قیچی میوه چینی نووا مدل NTS2390

( 00901001 )

Nova NTS-2390 Gardening Scissors
 • قیچی میوه چین سرکج نووا
 • مناسب برای چیدن انواع مختلف میوه
 • مناسب برای هرس کاری گل های باغچه
 • دارای تیغه‌ فولادی زنگ نزن بسیار تیز و منحنی شکل
 • طول تیغه‌ : 5 سانتی‌متر
 • مجهز به تیغه های سخت کاری شده
 • دارای فنر قوی و مرغوب برای بازشدن ساده 
 • دارای دسته ی پلاستیکی نرم و ارگونومیک
 • دارای ابعاد 18.5×4.5×1.5 سانتی متر
 • به وزن 110 گرم
 • ساخت کشور تایوان
قیمت قیچی میوه چینی نووا مدل NTS 2390
نووا - Nova

0 تومان

در انبار موجود نیست

ارسال فوری در تهران ( 8 الی 17) بجز تعطیلات

قیمت و موجودی به روز می باشد.

قیمت خرید قیچی میوه چینی نووا مدل NTS 2390

قیچی میوه چینی یکی از قیچی های باغبانی و ابزارهای باغبانی است که برای برداشت و چیدن میوه های درختی و بوته ای مثل انبه، هلو، شلیل، هندوانه، انگور و مانند آنها به کار می رود و با کمک آن می توان برداشت محصول را به شکل بسیار باکیفیت و دقیقی انجام داد. مخصوصاً در موقع چیدن و برداشت میوه های نرم و آسیب پذیر، نیاز به این ابزار باغبانی، بیشتر از همیشه احساس می شود.
قیچی میوه چین به دو صورت قیچی میوه چینی تیغه صاف و قیچی میوه چینی تیغه کج ساخته و عرضه می شود که هر کدام از این ابزارها، موارد استفاده ی خاص خود را دارا هستند. هرچ کهند تقریبا از هر کدام می توان برای چیدن هر نوع میوه ای استفاده نمود. باید دقت داشت از آنجایی که قیچی میوه چینی به اندازه ی قیچی هرس مقاوم نیست، بهتر است که آن را در هرس کاری درختان و بوته ها به کار نبریم.
کاربری قیچی میوه، آسان است. فقط در موقع چیدن هر نوع میوه، لازم است که به نرم یا سفت بودن ساختار آن توجه کنیم و به گونه ای آن را برداشت نماییم که باعث آسیب و لطمه ای به بافت آن نشویم. مثلاً در چیدن انگور مراقب باشیم تا خوشه ی آن از هم نپاشد. در هنگام چیدن میوه نیز، برای تشخیص رسیده بودن آن می توانیم به این موارد دقت کنیم : رنگ میوه، مقاومت میوه، لطافت بدنه ی میوه.
خوب است بدانیم که در هنگام برداشت، هر چه قدر با قسمت جلوتر تیغه قیچی میوه چینی کار کنیم، تسلط بیشتری خواهیم داشت.
قیچی میوه چینی نووا مدل nts 2390، یک قیچی سر کج است که برای چیدن آسان و لذت بخش انواع میوه های درختان و بوته ها توسط شرکت نووا ساخته و به بازار عرضه شده است. از قیچی میوه چینی نووا، برای چیدن و هرس کاری گل های باغچه ی خود هم می توانید بهره ببرید. تیغه های این قیچی، از فولاد سختکاری شده ی زنگ نزن و بسیار تیز به طول 50 میلیمتر تولید شده اند که برای کارایی راحت تر، به صورت منحنی شکل طراحی شده اند.
دسته ی پلاستیکی قیچی میوه چینی نووا مدل nts-2390، به صورت نرم و سازگار با دست کاربر طراحی و ساخته شده تا در کاربری های طولانی مدت باعث خستگی و آزار شما نشود. این قیچی از یک فنر مرغوب و قوی هم بهره می برد تا فرایند باز و بسته شدن و بریدن را با قدرت و ظرافت هر چه بیشتر انجام دهد. این قیچی 110 گرمی با ابعاد 18.5×4.5×1.5 سانتی متری خود، ساخت کشور تایوان است.
قیمت قیچی میوه چین در سایت ابزارلاین را مقایسه کنید و برای مشاوره با ما در ارتبایط باشید.

قیچی میوه چینی
18.5×4.5×1.5
110
آبی
فولاد زنگ نزن
پلاستیک
فولاد زنگ نزن
5 سانتی‌متر
کاربردهای باغبانی
ضمانت 7 روزه ابزارلاین
تایوان