الماس شیشه بر رونیکس مدل RH-3400

( 00210006 )

مشخصات الماس شیشه بر رونیکس مدل RH-3400

 • Ronix RH-3400 Glass Cutter
 • الماس شیشه بری
 • مجهز به 6 عدد تیغه‌ی الماسه 
 • جنس تیغه ها از تنگستن کارباید
 • با طول تیغه‌ی 3.5 سانتی‌متری
 • مجهز به دسته از جنس چوب گردوی مرغوب و بادوام
 • دارای قابلیت برش انواع شیشه
 • طراحی ویژه برای برش های دقیق تا عمق 6 میلی‌متری
 • با وزن مناسب 26 گرم
 • دارای ابعاد 13 × 1.8 × 1.2 سانتی‌متر
 • ساخت شرکت رونیکس
رونیکس

104,550 تومان

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

4 قلم

هشدار: آخرین موارد موجود در انبار!

بررسی مشخصات و قیمت الماس شیشه بر رونیکس مدل RH-3400

برش دادن شیشه، یکی از ظریف ترین و حساس ترین مراحل کار با آن می باشد. با توجه به ظرافت و شکنندگی شیشه، برای برش دادن آن، علاوه بر مهارت بالا در شیشه بری، نیازمند ابزار های مخصوصی مانند الماس شیشه بری هستیم.
نحوه کار با الماس شیشه بری به این ترتیب است که این ابزار دستی، برای ایجاد شکاف و یا چاک بر روی شیشه، به کار برده می‌شود. الماس شیشه بر، نشانه هایی با عمق کم بر سطح شیشه ایجاد می کند تا بتوان با کمک آن، شیشه را به دو قسمت تقسیم کرد. در واقع، این علامت گذاری ها، باعث می‌شود تا شیشه از همین محلی که برای آن معین کرده ایم شروع به شکستن کند و در مسیر خطا شکسته نشود و از بین نرود.
شما می توانید قبل از برش دادن شیشه توسط الماس شیشه بر حرفه ای، با استفاده از یک خط کش، مسیر برش خود را با دقت بیشتری مشخص کنید. پس از اتمام برشکاری هم لازم است با استفاده از یک سوهان یا سنباده، لبه های تیز شیشه را صاف کنید تا از صدمات احتمالی بعدی جلوگیری شود.
                                                                      قیمت خرید الماس شیشه بر رونیکس مدل 3400
الماس شیشه بر رونیکس مدل RH-3400، به منظور برش بر روی انواع شیشه طراحی و ساخته شده است. این ابزار، مجهز به 6 عدد تیغه‌ی الماسه است. جنس تیغه الماس شیشه بری رونیکس از جنس تنگستن کارباید است که بر‌ش‌های مداوم و سریعی را ایجاد می‌کند. تیغه‌ی این ابزار دستی، 3.5 سانتیمتر طول دارد. 
یک الماس شیشه بری حرفه ای، معمولاً دسته ای از جنس چوب مرغوب دارد. این ابزار نیز، مجهز به دسته‌ای از جنس چوب گردوی طبیعی است که دوام بسیار خوبی را به ارمغان می‌آورد. این الماس دارای ابعاد 13 × 1.8 × 1.2 سانتی‌متر و  وزن 26 گرم است که ابعاد و وزن مناسبی برای یک الماس شیشه به حساب می‌آیند. 
در انتخاب الماس شیشه بری قیمت یکی از عوامل تاثیرگذار است. لذا، یک الماس شیشه بر خوب، علاوه بر کیفیت مناسب، باید خرید مقرون به صرفه هم داشته باشد. شرکت رونیکس، مدت زمانی‌ست که به فروش الماس شیشه بری و عرضه‌ی آن، با شرایط و قیمت مناسب اقدام کرده است.
سایت ابزار لاین، می‌کوشد تا برای رفاه حال مشتریان گرامی، قیمت الماس شیشه بری را در فروشگاه خود، به صورت مناسب حفظ کند. قیمت الماس شیشه بر رونیکس را مقایسه کنید و با مشاوران ما در تماس باشید. 

link سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات درج نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید فیلم یا عکس کارکرد محصول در کارگاه خود را برایمان ارسال نمایید تا با نام خودتان در وبسایت درج نماییم.

الماس شیشه بر
13 × 1.8 × 1.2
26
چوب گردو
6 عدد
تنگستن کارباید
3.5 سانتی متر
کاربردهای عمومی صنعتی
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
چین
برش دقیق تا عمق 6 میلی‌متری

با کیفیت و کاربردی