجزا و طبقات آن‌ها به وسیله‌ی پین‌های محکمی به یکدیگر متصل شده است.
معمولا بر روی جعبه ابزارهای فلزی رونیکس ، یک لایه رنگ الکترواستاتیک زده شده است تا خاصیت ضد خش و خراش و زنگ زدگی به این جعبه ابزارها بدهد.
جعبه ابزارهای پلاستیکی رونیکس ، از جنس پلاستیک مرغوب محکم و با دوامی ساخته شده اند و معمولا درب آن‌ها برای دیده شدن ابزارها به صورت شفاف طراحی می‌شود.
از این جعبه های پلاستیکی می‌توان برای نگهداری و حمل انواع ابزار کوچک مانند پیچ و مهره و واشر و میخ و رولپلاک و مته و حتی وسایل ریز در خانه و محل کار استفاده کرد.

قیمت جعبه ابزار رونیکس

قیمت جعبه ابزارهای رونیکس نسبت به کیفیت ساخت آن‌ها در سطح مناسبی قرار گرفته است.
برند رونیکس قیمت تمامی ابزارآلات خود از جمله قیمت انواع جعبه ابزارهای خود را جهت رفاه حال مشتریان تا جایی ک امکان دارد ، در سطح مقطوعی قرار داده است.
جعبه ابزارهای رونیکس چون از متریال مختلفی همچون پلاستیک ، فلز و آلومینیوم ساخته شده اند ، قیمت آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. کاربر می‌تواند بر اساس نیاز خود یک نوع از آن‌ها را خریداری نماید.

خرید جعبه ابزار رونیکس

وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع جعبه ابزار رونیکس اعم از جعبه ابزار فلزی رونیکس ، جعبه ابزار پلاستیکی رونیکس در ابعاد و سایزهای مختلف برای فروش عرضه نموده است.
شما می‌توانید از طریق همین صفحه جعبه ابزار رونیکس مناسب کارتان را انتخاب کنید و از مشخصات کامل آن از جمله ابعاد ، اندازه ، سایز ، وزن و ... آن اطلاع حاصل کنید. سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.
وب سایت فروشگاهی ابزارلاین تمامی ابزارهای مورد نیاز شما را در هر جای ایران که باشید از طریق ناوگان حمل و نقل ( پست ، تیپاکس ، پیک و ... ) به دستتان می‌رساند.

جستجوی پیشرفته

موجود بودن
وضعیت
سازنده
رنگ
کشور سازنده
قفسه بندی
کشو

فروش ویژه