پیچ سر خزینه 

  • ( 0 نظر )
    990 تومان

    assignmentمشخصات پیچ آلنی سر خزینه M6 طول 25 میلیمترM6 Flat Head Socket Cap Screw 25 mm پیچ آلن سر تخت ساخته شده از فولاد تشکیل شده از یک استوانه‌ی کاملا رزوه شده قابل باز و بسته شدن با آچار آلن طول پیچ : یک اینچ یا 25 میلیمتر قطر بدنه‌ی پیچ : 6 میلی متر جنس پیچ از فولاد گرید 8.8 سايز آچار متناسب با پیچ : 4 میلی متر ارتفاع...

    990 تومان
پیچ سر خزینه

بررسی مشخصات و خرید پیچ سر خزینه

پیج سرخزینه که با نام هایی همچون پیچ خزینه و یا پیچ خزینه دار نیز نامیده می شود، یک نوع پیچ با نوک رزوه معمولی و اصطلاحا ماشینی است. به طور کلی، پیچ سر خزینه به پیچ هایی گفته می شود که گل یا سر پیچ به صورت مسطح تولید شده باشد. به این نوع سری، اصطلاحا سر خزینه گفته می شود. این مسطح بودن باعث ایجاد کاربردهای مختلفی برای این پیچ ها خواهد شد.  برای محکم کردن این نوع پیچ از مهره استفاده می شود. فرم گل پیچ این نوع پیچ عموما به صورت آلنی یا دو سو است. از سوی دیگر می توان این نوع پیچ را نوعی پیچ خودکار نامید.

به خاطر شکل خاص این پیچ، از آن معمولا برای سطوح نرم تر استفاده می شود. این پیچ به صورتی کار می کند که به طور کامل بر روی سطح فرو می رود. به همین خاطر بیشترین کاربرد این نوع پیچ در جاهایی است که با یک سطح صاف روبرو باشیم. به طور مثال در قطعات و دستگاه هایی که میزان حساسیت کار با انها در سطح بالایی ست. 

کاربردهای پیچ سرخزینه هم در مصارف خانگی و هم در مصارف صنعتی است و از این پیچ در صنایع فلزی، صنایع چوب چوبی و در کار با مواد پلیمری برای متصل کردن انواع قطعات به یکدیگر استفاده می شود. 

انواع پیچ سر خزینه ای که در بازار موجودند عبارتند از پیچ آلن سرخزینه یا پیچ سر خزینه آلنی یا پیچ سر خزینه آلن خور و پیچ سر خزینه ای دو سو ، پیچ سرخزینه چهارسو.  

در صنایع چوب، پیچ های سر تخت با کاربرد گسترده‌ی خود مصارف بیشتری نسبت به بقیه اشکال پیچ چوب دارد و از بین انواع اتصالاتی که در کنار پیچ آلن سر تخت مورد استفاده قرار می گیرند، مهره شش گوش و واشر تخت دو قطعه عمده هستند. 

شما در وب سایت فروشگاهی ابزارلاین می توانید انواع پیچ از جمله انواع پیچ خزینه را با قیمت های مناسب مشاهده کنید و برای خرید اقدام نمایید.