صفحه برش 

Subcategories

 • صفحه سرامیک بر

  خرید و قیمت صفحه سرامیک بر

  صفحه های برش از دانه های ریز سایشی ساخته شده اند و با سرعت چرخشی بالا به قطعه‌ی کار برخورد می‌کنند تا عمل سایش و برش را به خوبی انجام دهند.

  با توجه به قطعات مختلف و کاربردهای متنوع، دیسک ها و صفحات برشی مختلفی تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند. یکی از صفحات و دیسک های برش ، صفحه سرامیک بر است. سرامیک بر سرعت بالایی در برش کاشی و سرامیک دارد و در هنگام استفاده، از لب پر شدن و شکستن سرامیک ها جلوگیری می کند.

  معمولا ضخامت صفحه سرامیک برها، نسبت به بقیه‌ی صفحات نازک تر هستند و به تبع آن سرعت بالاتری نیز در هنگام برشکاری دارند.

  دیسک سرامیک برها بر خلاف سایر صفحات و دیسک ها، فقط در قسمت لبه از دانه های فرسایشی ساخته می‌شوند و شماره های موجود بر روی صفحه برش، سایز دانه های سایشی را نشان می‌دهد. هرچه دانه های سایشی بزرگ تر باشد برای برش سطوح سخت تر و زبرتر مناسب است. سرامیک برها در سایزهای مختلفی تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند، امکان نصب بر روی انواع دستگاه فرز و مینی فرز را دارند و انواع سرامیک و کاشی را با دقت بالا برش می‌دهند. از پرکاربردترین نوع صفحه سرامیک بر می توانیم به صفحات با قطرهای 115، 180 و 230 اشاره کنیم.

  قیمت صفحه سرامیک بر و قیمت صفحه سرامیک بر مینی با توجه به کیفیت و برند آنها، در سطوح مختلفی در وب سایت ابزارلاین عرضه شده است. از جمله صفحات موجود در وب سایت ابزارلاین صفحه سرامیک بر رونیکس، اینکو و ... را می‌توان نام برد.

  شما می توانید انواع محصولات ابزارلاین را با ضمانت 7 روزه و گارانتی معتبر محصول خریداری کنید. ابزارلاین ابزار شما را در هر جای ایران که باشید به کمک پست به دستتان می‌رساند. همچنین اگر جزو مشتریان تهرانی ما هستید می‌توانید از طریق طرح لاین تندرو ابزارلاین محصول خود را در کمتر از 2 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

  در ضمن، امکان خرید حضوری هم از فروشگاه ابزارلاین برای شما فراهم است.

 • صفحه گرانیت بر

  خرید و قیمت انواع صفحه گرانیت بر

  صفحه گرانیت بر، در بین انواع صفحات برش، جزو محبوب ترین ها و پرکاربردترین هاست. بیشتر کاربردهای این صفحه در امور ساختمان سازی و برش سنگ‌های گرانیتی است و برای سنگ کاری نمای داخلی و نمای بیرونی، پوشاندن کف منزل و یا سرویس های بهداشتی و به طور کلی برای رنگ و جلا دادن به ظاهر داخلی و خارجی ساختمان ها، به صفحه گرانیت بر نیاز داریم.

  صفحه سنگ گرانیت بر، سنگ های ساختمانی را که در ابعاد بزرگ عرضه می شوند، به ابعاد کوچکتر قابل استفاده تبدیل می کند و طراحی آن، نسبت به سایر صفحه های برشی کاملا متفاوت است. این صفحه را که فقط برای برش انواع گرانیت ها به کار می رود، می توان بر روی سنگ فرز گرانیت نصب کرد و به برشکاری پرداخت.

  گرانیت بر از فلزات مقاوم و آلیاژی و تقریبا از باکیفیت ترین آلیاژ فولاد ساخته می شود. جنس تیغه‌های صفحه برش گرانیت از الماس است که کیفیت و دوام بیشتری نسبت به سایر مواد دارد. دندانه های الماسه با کمک جوش یا پرس به بدنه ثابت شده اند. به علاوه، بر روی سطح صفحه گرانیت بر، شیار های متعددی وجود دارد. یعنی طراحی صفحه گرانیت بر، به صورت چاکدار است و این شیار ها یا چاک ها که عامل اصلی تمایز این صفحه با سایر صفحات برش است، کمک می کنند تا عملیات برشکاری بسیار بهتر و راحتتر صورت بگیرد. همچنین، آنها نیروی ضربه ای ایجاد می کنند که باعث جدا شدن و گسسته شده قطعه به بهترین شکل می شوند. یکی از ویژگی های مهم صفحه گرانیت‌بر هم، داشتن سر خوردگی بسیار کم است. 

  انواع دیسکهای گرانیت بر در ابعاد مختلفی برای برش قطرهای مختلف سنگ ساخته و عرضه می شوند. به عنوان پر فروش ترین و پر طرفدار ترین انواع آنها، می توان سایز های 115، 180 و به ویژه سایز 230 میلی متر را نام برد.

  قیمت صفحه گرانیت بر و قیمت صفحه گرانیت بر مینی با توجه به کیفیت و برند آنها، در سطوح مختلفی است. از جمله برندهای مختلفی که در بازار موجودند و در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین عرضه شده و به تدریج در حال افزایش هستند عبارتند از صفحه گرانیت بر رونیکس یا صفحه گرانیت رونیکس و گرانیت بر مینی رونیکس از جمله صفحه مینی فرز گرانیت بر رونیکس مدل rh-3502 و صفحه سنگ گرانیت بر رونیکس مدل rh-3501 ، صفحه گرانیت بر تایتان یا صفحه گرانیت بر تیتان ، دیسک گرانیت بر اینکو ، صفحه گرانیت بر مینی نکستول ، صفحه گرانیت بر اینکو و ... . 

  انواع صفحه برش گرانیت مرغوب با قیمت ها و کیفیت های مختلف، همگی با ضمانت ابزارلاین در همین صفحه برای فروش عرضه شده اند. 

  در ضمن، امکان خرید حضوری هم از فروشگاه ابزارلاین فراهم است. 

 • صفحه استیل بر

  بررسی مشخصات و کاربرد صفحه استیل بر و خرید سنگ استیل بر

  یکی از اصلی ترین و مهم ترین ابزارهای برشی و اجزای تشکیل دهنده‌ی دستگاه های فرز می توان به انواع صفحه برش اشاره کرد. صفحه های برش از دانه های ریز سایشی ساخته شده اند و با سرعت چرخشی بالا به قطعه‌ی کار برخورد می‌کنند تا عمل سایش و برش را به خوبی انجام دهند. صفحه سنگ ها به تنهایی قابلیت استفاده ندارند و برای عمل برش و سایش باید به دستگاه هایی مانند مینی فرز، فرز و پروفیل بر  متصل شوند.

  صفحات برش در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند که از پرکاربردترین و پرفروش ترین سایزهای آنها می توان به سایزهای 115، 180 و 230 میلی متر اشاره کرد.

  صفحه سنگ استیل بر، یکی از انواع صفحه سنگ هاست که برای برش و سایش انواع صفحات استیل و ورق های آهنی با ضخامت کم کاربرد دارد. سنگ استیل بر دارای قیمت ها و کیفیت های مختلف است که قیمت گذاری آن ها بر اساس کارایی، دوام، مقاومت، عمر و برند آن ها تعیین می‌شود. صفحات استیل بر دوام و عمر بالاتری نسبت به نمونه های دیگر صفحه برش دارند و از ضخامت کمتری برخوردار هستند.

  در زمان استفاده از سنگ برش استیل، باید به این نکته توجه داشته باشید که عمل برش و سایش را به صورت عمود انجام دهید زیرا به علت نازکی این صفحات در زمان برش های مورب، صفحات استیل به راحتی می‌شکنند.

  قیمت صفحه استیل بر و قیمت سنگ استیل بر مینی با توجه به کیفیت و برند آنها، در سطوح مختلفی در وب سایت ابزارلاین عرضه شده است. از جمله صفحات موجود در وب سایت ابزارلاین، صفحه استیل بر رونیکس، اینکو، پورشه و ... را می‌توان نام برد.

  شما می توانید انواع محصولات ابزارلاین را با ضمانت 7 روزه و گارانتی معتبر محصول خریداری کنید. ابزارلاین ابزار شما را در هر جای ایران که باشید به کمک پست به دستتان می‌رساند. همچنین اگر جزو مشتریان تهرانی ما هستید می‌توانید از طریق طرح لاین تندرو ابزارلاین محصول خود را در کمتر از 2 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

  در ضمن، امکان خرید حضوری هم از فروشگاه ابزارلاین برای شما فراهم است.

 • صفحه ساب زنی

  خرید و قیمت انواع صفحه ساب

  سنگ ساب برای سایش دادن و شکل دادن وسایل و قطعات از جنس های مختلف به کار می رود که در سایزهای بزرگ و مینی، یعنی صفحه ساب فرز و صفحه ساب مینی فرز موجود است.

  به طور کلی، استفاده صفحه ساب یا سایش، بهترین روش برای گرفتن و زدودن پلیسه و صاف کردن انواع سطوح و محل های برش است. به علاوه در کاربری های خاصی مثل شکل دادن به سنگ گرانیت و تنظیم لبه‌ی سنگ های ساختمانی نیز از این وسیله، به طور گسترده ای استفاده می شود. کاربرد مفید دیگر، در اتصالات و سازه های آهنی و فلزی و در جوشکاری هاست. پس از عملیات جوش دادن، برآمدگی های در محل باقی می ماند که از بین بردن شان با کمک سنگ ساب بسیار رایج است. به علاوه، از سنگ ساب برای تیز کردن چاقو و انواع تیغه ها مانند سنباده های فلزی هم به خوبی استفاده می شود. برای هر چه بهتر انجام دادن این وظایف، لازم است که ساختار صفحه های ساب و برش به گونه ای باشد که در برابر خوردگی، ساییدگی، حرارت بالا، ضربه و نیز در برابر تغییر شکل از مقاومت خوبی برخوردار باشند.

  صفحه های ساب به این خاطر که به صورت مستمر در حال ساییدن سطوح هستند، باید در مقایسه با صفحه های دیگر، دارای ضخامت بیشتری باشند. قطرهای پرطرفدارتر  صفحه های ساب و سایش هم عبارتند از قطرهای 115، 180 و 230 میلی متر که برای نصب بر روی فرز و مینی فرز به کار می روند.

  انواع صفحه سنگ برش و ساب در وب سایت ها و فروشگاه های مختلف بازار موجودند که با نام هایی مانند سنگ ساب فرز ، صفحه ساب فرز ، صفحه ساب مینی فرز یا صفحه ساب سنگ فرز عرضه می شوند. مدل های صفحه سایش نیز بر اساس نوع کاربری و سایش سطوح مختلف، تنوع گوناگونی دارد از جمله صفحه فرز ساب استیل یا صفحه ساب استیل، صفحه ساب فلز یا صفحه ساب آهن مینی فرز، صفحه ساب چوب یا صفحه چوب ساب فرز یا صفحه سنگ ساب چوب و نیز صفحه چوب ساب مینی ، صفحه ساب بتن یا صفحه سنگ ساب بتن و ... .

  در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین، انواع صفحه سایش از برندهای معتبر بازار از جمله انواع صفحه ساب رونیکس ، سنگ ساب کرون ، سنگ ساب اینکو ، سنگ ساب پورشه و محصولات سایر برندها با قیمت مناسب عرضه شده است و با یاری خداوند، به مرور بر تنوع مدل و برندهای آنها افزوده خواهد شد.

  پس از خرید، در صورتی که در شهر تهران ساکن هستید، می توانید درخواست ارسال سریع یا لاین تندرو را ثبت نمایید و در کمتر از 2 ساعت، محصول خود را در محل تحویل بگیرید. در هر جای ایران هم که باشید، ما امکان ارسال محصولات شما را از طریق پست داریم. 

 • صفحه پروفیل بر

  خرید و قیمت انواع صفحه پروفیل بر

  در صنایع امروزی جهان، انواع پروفیل ها در تکنولوژی های حمل و نقل و کشتیرانی، ساختمان سازی و مرمت بناها، صنایع هوایی و هوافضا، صنعت خودروسازی و سایر صنایع نقش بسیار تعیین کننده ای دارند. پروفیل ها در عین داشتن وزن کم، استحکام زیادی دارند که باعث شده تا کاربرد آنها بسیار وسعت پیدا کند و در بسیاری موارد، باعث سهولت کار شود. پروفیل‌ ها در سه دسته بندی سبک، نیمه سنگین و سنگین تولید می شوند که دارای کاربردهای مختص به خود می باشند.

  پروفیل بر یک ابزار برقی ویژه است که به خاطر داشتن قدرتی بیشتر از فرز، کاربری زیادی دارد. زیرا برشکاری برخی از پروفیل ها با فرز آهنگری، کار سخت و طاقت فرسایی است،  اما پروفیل بر، به راحتی، پروفیل های سخت را برش می زند.

  انواع صفحه برش پروفیل بر اساس کاربرد خود در دو دسته‌ی اصلی قرار می گیرند. پروفیل برهایی که غالبا در امور ساختمان سازی و صنایع وابسته به کار گرفته می شوند و برای برش و ساختن سازه هایی مثل درب و پنجره به کار می روند و پروفیل بر صنعتی که در صنایع بزرگ به کار می‌روند.

  پروفیل برها اغلب از قسمت های اصلیی مثل موتور، بازوی متحرک، دیسک برش و گیره‌ی نگهدارنده ساخته شده اند و قادرند تا در زوایای گوناگون و در جهت های چپ و راست، برش ها را با دقت بسیار خوب به انجام برسانند. 

  لازم است تا صفحه پروفیل بر برای نصب بر روی این دستگاه، متناسب با جنس قطعه کاری که می خواهد بریده شود انتخاب شود. در بازار، انواع سنگ پروفیل بر با ضخامت ها و قطرهای گوناگونی بنا بر کاربری های متنوع عرضه شده اند و به عنوان یک اصل کلی، هرچه قدر قطر و ضخامت تیغه بیشتر باشد ‌توانایی برش قطعات با جنس‌های سخت‌تر و صلب تر بالاتر خواهد رفت. 

  برندهای مختلفی برای تولید انواع صفحه سنگ پروفیل بر اقدام نموده اند که از جمله می توان به صفحه پروفیل بر رونیکس برای پروفیل بر صنعتی رونیکس و صفحه پروفیل بر اینکو اشاره نمود که در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین با قیمت و شرایط مناسب ارائه شده اند.

  لازم به ذکر است که ابزارلاین، امکان ارسال محصولات شما را به تمامی نقاط ایران داراست و اگر هم در شهر تهران ساکن هستید، می توانید با انتخاب لاین تندرو، محصول خود را در کمتر از دو ساعت در محل تحویل بگیرید. در ضمن، برای خرید حضوری هم میزبان شما هستیم.  

 • صفحه سنباده

  صفحه سنباده و نکات استفاده از آن

  صفحه سنباده، ورقه یا دیسکی است که از جنس های مختلف ساخته می شود و بر روی آن دانه های سختی برای سایش پاشیده می شود. این دانه های سایشی به وسیله ی چسب های مخصوص به یکدیگر چسبانده می شوند. از کاربردهای صفحه های سنباده می توانیم به از بین بردن خطوط و سطوح ناهموار، سایش فلزات، چوب و براده برداری از آن ها اشاره کرد.

  صفحه های سنباده امکان نصب بر روی دستگاه های فرز، مینی فرز و سنباده زن را دارند و در سایزها و مش های متفاوتی تولید می شوند تا به راحتی بتوانند قطعات مختلف را سنباده کاری کنند.

  صفحه سنباده به انواع مختلفی مانند صفحه سنباده چسبی، صفحه سنباده پشت کرکی و صفحه سنباده دیسکی پشت کرکی تقسیم می‌شود که به مرور زمان در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین انواع این صفحه سنباده ها از برندهای مختلف ارائه خواهد شد. 

  صفحه سنباده یا همان صفحه سنباده دیسکی به وسیله‌ی واشر یا انواع چسب بر روی دستگاه نصب می‌شود و به راحتی قابلیت تعویض دارد.

  قابل ذکر است که پس از تصمیم برای استفاده از انواع صفحه سنباده و انواع سنباده دیسکی برای سنباده زنی، باید به نکات ایمنی و مهمی در هنگام کار دقت کنید، زیرا با کوچک ترین بی دقتی ممکن است اثرات جبران ناپذیری به قطعه شما وارد شود. به همین علت در زمان استفاده از این دستگاه ها باید از اتصال محکم سنباده به دستگاه مطمئن شوید و سپس دستگاه را روشن و شروع به کار کنید و نیز لازم است از دستکش، لباس ایمنی و همچنین عینک مخصوص برای جلوگیری از پرتاب براده ها و آسیب رسیدن به چشم استفاده کنید. نکته‌ی دیگر، استفاده کردن از دستگاهی با قدرت مناسب برای سایش قطعه‌ی مورد نظر است. 

  شما همراه گرامی، اگر به خرید صفحه سنباده نیاز دارید، می توانید از طریق همین صفحه‌ی وب سایت فروشگاهی ابزارلاین با شرایط و قیمت های مناسب اقدام به خرید نمایید.

  در هر جای ایران که باشید ما این امکان را داریم که محصول خریداری شده شما را با پست به دست شما برسانیم. برای شهروندان تهرانی هم امکان خرید حضوری فراهم است و همچنین این عزیزان از طریق طرح لاین تندرو می‌توانند ابزار خریداری شده‌ی خود را در کمتر از 2 ساعت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

 • صفحه آهن بر

  خرید و قیمت انواع صفحه برش آهن 

  به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم الکتریکی و برقی می‌توانیم به انواع دستگاه فرز و مینی فرز اشاره کنیم که اصلی ترین تجهیزات این دستگاه ها، صفحه برش ها هستند که ساییدگی و برش به وسیله‌ی این صفحات انجام می‌شود.

  صفحه های برش از دانه های ریز سایشی ساخته شده اند و از ترکیب چسب، رزین و این دانه های سایشی، صفحات برش تولید می‌شوند. این دانه ها در هنگام چرخش صفحه، با قطعه‌ی کار برخورد می‌کنند و با ایجاد اصطکاک، عملیات برش کاری را انجام می‌دهند.

  یکی از انواع صفحه برش ها، صفحه آهن بر است که برای برش، سایش و شکل دادن انواع لوله و پروفیل آهنی با ضخامت کم مناسب هستند و معمولا در قطرهای 115، 180، 210 و 230 میلیمتر تولید و به بازار عرضه شده اند.

  صفحه برش آهن مینی فرز، سایزی برابر با 115×3 میلیمتر وصفحه سنگ برش بزرگ آهن، سایزی برابر با 180×3 میلیمتر دارند.

  صفحه برش آهن را میتوانید بر روی انواع دستگاه فرز آهنگری نصب نمایید. همچنین اگر صفحه برش آهن بری که خریداری مینمایید دارای ساختار فیبری نیز باشد، این بدین معناست که دوام و استحکام این صفحه بسیار بالاست و برای برش انواع آهن و فولاد به کار شما خواهد آمد.

  وب سایت فروشگاهی ابزارلاین در تلاش است انواع صفحه برش آهن، از برندهای معتبر بازار مانند صفحه آهن بر رونیکس، صفحه برش آهن کرون و پورشه را با گارانتی و ضمانت بازگشت 7 روزه در اختیار شما گذارد. ابزارلاین در هر جای ایران که باشید ابزار شما را ازطریق پست یا ناوگان های حمل و نقل دیگر به دستتان خواهد رساند.

  همچنین اگر جزو شهروندان تهرانی باشید می‌توانید از طریق طرح لاین تندرو ابزارلاین، ابزارتان را در کمتر از 2 ساعت درب منزل تحویل گیرید.

 • صفحه سنگبری

  قیمت صفحه سنگبری و کاربرد صفحه سنگ

  از دیسک یا صفحه سنگ برای برش یا سایش دادن قطعات سخت و ضخیم مانند سنگ، انواع فلزات و فولاد و بتن استفاده می‌شود. این صفحه برش ها به تنهایی کاربرد ندارند و باید بر روی دستگاه های فرز و مینی فرز نصب شوند و عمل سایش و برش را انجام دهند. در این صفحات، چندین هزار دانه‌ی سایشی کنار یکدیگر قرار گرفته اند و با ایجاد اصطکاک با قطعه‌ی کار، عمل سایش و برش را انجام می دهند.

  دانه های سایشی صفحه برش ها معمولا از اکسید آلومینیوم، سرامیک اکسید آلومینیوم و کاربید سیلیکون یا همان سلیسیوم ساخته می شوند و برای برش انواع سنگ و موادغیر آهنی از دانه های کاربید سیلیکون استفاده می‌شود.

  یکی از صفحاتی که در آن از دانه های کاربید سلیسیوم برای برش و سایش استفاده شده است، صفحه سنگبر است. صفحه سنگبری ها معمولا در قطرهای 115، 180 و 230 میلی متر تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند، نسبت به صفحات دیگر مانند صفحه استیل بر از ضخامت بیشتری برخوردار هستند و برای برش انواع سنگ و گرانیت قابلیت استفاده دارند.

  جنس صفحه برش از اهمیت بالایی در هنگام خرید و استفاده برخوردار است زیرا کاربردهای صفحه ها با یکدیگر به طور کامل تفاوت دارد. در زمان خرید صفحه سنگبری باید به قطر، قطر محور، سرعت برش و سرعت چرخش آن ها، که به طور کامل این اطلاعات بر روی این صفحات توسط شرکت سازنده نوشته شده است دقت کنید تا این صفحه در طولانی مدت برای شما به خوبی کار کند و عمری طولانی داشته باشد.

  از دیگر نکاتی که در هنگام خرید دیسک های سنگبری باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت ساخت آن ها است، زیرا صفحه برش سنگ باید نسبت به قطعه‌ی مورد نظر شما از جنس سخت تری ساخته شده باشد تا به راحتی قطعه ی مورد نظر را برش دهد.

  شما در تمام نقاط ایران، پس از ثبت سفارش خود، می توانید از طریق پست، محصول خود را تحویل بگیرید. اگر هم در شهر تهران باشید و برای گرفتن ابزار خود عجله داشته باشید، به جز امکان ارسال با پست، می توانید در هنگام سفارش، گزینه‌ی لاین تندرو را انتخاب کنید و در کمتر از دو ساعت، محصول خود را تحویل بگیرید.

  امکان خرید حضوری نیز برای شما مشتریان عزیز در فروشگاه ابزارلاین واقع در میدان حسن آباد فراهم شده است.

در صفحه
صفحه برش

خرید و قیمت انواع صفحه برش

در صنایع مختلف برای برش انواع قطعات از مواد و جنس های مختلف، از انواع صفحه برش یا Cut Off Wheel یا Disk Cutter استفاده می‌کنند.

انواع صفحه سنگهای برش، اشکال و اندازه های مختلفی دارند , می توان آنها را بر روی دستگاه های برشی مثل فرز، مینی فرز، پروفیل بر و غیره نصب کرد و به کار پرداخت. هر کدام از انواع صفحه برش ، مخصوص ک...

خرید و قیمت انواع صفحه برش

در صنایع مختلف برای برش انواع قطعات از مواد و جنس های مختلف، از انواع صفحه برش یا Cut Off Wheel یا Disk Cutter استفاده می‌کنند.

انواع صفحه سنگهای برش، اشکال و اندازه های مختلفی دارند , می توان آنها را بر روی دستگاه های برشی مثل فرز، مینی فرز، پروفیل بر و غیره نصب کرد و به کار پرداخت. هر کدام از انواع صفحه برش ، مخصوص کاربرد ویژه‌ی خود است و اگر هر کدام را به جای دیگری به کار ببریم، دچار آسیب و خرابی قطعات خواهیم شد.

انواع صفحه برش ازلحاظ کاربرد شامل صفحه استیل‌بر یا صفحه برش استیل ، صفحه آهن‌بر یا صفحه برش آهن ، صفحه برش چوب ، صفحه ساب و سایش ، صفحه پروفیل‌بر ، صفحه سنگ‌ بر یا صفحه برش سنگ ، صفحه سرامیک‌ بر یا صفحه برش سرامیک ، صفحه گرانیت بر، صفحه بتن‌ بر ، صفحه آسفالت‌ بر ، صفحه پروفیل بر ، صفحه سنباده و صفحه مینی فلاپ هستند. 

بدنه‌ی هر صفحه برش، متشکل از تعداد زیادی دانه‌های سایشی ریز است که در هنگام چرخش صفحه، به قطعه کار برخورد می کنند و به وسیله‌ی سایش و اصطکاک، عمل  برشکاری و سایش را بر روی قطعه کار انجام می دهند. 

صفحات برش، با توجه به کاربرد آنها، از دانه‌های سایشی با ابعاد گوناگون که با چسب و رزین های مختلف به هم پیوسته اند، ساخته می‌شود. به طور کلی، جنس دانه‌های صفحه‌های برشی ممکن است از اکسید آلومینیوم، ترکیب اکسید آلومینیوم و زیرکونیوم، سرامیک اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون و موارد مشابه با کاربردهای مخصوص خود باشد. صفحات با دانه اکسید آلومینیوم برای برش و لایه‌برداری از آهن و فولاد به کار می روند؛ صفحات دارای دانه اکسید آلومینیوم و زیرکونیوم برای برش و لایه‌برداری از فولادهای سخت به کار می روند؛ صفحات متشکل از دانه کاربید سیلیکون برای لایه‌برداری از انواع فولاد سخت و برای برش انواع لاستیک، پلاستیک، سنگ و انواع مواد غیر آهنی به کار برده می شوند و از صفحات شامل سرامیک اکسید آلومینیوم که قوی ترین دانه‌های سایشی هستند، برای لایه‌برداری و برش فلزات خیلی سخت استفاده می شود. 

بر روی صفحه برش، اندازه دانه‌های سایشی به شکل شماره نوشته شده است. سایز دانه‌ها متناسب با ظرافت برش و جنس سطح مورد برش است؛ یعنی هرچه قدر دانه‌ها بزرگ‌تر باشند، زبرتر هستند و برای برش های با ظرافت کمتر مناسب اند و هرچه دانه‌ها کوچک‌تر باشند، برای برش‌های ظریف‌تر مناسب تر هستند. اگر شماره‌های درج‌شده از عدد 10 بزرگ‌تر باشد، درشت و زیر بودن دانه‌ها را می رساند و هر چه شماره‌ها بسیار بزرگ‌تر و در حدود 200،  180 یا 100 باشند، به معنی ریزتر و نرم‌تر بودن دانه‌های سایشی است.

از نظر ضخامت صفحه ها، ضخامت صفحه‌های استیل بر در حدود 1 میلی‌متر و کمتر، ضخامت صفحه‌های فلز بر در حدود 2 الی 3 میلی‌متر و ضخامت مینی فلاپ‌ها در حدود 4 الی 5 میلی‌متر است.کاربردی‌ترین قطر صفحات هم عبارت از 115، 125، 150، 180، 210، 230، 250، 300، 350 میلی‌متر هستند. 

اگر به خرید صفحه برش علاقمندید، در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین، انواع صفحات برش شامل انواع صفحه برش مینی فرز و انواع صفحه برش فرز از برندهای مختلف و معتبر بازار برای فروش با شرایط و قیمت مناسب عرضه شده اند. از جمله صفحه برش رونیکس شامل صفحه برش گرانیت رونیکس ، صفحه برش اهن سیلور ، صفحه برش کرون ، صفحه برش اینکو و سایر موارد مشابه. 

در هر جای ایران که باشید ما این امکان را داریم که محصول خریداری شده شما را با پست به دست شما برسانیم. برای شهروندان تهرانی هم امکان خرید حضوری فراهم است. 

بیشتر