بخرید و 185 تومان تخفیف در خرید بعدی هدیه بگیرید!

میخ اسکا تینا فلز مدل F25 بسته 5000 عددی

( 01004023 )

assignmentمشخصات میخ اسکا تینا فلز مدل F25 بسته 5000 عددی

  • Tina Felez F25 Brads 5000pcs
  • میخ اسکا
  • طول میخ: 25 میلی متر
  • قطر سری میخ : 1.9 میلی متر
  • دارای 50 خشاب 100 عددی به طول 123 میلیمتر
  • به وزن 1045 گرم
  • وزن هر خشاب : 20 گرم
  • ابعاد بسته بندی : 3 *  6.5 * 13 سانتی متر
  • مناسب برای میخکوب‌ بادی و میخکوب برقی
  • ساخت ایران
تینا فلز آسیا - Tina Felez Asia

37,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


sms بررسی مشخصات و قیمت میخ اسکا تینا فلز مدل SK25 بسته 5000 عددی

میخ اسکا تینا فلز مدل F25 بسته 5000 عددی

میخکوب بادی، ابزاری است که امروزه جایگزین چکش شده و جزو پرکاربردترین ابزارها در مشاغل نجاری، مبلمان سازی، کابینت سازی و دیگر حرفه‌های مشابه به شمار می رود. از میخکوب برای کوبیدن میخ در قطعات چوبی و مواد دیگر استفاده می شود.
در این ابزار، با فشار ماشه، هوای فشرده، تیغه یا سنبه‌ی دستگاه را به حرکت در می آورد و میخ میخکوب را که درون خشاب دستگاه قرار دارد، با فشار داخل قطعه‌ی کار می کند.
انواع میخ مورد استفاده در میخ کوب‌های بادی عبارتند از میخ اس کا، میخ تیپو، میخ تی ان، میخ دو پایه، میخ پالت، میخ نواری و ... .
میخ اسکا یکی از سه میخ پرکاربرد است. دو میخ دیگر میخ تیپو و تی اِن هستند. تفاوت اصلی این میخ‌ها در ابعاد آنهاست. قطر سر میخ اسکا ۱.۹ میلی‌متر، قطر سر میخ تیپو ۲.۷ میلی‌متر و در میخ تی ان، ۵.۵ میلی‌متر می‌باشد. تفاوت دیگر نیز در ضخامت مفتول ساق است که به ترتیب در این انواع میخ افزایش می‌یابد. استحکام اتصالات ایجاد شده هم به همین ترتیب بیشتر می‌شود. مواد اولیه‌ی این میخ‌ها از آلیاژ های مختلف آلومینیوم، مس و استیل است
میخ های اسکا میخ خشابی بی‌سری است که با دستگاه میخکوب بادی قابل استفاده می‌باشد. خشابی و نواری بودن این میخ‌ها، سرعت و آسانی کار را بسیار بالا می برد و در نتیجه، فرایند تولید قطعات را بسیار سریع تر و زیباتر می‌کند. میخ‌های اسکا در انواع صنایع و مشاغل فنی کاربرد دارند. همچنین این میخ ها دارای تنوع و اندازه های مختلف هستند و در پایه‌های ۱۶-۱۹-۲۵-۳۰-۳۵-۴۰-۴۵-۵۰ تولید می‌شوند.
میخ F25 تینا فلز، از جمله محصولات تینا فلز است که با طول 25 میلی متری و قطر 1.9 میلی متری خود، در خشاب های 100 عددی به طول 123 میلیمتر بسته بندی شده است. وزن هر کدام از این 50 خشاب، 20 گرم است و برای استفاده در میخکوب‌ بادی و میخکوب برقی مناسب اند.
شرکت تینا فلز آسیا در تولید میخ ها و منگنه های در سطح کشور فعالیت خوبی داشته است.
سایت ابزارلاین، انواع میخ‌ میخکوب باکیفیت را عرضه کرده است. سعی ما بر این است که قیمت میخ میخکوب را  در سطح خوب ومناسبی نگاه داریم.
از جمله محصولات مشابه می توان به میخ دامار مدل SK25 بسته 5000 عددی و میخ آلفا مدل F30 بسته 5000 عددی اشاره کرد. 
برای کسب اطلاعات از میخ میخکوب بادی  و میخ میخکوب برقی با مشاوران ابزارلاین در تماس باشید.

link سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات درج نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید فیلم یا عکس کارکرد محصول در کارگاه خود را برایمان ارسال نمایید تا با نام خودتان در وبسایت درج نماییم.

میخ اسکا
5000 عددی
3 * 6.5 * 13 سانتی متر
1045
فلز
25 میلی متر
1.9 میلی متر
کاربردهای خانگی, عمومی صنعتی, نجاری
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
ایران
مناسب برای میخکوب‌ بادی و میخکوب برقی / دارای 50 خشاب 100 عددی به طول 123 میلیمتر