درباره‌ی ابزارلاین

ابزارلاین چطور شکل گرفت

شرکت فن آوران تجارت آویژه، در قالب وبسایت ابزارلاین (AbzarLine.com) با عرضه‌ی لوازم و ابزارآلات مختلف، به مشتریان خود کمک می‌کند تا بهترین و مناسب‌ترین کالا را برای نیاز خود انتخاب و خریداری نمایند.کارشناسان ما به شما برای خرید ابزار و لوازم مورد نیازتان، مشاوره‌ی تخصصی رایگان می‌دهند.
خرید ابزار مناسب، همیشه برای اهل فن، با چالش همراه بوده است، انتخاب صحیح، گارانتی مناسب، اصل بودن جنس، مطمئن بودن فروشنده، قیمت مناسب و ... مواردی هستند که همیشه در خریدهایمان به دنبالشان هستیم. باید اعتراف کنیم که ما نیز این مشکلات را داشته ایم و از دل همین مسایل بوده که ابزارلاین، به تدریج، شکل گرفته‌است. 

ما همکار شما هستیم

در ابزار لاین تلاش می‌کنیم که مشکلات و دغدغه های شما را حل کنیم، رکن اساسی کسب و کار ما، مشاوره و آموزش قبل از خرید است. کالاهای فروشگاه ابزارلاین یا به صورت مستقیم توسط خود ما وارد و عرضه می‌شوند و یا از بزرگترین تولیدکنندگان و واردکنندگان ابزار در کشور تامین می‌شوند؛ از این رو، ما با اطمینان،  کیفیت و اصالت کالای دریافتی شما را تضمین می‌کنیم. در ضمن، ما تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت را برای محصولات خودمان در نظر بگیریم تا هم جنبه رقابتی بازار حفظ شود و هم شما از خرید خود احساس خوبی داشته باشید که مهم‌ترین آرزوی ماست. 

بهترین تجربه خرید

خرید ابزارآلات می‌تواند یک تجربه‌ی جذاب همراه با رضایت کامل دوجانبه باشد. تیم ابزارلاین در تلاش است تا این تجربه‌ی لذت‌بخش برای شما به وجود آورد. 

با احترام

درباره ما ابزارلاین