چاقوی باغبانی رونیکس مدل RH-3135

( 00905002 )

چاقوی باغبانی رونیکس مدل RH-3135

Ronix RH-3135 Pruning Knife
  • چاقوی پیوند زنی
  • مخصوص قلمه‌زنی و هرس‌کاری‌های جزئی
  • دارای تیغه‌ی فولادی زنگ‌نزن ژاپنی
  • مجهز به دسته‌ با روکش فایبر گلاس مستحکم
  • تیز و بادوام به صورت تاشو
  • کوچک، سبک و خوش‌دست
  • به وزن 50 گرم
  • به طول 17.5، عرض 2.5 و ضخامت 2 سانتی متر
  • مناسب برای بریدن شاخه های کوچک
  • ساخت کشور تایوان
رونیکس

0 تومان

در انبار موجود نیست

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

قیمت خرید چاقوی باغبانی رونیکس مدل RH-3135

چاقوی باغبانی رونیکس مدل RH-3135

پیوند زدن یا قلمه زدن، یکی از روش های اصلی تکثیر گیاهان است و یکی از مهم ترین وسایل این کار هم، چاقوی قلمه زنی یا پیوند زنی است.
باغبانان باتجربه می‌دانند که قلمه زنی حتماً باید با چاقوی مخصوص انجام شود؛ چرا که چاقوی معمولی و غیرتخصصی، به گیاه آسیب خواهد رساند. حتی توصیه شده که در زمان استفاده از چاقوی پیوند زنی، تیغه‌ی چاقو کاملا تیز باشد تا گیاه ما سالم و شاداب و بی‌لطمه باقی بماند. به همین خاطر پس از انجام هر پیوند، لازم است که تیغه‌های چاقو تیز شوند. پس یک چاقوی پیوندزنی خوب معمولاً یک تیغه‌ی فولادی مقاوم و ضد سایش است که بایک دسته‌ی خوشدست و راحت تکمیل می‌شود.
انواع چاقوی پیوند زنی عبارتند از چاقوی باغبانی کمری، چاقو پیوند سرکج یا خمیده، چاقوی دو تیغه پیوند، چاقوی باغبانی پیوند، چاقوی پیوندزن
چاقوی باغبانی رونیکس، برای هرس های کوچک و برش های تمیز شاخه های درختان بسیار مناسب است. ویژگی ممتاز این چاقو قلمه زنی، تیغه‌ی فولادی ضدزنگ آن است که از مواد اولیه‌ی مرغوب ژاپنی تهیه و تولید شده است تا با تیز کردن های مداوم، به سرعت فرسوده و ساییده نشود. قدرت و تیزی این چاقو، توسط کارشناسان ما، در دفتر فروشگاه ابزارلاین بررسی و تایید شده است.
دسته‌ی این چاقو از فایبرگلاس و به صورت سازگار با دست، طراحی و ساخته شده است و برای در دست گرفتن‌های طولانی مدت و کاربردهای متنوع، مطلوب تشخیص داده شده است. 
کسانی که کارهای باغبانی کرده اند به خوبی می‌دانند که وزن یک چاقوی پیوند زنی درخت، عامل مهمی برای انتخاب آن است. این چاقوی تاشو با وجود کارایی خوب خود، 50 گرم وزن دارد که وزن مناسبی برای یک چاقوی در این رده به شمار می‌رود. این ابزار باغبانی ساخت کشور تایوان است و کیفیت بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. 
از آنجایی که برای ما اهمیت دارد که شما از خرید چاقوی قلمه زنی، رضایت خاطر خوبی داشته باشید، قیمت چاقوی قلمه زنی را در فروشگاه ابزارلاین در سطح بسیار خوبی تعیین و حفظ کرده ایم. 

چاقوی باغبانی
17.5 * 2.5 * 2
50
قرمز
فایبرگلاس
فولاد زنگ‌نزن
باغبانی
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
تایوان
چاقوی تاشو مناسب برای هرس کاری‌های کوچک / وزن بسته بندی : 85 گرم / ابعاد بسته بندی :18 * 9 * 3 سانتی‌متر

با سلام لطفا از لینک زیر بازدید نمایید . مناسبترین قیمت چاقو پیوند این مدل می باشد .
https://abzarline.com/%DA%86%D8%A7%D9%82%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%BA%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-slk-15008w/

سلام بنده کشاورز معمولی هستم وضع مالی من خوب نیست یک چاقوی پیوند میخاستم قیمت بالا نباشد