معرفی برند رونیکس

معرفی برند رونیکس

معرفی کلی برند

رونیکس یک برند بین‌المللی سازنده‌ی انواع ابزارآلات صنعتی، تجهیزات و متعلقات است که محصولات خود را در ۱۵ کشور دنیا و توسط بیش از ۵۰۰  تامین‌کننده تولید می کند و صادرات محصولات خود را به بیش از ۸۰ کشور جهان گسترش داده است. مخاطبان این برند معتقند که کیفیت و قیمت مناسب ابزارهای رونیکس موجب شده تا هم رضایت مصرف کنندگان داخلی را به دست آورد و هم در صادرات، فعالیت رو به رشدی به نمایش بگذارد.

برند رونیکس در سال ۱۳۷۹ و به دست آقای محمدرضا رامخو تاسیس شده و در زمینه تولید ابزار به یک برند مشخص در خاورمیانه با نمایندگی های فعال در اروپا (آلمان)، خاورمیانه (ایران) و آسیا (چین) تبدیل شده است. در لیست تولیدات برند رونیکس بیش از ۲۰۰۰ ابزار مختلف دیده می شود که در ۱۲ گروه اصلی قرار می گیرند. این دسته ها عبارتند از  ابزارآلات برقی ، ابزار آلات شارژی ، ابزارآلات جابجایی، ابزارآلات باغبانی ، ابزارآلات بادی، ابزارآلات جوشکاری،  ابزارآلات ایمنی،  ابزارآلات دستی، ابزارآلات اندازه‌گیری، ابزارآلات روشنایی ، کیف ابزار و جعبه ابزار و متعلقات.

ابزار الات رونیکس قیمت

شرکت رونیکس

برند بدون کارخانه

در سال‌های اخیر، برند رونیکس سعی کرده تا استانداردها و کیفیت جهانی را برآورده کند و صادرات خود را بهبود ببخشد. به گفته‌ی این شرکت، بیش از ۴۰۰ نفر از متخصصان ایرانی و خارجی به صورت مستقیم در دفتر ایران، ۱۰۰ نفر در دفتر چین و ۲۰ نفر در دفتر آلمان رونیکس به فعالیت مشغول هستند.

بسیاری برند رونیکس را به برند بدون کارخانه می دانند زیرا محصولات آن در سایت ثابتی تولید نمی شود و به عنوان یک برند ایرانی، در ۴۸ کشور دنیا به ثبت رسیده است و همان طور که گفتیم، محصولات گوناگون رونیکس را ۵۰۰ تولید کننده مطرح جهانی تولید می نمایند. ابزار برقی رونیکس در کشورهای تایوان، کره جنوبی و چین ساخته می شوند. ابزار بادی آن از قبیل انواع منگنه کوب و میخ کوب بادی در کره جنوبی و تایوان تولید می شوند، ابزار برشی و سوراخکاری برند رونیکس در فرانسه و آلمان و انواع ابزار دقیق آن در کره جنوبی تولید می‌شوند. ابزارآلات دستی رونیکس که در بین محصولات این برند از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند نیز، در کشورهای ایران، چین، استرالیا، تایوان و ترکیه تولید می‌شوند. از جمله مدل های متنوع جعبه ابزار رونیکس، در این رده جای دارند. از بین ابزارهای اندازه گیری هم می توان به انواع تراز لیزری اشاره کرد که در کشور کره جنوبی ساخته می شوند.

این توضیحات به آن معنا نیست که محصولات مختلف رونیکس کیفیت های مختلفی دارند بلکه بنا بر ادعای رونیکس، این گستردگی برای تخصصی کردن فرایند کارخانه‌ها و نظارت بیشتر بر روی کیفیت محصولات انجام شده است. این تولید کنندگان که در کشورهای مختلف دنیا حضور دارند، همگی به صورت یکپارچه و تحت الزامات کیفی این برند فعالیت می‌کنند. بنابراین همانطور که هر کدام از این تولید کنندگان یک کارخانه‌ی رونیکس هستند، همگی در کنار هم، برند بدون کارخانه رونیکس را به وجود آورده اند. پس می توان گفت از آنجایی که تولید گسترده‌ی ابزارهای مختلف، ممکن است کیفیت این محصولات را تحت تاثیر قرار دهد، این برند تجاری، تولید هر دسته از محصولات خود را به یک تولید کننده سپرده است تا کیفیت دسته های مختلف محصولات را تضمین کند.

دسته ای از محصولات رونیکس هم هستند که با نام سری تاپ لاین رونیکس ارائه می شوند. مشخصه این محصولات، کیفیت بالاتر آنها نسبت به این بقیه محصولات رونیکس است و برای استفاده های حرفه ای تر در نظر گرفته شده اند. ابزارهای تاپ لاین رونیکس شامل اینورتر رونیکس، دریل بتن کن رونیکس و چکش تخریب رونیکس هستند و با رنگ قرمز به بازار عرضه می‌شوند.

ابزار آلات رونیکس فروشگاه

برند ابزار رونیکس

ابزارهای صنعتی رونیکس

ابزارهای تولید شرکت رونیکس، طیف گسترده ای از محصولات را شامل می شوند. از دسته‌ی ابزار برقی رونیکس می‌توان به فارسی‌بر، پروفیل‌بر، ابزار آلات نجاری، فرز، ابزارآلات باغبانی، ابزار آلات برقی عمومی و صنعتی، چکش تخریب و بتن کن، ابزار آلات شارژی و دریل اشاره نمود که هرکدام با قدرت ها و امکانات مختلفی تولید و عرضه می شوند.

ابزار باغبانی رونیکس شامل درخت‌بر برقی، اره بنزینی، حاشیه زن، علف زن، انواع قیچی باغبانی و سایر ابزارها هستند. همچنین فارسی‌بر کشویی 250 میلی‌متر و 300 میلی‌متر، فارسی‌بر ثابت، فارسی‌بر زاویه یاب و فارسی‌بر یک طرفه برای برش انواع پروفیل آهنی، آلومینیومی در زوایا و اندازه‌های مختلف توسط این برند عرضه می شوند.

ابزارآلات برقی پرکاربرد صنعتی رونیکس شامل بتن کن، چکش تخریب، اره گردبر، عمودبر و رومیزی، پولیش، رنده برقی، سنباده لرزان و فرز هستند.

ابزار برقی های محبوب رونیکس را می توان انواع دریل برقی رونیکس، انواع دریل شارژی رونیکس، دریل چکشی، دریل ستونی و پیچ‌ گوشتی رونیکس دانست. دریل شارژی رونیکس برای مصارف خانگی و سبک و دریل برقی برای کارهای حرفه‌ای تر مناسب اند. لیست ابزار برقی رونیکس، فهرست شلوغ و پرباری است.

ابزار برشی و جوشی رونیکس رده ای شامل اینورتر، مانومتر، دسته برش، تیغ اره آهن‌بر، الماسه، چکشی، گرانیت‌بر و انواع صفحه برش و سایش را در بر می گیرند.

ابزار آلات بادی رونیکس برای اندازه‌گیری فشار هوا، رنگ پاشی، میخ کوبی و … کاربرد دارند. پیستوله، کمپرسور، پرچ، دریل، میخ کوب، منگنه کوب، جغجغه، بکس و پیچ گوشتی از ابزارهای بادی رونیکس هستند. قیمت ابزار بادی رونیکس در حد مناسب و معقولی است.

انواع آچار، انبر، قیچی‌های باغبانی و ورق‌بر، متر، تراز، مفتول‌بر، سرامیک‌بر، کمان اره، دستگاه پرس لوله هم جزو ابزارهای دستی رونیکس هستند.

نمایندگی رونیکس در تهران

نمایندگی رونیکس

ضمانت رونیکس

در جواب این سوال احتمالی که آیا قطعات رونیکس به راحتی در بازار پیدا می‌شود، جواب مثبت خواهد بود. رونیکس ضمانت معتبری هم ارائه می‌دهد و به عنوان یک شرکت دوستدار مشتری و ارائه دهنده‌ی گارانتی و قطعات معتبر، شناخته می شود.

همچنین این شرکت، ساز و کاری تحت عنوان رونیکس پلاس را در نظر گرفته است. رونیکس پلاس یک مجموعه بزرگ است که شامل واحدهای مختلفی مثل امور مشتریان، پذیرش، تعمیرگاه، انبار و گارانتی می شود. این مجموعه در کنار سایر قسمت های برند رونیکس، وظیفه تحقق شعار حمایت از مصرف کنندگان و انجام خدمات پس از فروش را به عهده دارد. رونیکس پلاس قطعات و لوازم یدکی مشتریان را تهیه می کند و در صورت نیاز به تعمیر ابزارآلات، دستگاه شما را با پیک رایگان در عرض دو ساعت در تهران و یک روز در شهرستان تعمیر می‌کند.

در سیستم رونیکس، بیش از ۱۷۰ نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور و انبارهای مکانیزه با ۲۴۰۰۰ نوع قطعه جانبی به امور مشتریان می پردازند. به علاوه، تعمیرگاه مرکزی رونیکس با حضور تعمیرکاران حرفه‌ای، به صورت تمام وقت، وظیفه‌ی تعمیر ابزارهای مشتریان را بر عهده دارد.

این مجموعه رونیکس دارای گواهینامه ISO 9001-2008 است و برای محصولات مختلف خود گارانتی های مختلفی ارائه می دهد. مثلا برای ابزار برقی و بادی خود مثل انواع میخکوب و منگنه کوب برقی رونیکس، 365 روز یا یکسال گارانتی تعویض قطعات و تعمیر ارائه می دهد.

این نکته هم قابل توجه است که شرکت رونیکس به عنوان نماینده رسمی ۲ برند تجاری JIT  و ONCI هم در آسیا شناخته می‌شود.

نمایندگی ابزارآلات رونیکس

خرید ابزارآلات رونیکس

سخن پایانی

به طور کلی می‌توان گفت  که محصولات رونیکس برای کاربردهای نیمه صنعتی و خانگی به خوبی به کار خواهند آمد. همچنین محصولات تاپ لاین رونیکس با کیفیت بالاتر خود، برای استفاده های صنعتی و حرفه‌ای مناسب هستند.

از جمله ویژگی های برند رونیکس می توان به قیمت مناسب و طراحی بدنه محکم و زیبا همراه با بسته بندی مناسب اشاره کرد.

طراحی و ظاهر خوب ابزارهای رونیکس با قابلیت اطمینان بالا و دوام و ماندگاری زیاد، به دنبال تحقق شعار “آخرین ابزاری که می خرید” است.

نظرات 2

  1. محمدرضا شعبانعلی گفت:

    مطلب خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *