صفحه سنگبری 

صفحه سنگبری

قیمت صفحه سنگبری و کاربرد صفحه سنگ

از دیسک یا صفحه سنگ برای برش یا سایش دادن قطعات سخت و ضخیم مانند سنگ، انواع فلزات و فولاد و بتن استفاده می‌شود. این صفحه برش ها به تنهایی کاربرد ندارند و باید بر روی دستگاه های فرز و مینی فرز نصب شوند و عمل سایش و برش را انجام دهند. در این صفحات، چندین هزار دانه‌ی سایشی کنار یکدیگر قرار گرفته اند و با ایجاد اصطکاک با قطعه‌ی کار، عمل سایش و برش را انجام می دهند.

دانه های سایشی صفحه برش ها معمولا از اکسید آلومینیوم، سرامیک اکسید آلومینیوم و کاربید سیلیکون یا همان سلیسیوم ساخته می شوند و برای برش انواع سنگ و موادغیر آهنی از دانه های کاربید سیلیکون استفاده می‌شود.

یکی از صفحاتی که در آن از دانه های کاربید سلیسیوم برای برش و سایش استفاده شده است، صفحه سنگبر است. صفحه سنگبری ها معمولا در قطرهای 115، 180 و 230 میلی متر تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند، نسبت به صفحات دیگر مانند صفحه استیل بر از ضخامت بیشتری برخوردار هستند و برای برش انواع سنگ و گرانیت قابلیت استفاده دارند.

جنس صفحه برش از اهمیت بالایی در هنگام خرید و استفاده برخوردار است زیرا کاربردهای صفحه ها با یکدیگر به طور کامل تفاوت دارد. در زمان خرید صفحه سنگبری باید به قطر، قطر محور، سرعت برش و سرعت چرخش آن ها، که به طور کامل این اطلاعات بر روی این صفحات توسط شرکت سازنده نوشته شده است دقت کنید تا این صفحه در طولانی مدت برای شما به خوبی کار کند و عمری طولانی داشته باشد.

از دیگر نکاتی که در هنگام خرید دیسک های سنگبری باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت ساخت آن ها است، زیرا صفحه برش سنگ باید نسبت به قطعه‌ی مورد نظر شما از جنس سخت تری ساخته شده باشد تا به راحتی قطعه ی مورد نظر را برش دهد.

شما در تمام نقاط ایران، پس از ثبت سفارش خود، می توانید از طریق پست، محصول خود را تحویل بگیرید. اگر هم در شهر تهران باشید و برای گرفتن ابزار خود عجله داشته باشید، به جز امکان ارسال با پست، می توانید در هنگام سفارش، گزینه‌ی لاین تندرو را انتخاب کنید و در کمتر از دو ساعت، محصول خود را تحویل بگیرید.

امکان خرید حضوری نیز برای شما مشتریان عزیز در فروشگاه ابزارلاین واقع در میدان حسن آباد فراهم شده است.